Nasi muskarci i odevni predmeti

Znas sta je tuga videti? Kada neko lezi na parama a nezna da se obuce. Vise ima takvih zena verovatno jer je muskarcima garderoba jednostavnija. Sto se tice da li murskaci znaju da se oblace i da kupuju, neki da a neki ne. Moj tata i moj muz uglavnom traze zensko misljenje. Jednostavno ne znaju da sklope boje.
 
Mojim muškarcima (sinu i mužu) potpuno je svejedno šta će navući na sebe, nemaju naviku da ako im nešto treba, treba da odu u kupovinu, da uveče spreme šta će ujutru da obuku i ne vide razliku između ispeglane i izgužvane košulje.
Uklapanje boja? To ih ne zanima. Da bih sprečila strahotne kombinacije i jednom i drugom kupujem garderobu u tri boje koje mogu da se uklope međusobno i rešen problem. :D
 
Mene iskljucivo zanimaju vanjski delovi odevnih predmeta.....donji ves mi nije ovde teme.

Makimaki,
ti si tacno pogodila ono sto mene u sustina zanima.Videla sam takode ljude koji imaju novac ali ne umeju da se oblace,ne mislim da to mora neke skupe marke da budu,jednostavno sa malo novca mozes da se sasvim lepo oblacis i da si elegantan na javnim mestima.
Zar nije lepo videti lepo i sa ukusom odabrano,uredno i popeglano musko?

Mene licno su uvek zanimali uredni i elegantni muskarci.Zguzvani,neuredni i ne popeglani ne dolaze u obzir da imaju sve drugo od zlata,vise volim i siromaha da je uredan nego bogatog neurednog gradskog klosara koji samo novac broji a ne ume da se ni malo uredi.
Zaista sam elergicna na ljude koji ne drze do toga da na javnom mestima treba da su uvek uredni i elegantni a ne da idu poguzvani ili bilo kako da izgledaju.Takode je ruzno videti kad neko nosi skupe marke odevnih predmeta a one glavne osnove svoje higijene nezna da uredi.....

Kad budem imala vreme ostavicu sve sto ja mislim da se uklapa u izboru i uklapanju boja.
Pozdrav
 
Moj dragi muskarac ima izgradjen stil i sasvim dobar ukus.Ponekad potrazi savet od mene ali u situaciji kada mnogo zuri pa dok se on tusira ja mu spremim kombinaciju.Tada i ne gleda nego sa puno poverenja,navuce to na sebe i gotovo.
Ja ga cesto konsultujem oko izbora garderobe, za neku priliku i zaista se potvrdilo da ume.NAjbolje komade garderobe on mi je kupio.
Ja mu jedino biram parfeme ,jer on to zeli...
Inace muskarci bi trebali da se odluce za recimo dve radnje u kojima se oblace i kad god im nesto treba znaju gde ce,jer uglavnim ne vole ko zene iz radnje u radnju.
To da zene imaju vise ukusa ne stoji...mnogo cesce na ulici sretnem unakaradjenu devojku nego muskarca.A stvarno je cudo sta se ovih dana moze videti u Bgd...
 
apotekarka:
Mojim muškarcima (sinu i mužu) potpuno je svejedno šta će navući na sebe, nemaju naviku da ako im nešto treba, treba da odu u kupovinu, da uveče spreme šta će ujutru da obuku i ne vide razliku između ispeglane i izgužvane košulje.
Uklapanje boja? To ih ne zanima. Da bih sprečila strahotne kombinacije i jednom i drugom kupujem garderobu u tri boje koje mogu da se uklope međusobno i rešen problem. :D
IJAO,apotekarka,sto ti imas ruznu facu!!!
Bolje vrati one slike!!!
 
maja mala mama,
tako se radujem kad cujem ovako da je neko srece kao ti.......zelim ti i u buduce da tvoj dragi muskarac uvek ostane takav :),pazi da se samo ne uleni.....

E sad da vam ja recem sta ja mislim o odnosu
kosulja -odelo
Svetlo plava kosulja uz tamno plavo i sivo odelo.

Bela i bez kosulja uz zeleno,sivo i smede odelo.

Svetlo siva kosulja uz plavo,smede,zeleno i sivo odelo

Svetlozelena kosulja uz zeleno,sivo i smede odelo.

E samo da naglasim da ako je odelo desenirano,kosulja bi trebala biti jednobojna ili obrnuto da uz prugastu kosulju ide samo jednobojno odelo a uz tamna odela iskljucivo bela kosulja .......
I jos jedna vazna stvar,
karirana odela nisu za muskarce niskog rasta.
Ako nesto gresim ili se nisam setila vi me dopunite i ja volim nesto dobro da naucim od vas :))).
Pozdrav
 
maja mala mama:
Moj dragi muskarac ima izgradjen stil i sasvim dobar ukus.Ponekad potrazi savet od mene ali u situaciji kada mnogo zuri pa dok se on tusira ja mu spremim kombinaciju.Tada i ne gleda nego sa puno poverenja,navuce to na sebe i gotovo.
Ja ga cesto konsultujem oko izbora garderobe, za neku priliku i zaista se potvrdilo da ume.NAjbolje komade garderobe on mi je kupio.
Ja mu jedino biram parfeme ,jer on to zeli...
Inace muskarci bi trebali da se odluce za recimo dve radnje u kojima se oblace i kad god im nesto treba znaju gde ce,jer uglavnim ne vole ko zene iz radnje u radnju.
To da zene imaju vise ukusa ne stoji...mnogo cesce na ulici sretnem unakaradjenu devojku nego muskarca.A stvarno je cudo sta se ovih dana moze videti u Bgd...
Moj muz ne zna da obuce sebe, ali mieni strava pomogne. Verovatno ima oko za zensko oblacenje, nije mi jasno sta se desava :roll:
 

Back
Top