Sta s dekolteom?

Micotakis

Aktivan član
Poruka
1.644
Jel imate neki savet kako da izgleda lepse? Mislim..sad ide leto..pa otvorene majicice... A ponekad tu koza ne izgleda sjajno..mislim bubuljice i to. Jel ima neka dobra krema ili sl? A mozda i solarijum?
 
Micotakis:
Jel imate neki savet kako da izgleda lepse? Mislim..sad ide leto..pa otvorene majicice... A ponekad tu koza ne izgleda sjajno..mislim bubuljice i to. Jel ima neka dobra krema ili sl? A mozda i solarijum?
DEKOLTE??? :shock: :shock: :shock:
FFFUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
BEOGRADJANKA '89:
Micotakis:
Jel imate neki savet kako da izgleda lepse? Mislim..sad ide leto..pa otvorene majicice... A ponekad tu koza ne izgleda sjajno..mislim bubuljice i to. Jel ima neka dobra krema ili sl? A mozda i solarijum?
DEKOLTE??? :shock: :shock: :shock:
FFFUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Sta se ti stalno nesto bunis i dajes neke zlobne komentare!!! Bas me nerviras!!! :evil: :twisted:
Eto ja bas volim dekolte (naravno ukusan). Za neku kremicu protiv bubuljica ne znam ali mislim da solarijum pomaze malo! :)
 
chokolada:
BEOGRADJANKA '89:
Micotakis:
Jel imate neki savet kako da izgleda lepse? Mislim..sad ide leto..pa otvorene majicice... A ponekad tu koza ne izgleda sjajno..mislim bubuljice i to. Jel ima neka dobra krema ili sl? A mozda i solarijum?
DEKOLTE??? :shock: :shock: :shock:
FFFUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Sta se ti stalno nesto bunis i dajes neke zlobne komentare!!! Bas me nerviras!!! :evil: :twisted:
Eto ja bas volim dekolte (naravno ukusan). Za neku kremicu protiv bubuljica ne znam ali mislim da solarijum pomaze malo! :)
Aha,... I TI SI SAD KAO RIBA!!!!????????// :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
BEOGRADJANKA '89:
Aha,... I TI SI SAD KAO RIBA!!!!????????// :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Nisam riba samo sam normalna. Ne odgovaram na temu da bi je unistila ili uvredila autora teme.
Ako nemas sta da kazes nemoj ni lupati gluposti! Ne zelim da se raspravljam s tobom jer me to stvarno smara! :roll:
Nadam se da cemo sada nastaviti sa temom! :)
 
chokolada:
BEOGRADJANKA '89:
Aha,... I TI SI SAD KAO RIBA!!!!????????// :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Nisam riba samo sam normalna. Ne odgovaram na temu da bi je unistila ili uvredila autora teme.
Ako nemas sta da kazes nemoj ni lupati gluposti! Ne zelim da se raspravljam s tobom jer me to stvarno smara! :roll:
Nadam se da cemo sada nastaviti sa temom! :)
Moja malenkost,zao mi je sto sam uvredila vas i vasu veoma poucnu i zanimljivu temu!!!!(POSEBNO ZA MUSKI SVET)!!!!
 
Marija Ana:
Micotakis:
Jel imate neki savet kako da izgleda lepse? Mislim..sad ide leto..pa otvorene majicice... A ponekad tu koza ne izgleda sjajno..mislim bubuljice i to. Jel ima neka dobra krema ili sl? A mozda i solarijum?

da nemas i tu celulit?
Necemo im se mesati... Tema je veoma poucna i zanimljiva...Ja se jos jednom DUBOKO IZVINJAVAM STO SMETAM!!! IDEM,CAO!!! :D :D :D
 
Decice, mogli bi da spremate prijemni, umesto sto brbljate ovde? Verovatno u drustvu nemate pravo glasa, ili u kuci, pa ovde nekome pametujete!
Pocnite da se molite Bogu, sutra su rezultati sa prijemnog ipsita, da li ste bile dovoljno pametne da zivucete 1 bod :D :D :D

Nego da se vratim na temu...
Naravno da je dekolte veoma vazan, sta znaju deca, one jos i nemaju grudi :D :D :D

Mislim da solarijum isusuje, pa bi trebalo da ima efekta. Ja koristim i onaj Avonov za negu biste...ali nikakvih posebnih rezultata :?
 
Pa zenska glavo ako imas problem sa odvratnim bubuljicama onda nemoj da nosis fuj dekolte i gotovo!!!
Ima i druge normalnije odece, malo zatvorenije :) .
Neces valjda da izgledas kao one profuknjace na Pinku i one kojima je preplavljen celi grad.
Dekolte je vulgaran i jadan, osim kada ides na plazu.
 
