A forumaši koji nam nedostaju?

Meni fali emigracija :) Mojra, Linda, Beso, Baba...
Zato što su često imale neku priču iz Francuske, Engleske, Amerike (severne i južne) a i bile su zanimljive, inspirativne osobe, svaka na svoj način.

I Katarina : ) ona je baš bila filozof. Pa taman kad se navikneš na ozbiljne i mudre postove, ona te iznenadi nekom skroz drugom pričom

Ima još, ali da ne pišem sad sve.
 
Poslednja izmena:
Meni fali emigracija :) Mojra, Linda, Beso, Baba...
Zato što su često imale neku priču iz Francuske, Engleske, Amerike (severne i južne) a i bile su zanimljive, inspirativne osobe, svaka na svoj način.

I Katarina : ) ona je baš bila filozof. Pa taman kad se navikneš na ozbiljne i mudre postove, ona te iznenadi nekom skroz drugom pričom

Ima još, ali da ne pišem sad sve.
Unbeso, čoveče, kako je ta žena bila lujka neviđena!
Sa neverovatnim pričama i paljevina najstrašnija. Umela je da se svađa i krvi po forumu i da ne odustaje. U njeno vreme je forum bio baš živahan, za jedan dan se na nekoliko tema obrtalo na desetine stranica. Ja sam tada više visila na D&P pa kad dođem na Žene, sve se pušilo. Da je RL u pitanju, bilo bi krša i loma na sve strane. :lol:
Sad je ovde kao u staračkom domu, crkavaš od dosade, ali dolaziš iz navike...
 
Ериу, mV, Новка, Ванда и њена сестра, не могу сад да се сетим ника, штета што Нан Елмот једва да и пише сем каване на ПДФ Политика, а убија либтранде... е да, Јабучило смрт за аутошовињаре.
 
Da, Eriu :) Lepa, pametna devojka, i ona fali... Jao, da, Novembar :eek:

Vanda i Helen : )
Dve sestre, a skoz drugi fazon, kao Ešli Džad i njene sestre, haha
ashley-judd.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top