Baro: Ukidamo vize Srbiji, Makedoniji i Crnoj Gori

Ukidanje viza je nesto pozitivno-konacno!Treba se tome radovati a ne sad i to pljuvati kao ma da ukinute vize, a plate...Mis'iiiiimmmm...Stoji to sve al do sad nismo mogli zamisliti putovanja bez viza, sad mozemo ( I hope! ), pa onda ce ( valjda ) i plate skociti pa tako...Cemu tako negativno gledanje na bukvalno sve??

Sa nogama kakve ti imas ja bih u Evropu otisao i pjeske! :zag:
 
Ukidanje viza je nesto pozitivno-konacno!Treba se tome radovati a ne sad i to pljuvati kao ma da ukinute vize, a plate...Mis'iiiiimmmm...Stoji to sve al do sad nismo mogli zamisliti putovanja bez viza, sad mozemo ( I hope! ), pa onda ce ( valjda ) i plate skociti pa tako...Cemu tako negativno gledanje na bukvalno sve??

A oni to po navici, sto se cudis? :lol:

Mada, u pravu si.
 
Hm...putovace samo oni koji imaju para a ko nema sedece kuci...vidim i ja tu nelogicnost. WTF?! A u kojoj to zemlji putujes svuda imao-nemao para? Americko siromastvo je bolje od naseg?Znaci nemanje eura je bolje od nemanja dinara zbog boljeg kursa?Ja mislio da svi oni u Detroitu cekaju na cek za socijalno a oni cekaju kartu za Maldive...
 
Hm...putovace samo oni koji imaju para a ko nema sedece kuci...vidim i ja tu nelogicnost. WTF?! A u kojoj to zemlji putujes svuda imao-nemao para? Americko siromastvo je bolje od naseg?Znaci nemanje eura je bolje od nemanja dinara zbog boljeg kursa?Ja mislio da svi oni u Detroitu cekaju na cek za socijalno a oni cekaju kartu za Maldive...

U Americi samo 25% gradjana ima pasoshe....pametnome dovoljno.
Znachi samo u Srbiji ponashaju kao divljaci koje su pustili iz karantina, i sve bi oni da vide, svuda da idu....:dash:

http://www.gyford.com/phil/writing/2003/01/31/how_many_america.php
 
Нажалост приче о укидању виза слушамо дужи низ година,и увек нам фали само један корак.Када пређемо тај један корак испостави се да он није био последњи него да треба још неколико корака да направимо...И све тако слушамо неке приче о некој следећој години.Када дође та следећа година,опет слушамо приче о некој следећој години...и тако у недоглед.:dash:

i dok je nama paznja nonstop vezana za ukidanje viza oni nam rasturise srbiju.
bolje bi bilo da se okrenemo srbiji. dok ne bude kasno.
 

Back
Top