Himna BiH

Mislim, zabole me za njegovu BiH... Što su se gurali da budu samostalni... Mogli su ostati u krnjoj jugoslavij, sa Alijom prvim predsednikom, ali je njima bilo do nečeg drugog...
_____________________________________________________________-

Čuj Alije ttrebao biti ikebana u Beogradu, morao bi predfiti ime u Sejdo Bajramović, Morina, bulatović i sl. ali pod uslovom da viče kako glavni gazda naredi "SLOBONDA_NE".

Pa dobro, onda znači da je sve ovo je bio vaš izbor... Što onda kukate?

Eto vam sad republika Srpska pa se družite... Objasnite im kako vam je lepa himna...Osećam da svakom Srbinu pođe slina kad je čuje...
 
:klap::klap::klap::rotf::rotf::hahaha::hahaha:
Gde si ti isao u skolu????
P.S
Jehbo te tudjmanbegovic sa sve minaretom :hahaha::hahaha::hahaha:
Neznam jeli ti tu mjesto ili pak meni nije, Niti volim Slobu niio tog tvog Tudjnanbegovića.
Ako je Ratko Mladić heroj oda je i Hitler, Pavelić, Jure Francetić, Huska Milkovič itd.
ja u tu školu, koju je zvršio forumaš kome sam poslao odgovor, nisam išao zato izjesnaćavam sve zločince jer oni su zločinci i nemaju naciju.
 
Neznam jeli ti tu mjesto ili pak meni nije, Niti volim Slobu niio tog tvog Tudjnanbegovića.
Ako je Ratko Mladić heroj oda je i Hitler, Pavelić, Jure Francetić, Huska Milkovič itd.
ja u tu školu, koju je zvršio forumaš kome sam poslao odgovor, nisam išao zato izjesnaćavam sve zločince jer oni su zločinci i nemaju naciju.

ja sam zavrsio Pravni faks, a ti sumnjam da si pored njega ikada i prosao,..
Ratko hvala ti za sve.
 
ja sam zavrsio Pravni faks, a ti sumnjam da si pored njega ikada i prosao,..
Ratko hvala ti za sve.
Ja sam samo tehničar hemisko-tehnološke struke ali ako si ti završio pravo svaka čast na diplomi, ali zahvaljivat se Mladiću za pokolj u Srebrenici je isto kao kad bi se ja, nedaj bože, zahvaljivao Paveliću za pokoje u Jasenovcvu.
Zato sa tobom nema više diskusije jer po odnosu prema zloćinima nismo isti nivo, jer tvoja diploma pravnika je vjorovatno crvena od stida a ne zato što je možda došla u vrijeme crvene SFRJ.
 
Pa dobro, onda znači da je sve ovo je bio vaš izbor... Što onda kukate?

Eto vam sad republika Srpska pa se družite... Objasnite im kako vam je lepa himna...Osećam da svakom Srbinu pođe slina kad je čuje...

Zašto ba vrijeđaš Srbe nisu svi slinavi jemčim ti da večina nje, ali pred Dodikom mnogi moraju pokazati sline, da nebi bili izdajnici.
 
Zašto ba vrijeđaš Srbe nisu svi slinavi jemčim ti da večina nje, ali pred Dodikom mnogi moraju pokazati sline, da nebi bili izdajnici.

To je bila stilska figura zvana metafora, ba!

Pričaj ti o njima na Palama i u Banja Luci...:lol: :bye::bye::bye:

Kaži im kako treba na fudbalskoj utakmici, kad BiH igra protiv Srbije, mirno da stoje na vašu himnu i da navijaju za BiH. Osećam, da bi taku ideju prihvatili sa neskrivenim oduševljenjem...:hahaha::hahaha:
 
To je bila stilska figura zvana metafora, ba!

Pričaj ti o njima na Palama i u Banja Luci...:lol: :bye::bye::bye:

Kaži im kako treba na fudbalskoj utakmici, kad BiH igra protiv Srbije, mirno da stoje na vašu himnu i da navijaju za BiH. Osećam, da bi taku ideju prihvatili sa neskrivenim oduševljenjem...:hahaha::hahaha:
E eto vidiš da nisi dovoljno upućen, nedavno sam sjedio sa nekoliko mladića iz BL koji su u vrijeme utaknice Srbija-BiH zakupili kafić i navijali za BIH, da bi me uvjerili pokazali slike, sa zastavama BiH i ostalim rekvizitima ali nisu smjeli se deklarisati i otići javno u kafić strah ih kažu Dodikove policije jer bi prošli ko one dvije djevojke što su pričale protiv Dodika nedavno bilo na TV, u policiji dobile batine.
 
Laže, krade, bezobrazan je, paravan mu za pljačku srpski narod, pravi dvore u BL a iz opštine Rudo završi fax 300 mladih ljudi u Srbiji a vrati se 15 godišnje, to nema veze za njega i dalje da ne pišem.

