Dijalog i monolog

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
ajmo da pricamo,,.....sa nekim ili sami sa sobom
Dijalog (od starog Grčkog "Dialogos" što znači razgovor) predstavlja vođenje pismenog ili usmenog razgovora i protiv razgovora između dve ili više osoba. Njegova suprotnost je monolog, razgovor jedne osobe sa ili protiv sebe samog
Posto nema nikog krecem sa monologom:D...a moze i recitacija
Otvorena tema za razgovor..kakav god..samo bez ruznih reci i vredjanja...mada to na ovom pdf ne postoji.....izvolite
pricajte o svemu:D
ljubim vas
 
Promenio sam preko 50 telefona dok nisam naso savrseni. Nije imamo nikakvu kameru, nije imamo neke opasne funkcije, bio je normalan tel koji mi se je jako puno svidjao :) Govorim o 8800. E pokvario mi se je aprila, koji je najbaksuzniji mesec, pogotovo ovaj '09 i od tad sam promenio 10 ali jos uvek ne mogu da nadjem odgovarajuci :( A jel mi ti kazes da imas P520 Armani :D
 
Moj telefon je za muzej verujte, sacuvacu ga do praunuka pa ce da ga naslede i kad ga prodaju obogatice se barem...:rumenko:

A sta vama na telefonu treba zapravo od opcija?
Jel volite da date novac i da li biste dali novac za neki telefon koji je skup ne vredi para njegove opcije ali je jednostavno IN i znate da biste bili IN u drustvu kada biste ga kupili?:per:
 
Bitno mi je da mi se svidja, znaci oblik, da mi lezi u ruci... Sto se tice funkcija dovoljno je da ima MMS, nista vise mi nije potrebno :) Evo moj najbolji tel do sad, 8800 nema nikakve funkcije, nekad je kostao 1000 evra, a za te pare se moglo uzeti dva smartphona, ali meni se svidja oblik, materijal, ma sve :) Sad nemam 1000 evra da kupim Sirocco, a ne uzima mi se polovan. Nego sad ima neka nagradna igra u VIP-u, dele 8800 gold, i molim Boga da me izvuku :D
 
Конзабу НС - То "хајде да причамо", мораш признати, није ни монолог ни дијалог.Прича је прича, а твој захтев би био нешто као " хајде да се дружимо". Наши старији за такве ситуације ( да разговарамо, да се дружимо..) кажу "хајде да диванимо".
 
dobro hajde da divanimo hehehe
ma znas zasto sam stavila dijalog..to kad sad ti i ja divanimo
a monolog kad tebe nema pa ja ovde izvodim sama performans
os da promenim temu u ajde da divanimo?
hm
meni se cini kao ok
i jos je stavim da bude lepljiva
a pricamo o cemu god.....mmmmmmmmm....moze
cekam da te cujem
 

Back
Top