У чему је проблем људских односа?

Poruka
20.637
Сматрам да економска криза није узрок проблема међу људима,она је пре последица
поремећених етички и моралних начела и нормалних људских односа које сада поштује мали број људи ,а они који утичу на међународне односе и економију ни мало не поштујеу те вредности .
Прочитао сам на једном форуму
"мора се формирати још једна мањина ,етичка мањина"
 
Па до пре неку десетину година се знало шта је стид .образ и реч
а сада подгледја само ноинске натписе о убиствима деце,педофилији,станизму,похлепи,без икаквих скрупула људи газе људе и кога то дотиче?
Неслажем се употпуности са
Ljudska vrsta je jos uvek na pocetku evolucije
мислим да рапидно назадујемо у међусобним односима.
 
Сматрам да економска криза није узрок проблема међу људима,она је пре последица
поремећених етички и моралних начела и нормалних људских односа које сада поштује мали број људи ,а они који утичу на међународне односе и економију ни мало не поштујеу те вредности .
Прочитао сам на једном форуму
"мора се формирати још једна мањина ,етичка мањина"

Ja stvarno ne mogu da razumem šta se to sa nama Srbima dešava pa evo i na ovom forumu.
Nisam sklona mističnim razjašnjenjima o stanju u naciji ali to je izgleda poslednja slamka za koju ću se morati uhvatiti kako bi bar imala privid utehe u razjašnjenu ovolikog jaza u naciji.
Šta nas to čini tako svadljivima,nesložnima pakosnima i bezobraznima, zar smo mi zaista tako posebni pa ceo svet sa razlogom upire prstom u nas?
Zašto ne poštujemo sami sebe ako već od drugih tražimo da nas poštuju kao nešto posebno vredno poštovanja,zašto sami sebi ubacujemo klipove u vlastiti mentalni sklop
Hoće li proći još jedno stoleće dok ne shvatimo da sami nad sobom vršimo tihu eutanaziju i da svesno nestajemo u vlastitim glupostima?:manikir:
 
Види ми Срби смо доказ да је све постало од амеба јер нико као ми неволи да се дели .ма да је један Србин он би морао да у себи пронађе неку разлику и да се подели сам са собом.а сличности е то се неважи оне су случајне.
 
Види ми Срби смо доказ да је све постало од амеба јер нико као ми неволи да се дели .ма да је један Србин он би морао да у себи пронађе неку разлику и да се подели сам са собом.а сличности е то се неважи оне су случајне.

:worth::ok:
 
Сматрам да економска криза није узрок проблема међу људима,она је пре последица
поремећених етички и моралних начела и нормалних људских односа које сада поштује мали број људи ,а они који утичу на међународне односе и економију ни мало не поштујеу те вредности .
Прочитао сам на једном форуму
"мора се формирати још једна мањина ,етичка мањина"

zanimljivo da je rec "kriza" grckog porekla i da znaci "Sud Bozji"
 
Занимљива тема али мало интересује форумаше е мој Последњи Мохиканче за кога си ти погинуо
етика и морал ,су не комерцијална категорија,а то друже мој покојни никога више не интерсеује .Великих обичних људи је сваким даном све мање и мање,турбо економија,трубо фолк,трубо техно,турбо секс,турбо европејци,турбо пaтриоте ,турбо неутрални,све је турбо а ја бих волео да је више обичних људи као Милутин из "књиге о Милутину",биће и турбо рата,друже мој покојни,биће и турбо мира,само никада неће и не може бити турбо нормалних људи.
покој ти души и мирно спавај
 
Poslednja izmena:

Back
Top