Nisu to tako teški prestupi da mu ne pružili šansu da se popravi jer se radi o mladom i neiskvarenom čovjeku željnom života i provoda.Glede zgrade vlade u Banja Luci,ona je morala biti napravljena jer nam je jedan takav objekat potreban ne samo zbog vlade nego i zbog izgleda grada buduće prijestonice nezavisne ,međunarodno priznate,suverene Republike Srpske.
 
....Glede zgrade vlade u Banja Luci,ona je morala biti napravljena jer nam je jedan takav objekat potreban ne samo zbog vlade nego i zbog izgleda grada buduće prijestonice nezavisne ,međunarodno priznate,suverene Republike Srpske.....

Auuuu, al si mu ga sad zavuko....:hahaha:

@siticentar, što ga ne uopznaš sa tim tvoji društvom iz Banjaluke... Imaće o čemu da razgovraju..:lol:
 
Nisu to tako teški prestupi da mu ne pružili šansu da se popravi jer se radi o mladom i neiskvarenom čovjeku željnom života i provoda.Glede zgrade vlade u Banja Luci,ona je morala biti napravljena jer nam je jedan takav objekat potreban ne samo zbog vlade nego i zbog izgleda grada buduće prijestonice nezavisne ,međunarodno priznate,suverene Republike Srpske.
U satavu Osmanskog carstva ili evropskog dijela SAD.:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ja sam samo tehničar hemisko-tehnološke struke ali ako si ti završio pravo svaka čast na diplomi, ali zahvaljivat se Mladiću za pokolj u Srebrenici je isto kao kad bi se ja, nedaj bože, zahvaljivao Paveliću za pokoje u Jasenovcvu.
.

Samo s tim da je Mladic pobio one koji su ubijali nevine civile, dok je Pavelic ubijao civile, zene, djecu
 
Nekakvi mizički stručnajci Šestić i Isović osvojiše novčanu nagradu za prijedlog teksta himne BiH, koji treba doći u parlamentarnu proceduru, tekst slijedi:

Himna Bosne i Hercegovine

Ti si svjetlost duše
Vječne vatre plam
Majko naša zemljo Bosno
Tebi pripadam

Divno plavo nebo
Hercegovine
U srcu su tvoje rijeke
Tvoje planine

Ponosna i slavna
Krajina predaka
Živjećeš u srcu našem
Dov'jeka

Pokoljenja tvoja
Kazuju jedno:
Mi idemo u budućnost
Zajedno!

_____________________-
E da sam sličajno Srbin a pogotovo poslanik u BiH iz RS-a ovaj tekst nikad nebih prihvatio jer u tekstu nema ni Srba, Bošnajka ni Hrvata a ni RS-a a niti FBiH.

Zatio kažem, Svaka čast muzičari!!!

Немој да се вређаш, али ово као да написало неко дете трећи основне за неку школску приредбу

Зар у тамо где су се родили Шантић и Дучић, нема неки бољи стихоклепац...
 
U satavu Osmanskog carstva ili evropskog dijela SAD.:hahaha::hahaha::hahaha:

Vidi ti se predstavljaš kao bosanski patriota - nacionalista ,što znači da ti je u politici najvažnjje da stanovnici Bosne budu srećni a ti kao bosanski nacionalista ne dijeliš bosance na jedne, druge, treće nego su ti svi jednaki pa i oni koji žele da promijene status RS u nezavisnu državu jer to je samo promjena političkog statusa a stanovnici RS ostaju Bosanci kao i dosad.Znaš, ako ne podržavaš nezavisnost RS,protiv si i svih Bosanaca koji to žele,što znači da nisi bosanski patriota.
 
Ma taj navodni bosanski kosmopolitizam je samo farsican i totalno neuspesan pokusaj da se asimiluju Srbi kao najveca pretnja stvaranju bosnjacke dzamahirije. To moze i da uspe ali po cenu medjusobnog istrebljenja svih naroda na tlu Bih.
 
Nekakvi mizički stručnajci Šestić i Isović osvojiše novčanu nagradu za prijedlog teksta himne BiH, koji treba doći u parlamentarnu proceduru, tekst slijedi:

Himna Bosne i Hercegovine

Ti si svjetlost duše
Vječne vatre plam
Majko naša zemljo Bosno
Tebi pripadam

Divno plavo nebo
Hercegovine
U srcu su tvoje rijeke
Tvoje planine

Ponosna i slavna
Krajina predaka
Živjećeš u srcu našem
Dov'jeka

Pokoljenja tvoja
Kazuju jedno:
Mi idemo u budućnost
Zajedno!

_____________________-
E da sam sličajno Srbin a pogotovo poslanik u BiH iz RS-a ovaj tekst nikad nebih prihvatio jer u tekstu nema ni Srba, Bošnajka ni Hrvata a ni RS-a a niti FBiH.

Zatio kažem, Svaka čast muzičari!!!
И за крај рефрен за врхунац емотивног патриотског осјећаја припадности:
"МИ СМО ДРВОСЈЕЧЕ ПОТАМАН НАМ СВЕ
ОКО НАС СУ ЗЕЛЕНЕ ШУМЕ БОСАНСКЕ!!!"

:dash::dash::dash:
:rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top