Dinkić "prašio" pod maskom, devojke vrištale

Appel

Iskusan
Poruka
5.689
Dok je "prašio" na koncertu Kikija Lesandrića, nosio je kačket, te se nije moglo videti da je on. Devojke su vrištale zbog njegovog umeća, ne znajući zbog koga vrište. :hahaha1:

Mogu da zamislim koliko su vrištale i sekle vene, kad su saznale ko je u pitanju. :mrgreen:

Kiki... Mlađo, Mlađo... orilo se prošle subote, uoči Vidovdana, na letnjoj pozornici na gradskoj tvrđavi u Nišu.

Najveće iznenađenje na koncertu Kikija Lesandrića, nekašanjeg frontmena grupe "Piloti", bio je Mlađan Dinkić.

Ministar ekonomije bio je na bini, sa gitarom, ali veći deo koncerta proveo je "inkognito", maskiran kačketom sa širokim obodom, prenose "Novosti".

Misteriozni gitarista, koji je, kažu, "razbijao" solažama, tek pred kraj koncerta, posle sat i po žestoke svirke, skinuo je kačket i poklonio se prisutnima.

Inače, atmosfera na promociji Kikijevog solo albuma "Mesec na vratima", u čijem stvaranju je učestvovao i ministar Dinkić, bukvalno je bila na ivici histerije. Muzičari su izašli na čak tri bisa, a više od 4.000 ljudi pevalo je iz sveg glasa, dok su devojke vrištale...

Već vidim na sledećem koncertu transparente "Opraši nas, Mlađo, opet", "Kad Dinkić "praši", SEKA se plaši"... :mrgreen:
 
Dok je "prašio" na koncertu Kikija Lesandrića, nosio je kačket, te se nije moglo videti da je on. Devojke su vrištale zbog njegovog umeća, ne znajući zbog koga vrište. :hahaha1:

Mogu da zamislim koliko su vrištale i sekle vene, kad su saznale ko je u pitanju. :mrgreen:



Već vidim na sledećem koncertu transparente "Opraši nas, Mlađo, opet", "Kad Dinkić "praši", SEKA se plaši"... :mrgreen:


Da li si ti bas siguran da on ima sa cime da prasi ?
 
Dok je "prašio" na koncertu Kikija Lesandrića, nosio je kačket, te se nije moglo videti da je on. Devojke su vrištale zbog njegovog umeća, ne znajući zbog koga vrište. :hahaha1:

Mogu da zamislim koliko su vrištale i sekle vene, kad su saznale ko je u pitanju. :mrgreen:



Već vidim na sledećem koncertu transparente "Opraši nas, Mlađo, opet", "Kad Dinkić "praši", SEKA se plaši"... :mrgreen:


:hahaha::hahaha::hahaha:

v139335p0.jpg
Dinkić "prašio" pod maskom, devojke vrištale!
Utorak, 30. jun 2009. 11:44
*********************************

Овога пута је "прашио" са гитаром - а следећи пут има да "свира клавијатуру" у неком бајбоку...:per:
 
Dok je "prašio" na koncertu Kikija Lesandrića, nosio je kačket, te se nije moglo videti da je on. Devojke su vrištale zbog njegovog umeća, ne znajući zbog koga vrište. :hahaha1:

Mogu da zamislim koliko su vrištale i sekle vene, kad su saznale ko je u pitanju. :mrgreen:



Već vidim na sledećem koncertu transparente "Opraši nas, Mlađo, opet", "Kad Dinkić "praši", SEKA se plaši"... :mrgreen:

covek ne nesposoban i dete rodjenoj zeni da napravi a kamoli da oprasi neku mladjanu devojku
 
Kako dete mize da ima dete ?

Jedino ako je stariji maloletnik i to adolescent.

Ali po njegovim izjavama dajem mu najvise 4-5 godina.

