Da li pratite skupštinske prenose?

Da li pratite skupshtinske prenose?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Не, никад, већ пар година. И још више од тога: Не знам ни пуно име и презиме премијера и не бих могао да набројим ни три министра у влади са тачним ресорима.

А за овај последњи сазив нисам ни гласао, тако да немам ни кога да гледам.
 
Повремено и више ,,НЕ``. Како анкета нема питање ,,повремено``, определио сам се за ,,НЕ``. С`времена на време утрчим у канал РТС 2 , па ако се нешто жестоко свађају,застанем да видим о чему се ради.
Иначе Скупштина је изгубила смисао рада па то Радикали користе за личне промоције, истеривање неког ината и доказивања величине странке да могу све. Све ово постаје досадно,вулгарно (простачки) и оно мало што сам, повремено, имао симпатије према овој странци сада ми постају антипатични па богами и одвратни.
Мука ми је када глуме паметњаковиће а у суштини - лупају глупости.
Чуди ме да Председник и потпреседник Скупштине не користи Пословник о раду Скупштине у пуној мери па би зачас била ,,мирна Бачка``.
 
Danasnja skupstina je bila neverovatno zabavna, verovatno najzabavnija od kako je stvorena... Nazalost, ovakav zabavni program kosta drzavu dvadeset miliona dinara dnevno

Bogami juče je bilo odlično. Čanak otkačio :rotf: Čomićka genijalna kao i uvek. Nikolić preterao sa bezobrazlukom a Pop Lazićka imala fantastičan dramski momenat, podržana Natašom.
Videćemo kako će se situacija odvijati u ponedeljak.
 
Ova dva dana pratim lokalnu u Prijepolju,likovi su sinoc radili do 6 ujutru,i nastavili danas u 14h i bice do 21h :)

Ali to je pravo zabavni program,jos vecinu poznajem pa su neverovatno smijesni,a inace vladajucu koaliciju treba da forimiraju Sandzacka demokratska partija,srpska napredna stranka i demokratska stranka,a u opoziciji im nedaju Stranka demokratske akcije,demokratska partija sandzaka,liberalno demokratska partija,srpska radikalna stranka,demokratska stranka srbije,nova srbija,mozda sam nekoga zaboravio :)
 

Back
Top