Kazna za Danila Ikodinovića smešna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Што марш с форума. Стварно се претерује са указивањем почасти идолима. Онај тенисер, капирам да би могао да краде по радњама и ником ништа. Као заборавио картицу, донеће је... ****** ови им штампају поштанске марке, позивају у Amy G Show... Неби ме чудило али стварно...
 
Мислим да је требао да плати већу новчану казну, и одузела бих му возачку за мотор доживотно.

Икодиновић је добар момак, доносио је медаље Србији и кажњен је.

А имамо , рецимо, случај сина Сретена Карића који је убио девојку колима и добио је годину дана условно.

И ја гласам да се багра стрпа у затвор, али та багра која дозвољава да они који су починили заиста страшне ствари не одговрају- дакле и први и други у затвор!
 
Мислим да је требао да плати већу новчану казну, и одузела бих му возачку за мотор доживотно.

Икодиновић је добар момак, доносио је медаље Србији и кажњен је.

А имамо , рецимо, случај сина Сретена Карића који је убио девојку колима и добио је годину дана условно.

И ја гласам да се багра стрпа у затвор, али та багра која дозвољава да они који су починили заиста страшне ствари не одговрају- дакле и први и други у затвор!

Са овим се слажем осим да Икодиновића јел он неспада у багре,и понављам обичним и познатим људима се суди исто нема посебне правде тј суђења за познате личности
 
pa ovo je sasvim primereno...
materijalnu štetu na Yugu, te nematerijalnu taj mladić može da namiri u parnici

Ikodinoviću veća kazna od njegovog invaliditeta ne treba

Слажем се,али како хирурзи кажу за годину и мање десном руком може да ради послове 95%,тако да Дача тренутно не угрожава саобраћај јер му и сада рука боља
 
Pa da, 8 meseci. A isto mu se 'vata i da nije dobio, ionako ne može da vozi.

I u pitanju je samo dozvola za motocikle.

Да је возио ауто одузели би му за ауто а пошто је возио мотор онда му узимају за мотор,а сада је наљбоје за све да се ситуација смири тј да не терамо правду за Дачу
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top