Djilas odbio hrvatske tramvaje

Nisu ni svi Hrvati to radili, to su radile ustase.

Ali Njemci su sravnili Beograd sa zemljom, Njemci su i u ovom zadnjem ratu vodili jaku propagandu protiv Srbije i otvoreno se stavili na stranu Tudjmanove Hrvatske i pomogli je u svakom pogledu, zato nemoj biti toboze naivan jer bez Njemaca pod Kohlom ne bi bilo ni ovog zadnjeg rata protiv Hrvatske a vjerojetno ni zadnjeg bombardiranja Srbije, jeli tako?

Hahahah!! Pa sta su ustashe nego Hrvati......nisu ustashe bili Francuzi,Japanci.......


To koga su Nemci podrzavali je jedna stvar a sta su Hrvati radili je druga.....da Hrvati nisu zeleli da etnicki ociste Hrvatsku ne bi tu sta ni Nemci ni niko drugi imao da trazi.....

To sad kao kad bi ti pobio komsije i posle nisi ti kriv vec Pera koji te je podrzavao.
 
cro_tram.jpg

Ustaški koljački tramvaj :eek: vidi samo kako krvnički gleda sa onim "U" na čelu! :eek:
 
Nije stvar u kvalitetu, ceni itd. vec po navodima gore pomenutog izvora


Staklo u obliku „U“

Najnoviji model hrvatskog tramvaja 2006. godine trebalo je da vozi probno Beograđane na relaciji „Interkontinental“-tramvajski depo. Međutim, najnoviji model „Končarovog“ tramvaja na beogradskim ulicama se nije ni pojavio, zvanično „iz nepoznatih razloga“, ali su se tada mogle ćuti spekulacije da tramvaj nije izveden na ulicu zbog prednjeg stakla koje je podsećalo na veliko ustaško slovo „U“. :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:


Pa jos gore po hrvate ako je to istina znaci da su mogli da nam uvaljaju te njihove krseve samo da nisu bili sentimentalno vezani za slovo U. lol@ustase
Naravno to nije istina, vec je stvar u tome da hrvati kao hrvati znaju da naprave samo koncentracioni logor, a od alata samo srbsjek, a ne nekakve tramvaje. Da to nema veze sa "slovom U" dokazano je prostom cinjenicom da te njihove krseve niko drugi nije hteo da kupi, dakle ne samo Srbi.
 
Poslednja izmena:
Cak i da je samo 1 posto znaci da nisu svi isti, ali je sasvim ocito da se taj procenat iz dana u dan povecava.

ma ajde molim te, sad nisu svi cro isti

to smo vec razradili na forumu. svi cro uzivaju sadasnju situaciju, bez proteranih srba.

rezimska politika cro se ne menja vec skoro 20 godina, nacionalistockoklerikalna agresivna prema komsijama

isti ste, dok mi nekazemo
 
Mislim da treba jasno distancirati one koji su pocinili zlocine ili ih negiraju i one koji su sve suprotno od toga,

Па зар се ми Срби нисмо дистанцирали!? :dontunderstand:

kad se to pocne desavati u masovnijim razmjerama na obe strane onda ce i zivot na tim prostorima postati ljepsi i laksi.

Код нас се већ десило и не мешај "бабе и жабе"!!!:rtfm::rtfm::rtfm:

Svako generaliziranje i samoizolacija sigurno nece nikome donijeti niceg dobroga.

45549.jpg
 
Ide mi taj dilas na zivce, njegova medijska pojava mi ide na zivce, posebno otkako se slikao sa golubom, bas kad su me napala dva pandura sto setam psa.
Prvo sam pomislila, kako je odvratno to slikanje sa golubom i zar to vec nije bilo u Njujorku,pa onda to ime za goluba -Guta,i sve te kratkonogo-gegajuce tetkice sto ce sad da ga vole.Sad je jasno da je i ono ime za vrapcica, Ciga ili Srba,njegovo nadahnuce.
Sad se reklamira na nacionalistickim strastima,hrvatski tramvaji,ha!
 
Cak i da je samo 1 posto znaci da nisu svi isti, ali je sasvim ocito da se taj procenat iz dana u dan povecava.

Pa s obzirom da se za koncert Tompsona koji peva o klanju Srba trazi karta vise ne bih rekao.

Jedino sto se u Hrvatskoj danas bedno zivi tj daleko gore nego za vreme SFRJ pa se onda mnogi pitaju sta vam je to trebalo.

A normalno mda su Nemci i slicni podrzavali Hrvate,Slovence i slicne koji su tezili raspadu SFRJ posto su tako dobili umesto jedne normalne jake zemlje nekoliko banana drzavica koje su pod upravom tog zapada ...neko Nemaca,neko Amera,neko EU....Unistili su fabrike i sada su dobili podrucje sa robovskom radnom snagom koja ce za male pare da sklapa proizvode zapadnih kompanija.
 
Pa jos gore po hrvate ako je to istina znaci da su mogli da nam uvaljaju te njihove krseve samo da nisu bili sentimentalno vezani za slovo U. lol@ustase
Naravno to nije istina, vec je stvar u tome da hrvati kao hrvati znaju da naprave samo koncentracioni logor, a od alata samo srbsjek, a ne nekakve tramvaje.