E, ove jadne prozivke mi idu na živce. :roll:

Da, baš je glup i nesposoban.:roll:
To što ne radi u interesu naroda, ne znači da je glup, već pohlepan i snalažljiv. A to su dve različite stvari. Ili je tebi to isto?
Nijedan poznati političar, bilo gde u svetu, pa ni u Srbiji, ne može da bude glup, a da dogura do takve tačke. :rtfm:

Glupi su oni koji mu veruju...
 
Svi smo mi njegova deca! :rtfm:

:hahaha::hahaha::hahaha:



Ko su to "mi" ?

Ako mislis na "vas poiliticku sektu i experte" iz G17 onda bo|je da sedite negde u nekom cosku i da se ne javljate. I da polako pocnete da razmisljate kako da vratite milijarde sto vam gazda pokrade. Bolje da on vrati nego vi za njega.
Ako mislis da ce te proci samo na naivnost da vas je zavrbovao i prevario grdno se varate.
 
E, ove jadne prozivke mi idu na živce. :roll:

Da, baš je glup i nesposoban.:roll:
To što ne radi u interesu naroda, ne znači da je glup, već pohlepan i snalažljiv. A to su dve različite stvari. Ili je tebi to isto?
Nijedan poznati političar, bilo gde u svetu, pa ni u Srbiji, ne može da bude glup, a da dogura do takve tačke. :rtfm:

Glupi su oni koji mu veruju...


Ovo je najveci biser sto si mogao da izjavis i ovo da uramis i okacis u svojoj sobici i savako jutro da procitas bar 10 puta.

JA MU NE VERUJEM NISTA.

A TI ?
 
Poslednja izmena:
:hahaha::hahaha::hahaha:

v139335p0.jpg
Dinkić "prašio" pod maskom, devojke vrištale!
Utorak, 30. jun 2009. 11:44
*********************************

Овога пута је "прашио" са гитаром - а следећи пут има да "свира клавијатуру" у неком бајбоку...:per:
Нажалости најопаснији криминалци(финансијски) никада не заглаве у затвор. Мада бих волео да га видим како свира импровизовани ксилофон на затворским решеткама у централном. Србија без жутице би била одушевљена ти уметничким перформансом, а многи би то поздравили и аплаузом.:klap:
 
Ko su to "mi" ?

Ako mislis na "vas poiliticku sektu i experte" iz G17 onda bo|je da sedite negde u nekom cosku i da se ne javljate. I da polako pocnete da razmisljate kako da vratite milijarde sto vam gazda pokrade. Bolje da on vrati nego vi za njega.
Ako mislis da ce te proci samo na naivnost da vas je zavrbovao i prevario grdno se varate.

Tebi nešto fali :sad2:

Reci mi, molim te, zašto vi nadripatriote imate običaj da svakog ko misli drugačije od vas identifikujete sa vladajućom koalicijom? :dontunderstand:

Odakle tebi to da sam ja iz G17? Odakle ti to da sam za G17?
To je samo tvoja paranoja i potreba da se boriš sa zamišljenim neprijateljima iz vlasti koji, navodno, ovde na forumu plasiraju njihove ideje.

Nabroj mi na prste forumaše koji podržavaju ovu aktuelnu vlast. :rtfm:

S druge strane, onih koji podržavaju opoziciju ima dosta ovde. A to je jednako naivno i glupo. Jer, svi su oni isti...
 
Tebi nešto fali :sad2:

Reci mi, molim te, zašto vi nadripatriote imate običaj da svakog ko misli drugačije od vas identifikujete sa vladajućom koalicijom? :dontunderstand:

Odakle tebi to da sam ja iz G17? Odakle ti to da sam za G17?
To je samo tvoja paranoja i potreba da se boriš sa zamišljenim neprijateljima iz vlasti koji, navodno, ovde na forumu plasiraju njihove ideje.

Nabroj mi na prste forumaše koji podržavaju ovu aktuelnu vlast. :rtfm:

S druge strane, onih koji podržavaju opoziciju ima dosta ovde. A to je jednako naivno i glupo. Jer, svi su oni isti...


Sam naslov teme koji si postavio, sasvim mi je dovoljan da shvatim da ga obozavas i verujes mu.
 

Back
Top