Probaj da koristis neke preparate za ciscenje koze koji ne isusuju, znaci bez alkohola, koje koristis i za lice i vrat. Neki gel za ciscenje i tonik, mozda neku kramicu koja nije masna ili mleko za telo. Pokusaj i sa pilingom i maskama - istim onim koje koristis za lice. Ako nista od toga ne pomogne, poseti dermatologa. Nadam se da ces uspeti da sredis to :).
 
Hvala na savetima!
Ali ja nisam mislim da imam akrepe, nego nesto sitno, ali ja sam ti kao biolog, vidim kao kroz mikroskop, i to me nervira. MAda ne verujem da je to tako ozbiljno, posebno ne za intervenciju dermatologa, nesto najobicnije. Ali opet...
Zasto da ne nosim dekoltirane bluze? Ma daj, boli me uvo, sada je leto, pa tek sledece godine, i jos nesto... JEDNOM se zivi!!!
 
Micotakis:
Decice, mogli bi da spremate prijemni, umesto sto brbljate ovde? Verovatno u drustvu nemate pravo glasa, ili u kuci, pa ovde nekome pametujete!
Pocnite da se molite Bogu, sutra su rezultati sa prijemnog ipsita, da li ste bile dovoljno pametne da zivucete 1 bod :D :D :D

Nego da se vratim na temu...
Naravno da je dekolte veoma vazan, sta znaju deca, one jos i nemaju grudi :D :D :D

Mislim da solarijum isusuje, pa bi trebalo da ima efekta. Ja koristim i onaj Avonov za negu biste...ali nikakvih posebnih rezultata :?
Baba,ja ti se izvinjavam,ako sam te uvredila.A posto provaljujem kakva si kao osoba,mislim da bi ti najblje islo,da ne nosis nista!!!
 
DEVOJKO TI SI JEDNA VEOMA ISKOMPLEKSIRANA OSOBA!!!
ZAR NEMAS PAMETNIJU TEMU,TIPA LJUBAVI....?
AKO IMAS VELIKIH PROBLEMA,ZASTA MAJKE TI SLUZE :shock: SILIKONI :shock: ?TI MORA DA SI RODJENA PLAVUSA,I U DUSI! :D :D :D :D :D :D :D
 
MPMP:
DEVOJKO TI SI JEDNA VEOMA ISKOMPLEKSIRANA OSOBA!!!
ZAR NEMAS PAMETNIJU TEMU,TIPA LJUBAVI....?
AKO IMAS VELIKIH PROBLEMA,ZASTA MAJKE TI SLUZE :shock: SILIKONI :shock: ?TI MORA DA SI RODJENA PLAVUSA,I U DUSI! :D :D :D :D :D :D :D
Hvala na odgovoru,ali ja te nisam pitala:kakvo ti je psihicko stanje,koeficijent inteligencije i koju boju kose imas!!!!
A i btw iskljuci taj Caps Lock ,vec jednom, blondi!!!
 
Ma pusti decicu da stavljaju mamine naramenice, i to nije lose za pocetak :D :D :D Sta zna ona sta je dekolte? Da nisi pomesala s Barbikom?

A ne znam ko koristi ogromna slova, Caps Lock nista nije u odnosu na tvoja slova, e bas si derle! Idi kupi bojanicu,pa flomastere i bice isto :D

Ne kvari temu, imas temu za Tinejdzere...ili jos bolje otvorila se discoteka na Zemunskom keju, probaj tamo, mozda ce te neko razumeti!
:D :D :D


Nastavljamo sa temom, jel?
 
Micotakis:
Ma pusti decicu da stavljaju mamine naramenice, i to nije lose za pocetak :D :D :D Sta zna ona sta je dekolte? Da nisi pomesala s Barbikom?

A ne znam ko koristi ogromna slova, Caps Lock nista nije u odnosu na tvoja slova, e bas si derle! Idi kupi bojanicu,pa flomastere i bice isto :D

Ne kvari temu, imas temu za Tinejdzere...ili jos bolje otvorila se discoteka na Zemunskom keju, probaj tamo, mozda ce te neko razumeti!
:D :D :D
Ja,vam se opet izvinjavam sto sam vas uvredila!!!!
Nadam se da necu dobiti batine,od vasih sponzora!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(


Nastavljamo sa temom, jel?
 
Pozdrav svim damama. Ovde gde sam ja trenutno je hit 'natural bra'. Mada vidim, net je pun sajtova o tome. Za leto je fantastican, deholte izgleda neverovatno. Recite mi moze li da se pronadje tu i koliko kosta, ovde moram da odvojim citavo malo bogatstvo da bi ga kupila (oko 75 eura).
 

Back
Top