al je lepo imat kumu...

jeste li za ili...


  • Ukupno glasova
    37
  • Anketa je zatvorena .

Adem1

Primećen član
Banovan
Poruka
915
jedna zajednicka ideja, moje malenkosti i g-djice Waterfall, ce se mozda realizovati, ili ne, u zavisnosti od toga sta kazu forumasi. ja sam licno pesimista oko konacnog rezultata, sto nije uobicajeno, naprotiv, dok je Waterfall optimista sto se tice konacnog rezultata.
znaci poenta teme je: sta vi mislite, u danasnje vreme, ovo bi bio korak napred ili nekoliko nazad, ili jednostavno pitanje, da li ste za to da se ja i Waterfall okumino, postanemo kumovi, ili kako se to vec kaze.
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=10688872&postcount=88
ps.nadam se da nece pasti nekom moderatoru na pamet da me kazni sto spominjem drugog forumasa, ipak je inicijativa obostrana...osim ako ovo i nije bila krajnja namera Waterfall-a:(
 
Ima itekako veze sa politikom.

Naime, inspirala nas je tema o kumstvu izmedju Srbina i Albanca. Posle prvobitne ideje
da se okume Albanac je odustao da se ne bi desilo nesto nepredvidjeno.

Ja sam to odustajanje Albanca protumacila kao vrsenje pritiska na njega
dok je Adem tvrdio suprotno.

i izjavio da cu ja podleci vasim pritiscima

zato sto dobar deo forumasa misli da zna bolje od tebe sta je dobro za tebe a sta lose. i ne samo za tebe
ps.to sto ces odmah, momentalno, istog trena dobiti etiketu da si prodana dusa, izdajnik srpstva, petoilisestokolonas itd. itd.... nema potrebe da nagalsavam

Dakle,
pitanje je hipoteticko.
 
Ademe idi malo u bioskop.....

Ima itekako veze sa politikom.

Naime, inspirala nas je tema o kumstvu izmedju Srbina i Albanca. Posle prvobitne ideje
da se okume Albanac je odustao da se ne bi desilo nesto nepredvidjeno.

Ja sam to odustajanje Albanca protumacila kao vrsenje pritiska na njega
dok je Adem tvrdio suprotno.

Adem nije tvrdio,Adem je lagao......adem kada zine slaze......on je shiptar........i to je jace od njega.

Laganje mu je toliko uslo u psihu da je istrenirao do neslucenih razmera sto se laganja tice.
 
Ademe,
ne pricaj gluposti, molim te :roll:

Adem nije uvek svestan svoje nesvesti sta kada izjavljuje jer se vidi koliku mrznju i prezir provlaci kroz svaku svoju otvorenu temu i svaki odgovoreni i lepo upakovan post... Dok Water nikad ni kojim gestom nije pokazivala netrpeljivost prema drugim nacionalnostima... Ja ne bih komentarisala "kumstvo", samo se pitam, da li je ovo " za forumase" sa Adamove strane ili je resio da okrene drugi list i prestane sa licemerstvom na srpskom forumu..:think:
 
Ali da su ti drugari..to je pitanje!!!

Neces se sigurno kumiti sa nekim koga ne znas niti si blizak sa njim.

Pa nemam shiptare drugare :rtfm:

Verovatno ne bih.......otkud znam.........to ti je sve procentualno.......morao bi dobro da mi se zaduzi i dokaze za tako nesto.......otkud bre znam.......ako su vec mogli da mi budu drugari :think:

Mada nema potrebe,95% srba ne bih prihvatio za kumove.........:hahaha:
 
Да не бркамо ствари,
Кумство подразумева да су обојица Православне вере и крштени у Цркви ...

Колико таквих Шиптара има (Албанаца тешко да има и један) ...
 

Back
Top