Hajde ne prosipaj nebuloze, mislim kako te ne mrzi da pises gluposti ? Kako da pomenuti tranvaji su na ulicama npr.Sofije ?
 
Smeta mi tramvaj zemlje koja je imala Jasenovac i kojaj je etnicki ociscena,smetaju mi logori za srpsku decu s Kozare,smetaju mi jame Jadovna,jame po hercegovini,smetaju mi "srbosjeci",smeta mi svo ono satansko zlo koje izbija iz vas prema svemu srpskom(ili bar dobre vecine,ti mi se cinis umerenijom),smeta mi thompson dok peva o klanju Srba....dugacak je spisak.
Pre cu nemcima oprostiti ali necu zaboraviti,nego vama :evil:

Vjerujes li da u Hrvatskoj ima mnogo ljudi koji sve te stvari koje si nabrojao jednako osudjuju kao i Srbi? Da bi se takve stvari osudjivale potrebno je biti COVJEK a njih vjerovao ili ne ima i medju Hrvatima, jer su ti isti svjesni da je ustastvo zlo zbog kojeg su Hrvati zigosani kao zli ne samo kod Srba, vec i kod cíjelog svijeta i kod Hrvata, jer ustase su ubijale i Hrvate koji su bili protiv njih. Predsjednik Mesic to stalno jasno istice koliko je bitno ne zaboraviti ustaske zlocine i ciniti sve da se negiranje tih zlocina sprjecava medju obicnim ljudima.
Sve to sto si nabrojao smeta i normalnim Hrvatima kojih je sigurno daleko vise od onih drugih. Medjutim kao sto to obicno biva, oni zli su uvijek najglasniji pa se one druge u potpunosti zanemari, i onda dodje do ovog strasnog generaliziranja.
 
nas dragi torrente bgd, banovan u cvetu vikenda, zbog neprikladnog naslova

ocekivano, i da protestvujem ima samo da i mene bamuju

a vi dragi forumasi kazite - sta je neprikladno u naslovu teme

ko pogodi ima repu od mene, mada ni je ne znam sta je to neprikladno
 
ma ajde molim te, sad nisu svi cro isti

to smo vec razradili na forumu. svi cro uzivaju sadasnju situaciju, bez proteranih srba.

rezimska politika cro se ne menja vec skoro 20 godina, nacionalistockoklerikalna agresivna prema komsijama

isti ste, dok mi nekazemo

HDZ sigurno nije dobra stranka, ni za susjede ni za nas kako se u zadnje vrijeme pokazalo, ali nacionalne stranke sa elementima fasizma nisu samo u Hrvatskoj bile popularne jel tako? Koliko glasaca uziva SRS? Prema tome u tom pogledu nema razlike.
 
nas dragi torrente bgd, banovan u cvetu vikenda, zbog neprikladnog naslova

ocekivano, i da protestvujem ima samo da i mene bamuju

a vi dragi forumasi kazite - sta je neprikladno u naslovu teme

ko pogodi ima repu od mene, mada ni je ne znam sta je to neprikladno


E,pa draga moderacijo,pod hitno da se skine ban torenteu,jer pogledajte malo bolje vetrobran ovog ustaskog proizvoda u obliku slova ''U''.

Mislite,sasvim slucajno!

Oni se time ponose,onako perfidno i prikriveno!

I uvek treba nazvati stvari pravim imenom,a ne da glumimo ''vise ciljeve'' nekada u ime ''bratstva i jedinstva'',a danas u ime ''demokratije'' po uzoru na EU.

Takva ''gluma'' nas je kostala i za vreme Karadjordjevica,i za vreme Tita,a i danas za vreme EU.

U pamet se braco!
 

vuk dlaku mjenja ali cud nikada "hrvati su pobjedili 1941 kada su 10 travnja proglasili hrvatsku drzavu"

On je hrvatskoj emigraciji govorio ono sto je vjerovao da ovi zele cuti kako bi izvukao novce prijeko potrebne hrvatskoj drzavi, ali ne smije se smetnuti s uma da su njegovi svi bili partizani, danas je u sukobu sa svim nacionalistickim strujama u Hrvatskoj kao i sa crkvom zbog svojih stajalista o fasizmu, odnosno antifasizmu.

Ima na primjer i ovaj snimak...

 
Hajde ne prosipaj nebuloze, mislim kako te ne mrzi da pises gluposti ? Kako da pomenuti tranvaji su na ulicama npr.Sofije ?

moratju da te razocharam,ali...

Sklapanje ugovora do sada nije uspjelo ni u Mađarskoj, ni u Finskoj, ni u Kazahstanu, a Bugarska se pozvala na činjenicu da niti jedna zemlja EU nije kupila Crotram
itd.,itd.,...
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/13523/Crotram-dosad-nije-prodan-niti-jednoj-zemlji.html

do dushe imaju probne voznje u bugarskoj tako da si u pravu da VOZE
e sad ako ih daju za dzaba ovi ih mozda i zadrze za stalno..
 

Back
Top