Da li Srpska rukometna reprezentacija treba da napusti NDH ?

Da li Srpski rukometasi treba da napuste NDH ?

  • Da, ipak Hrvatska drzava i drustvo indirektno podrzavaju ovakvo ponasanje

  • Ne, turnir treba zavrsiti dostojanstveno, Ustaska "dobrodoslica" ne cudi i bila je ocekivana


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne verujem da je lako setati zadrom posle utakmice....Nije bas lako drviti kad se pokazalo da nisi bas dobrodosao.....kao ni u splitu u kastelima sto nikad srbi nisu bili dobrodosli, uvek nekih manjih ili vecih problema....

Ne verujem da bi bas kola sa BG ili Ni ostala citava u zadru ovih dana....naslo bi se nesto da se pocupa....

Ali zar ne bese u 1na1 igranje kosarke iako nato bombarduje, ili hrvati pale zastavu....

Nego mi bolujemo od ruskog sindroma glume...a to je kad hoces da glumis da si bolestan ti se toliko s*****s duhovno da na kraju postanes bolestan, sto je mnogo gore od americkog sindroma glume, koji kaze, provodi se super, a onog trenutka kad te proveravaju, ako treba promuklim glasom se valjaj i po podu.....ebes sto izgleda neuverljivo.....
 
Smatram da je ovo sramota za organizatora, koliko god neko pokušao da minimizira značaj događaja. Nije neočekivana reakcija hrvatskih navijača, uostalom, navijači su svuda isti - primitivni, neočekivano je to što su zbog srpske zastave skinute zastave svih zemalja učesnica, što je zapaljena zastava zemlje učesnice sportskog takmičenja, sramota je dozvoliti da bude zapaljen automobil jednog Srbina i sramota je to što je prebijen čovek, a to su samo i isključivo propusti u organizaciji.

Ako su organizatori smatrali da nije potrebno pružiti posebnu zaštitu srpskim takmičarima i navijačima, zastavi i automobilima, onda nije trebalo ni da se prihvate organizacije.

Najlakše je praviti se lud i odgovornost prebacivati na huligane.

Organizatori su su organizovali takmičenje za čistu jedinicu.

mislim da nisi u pravu. navijaći ko navijaći svugdje isti. dalmatincima u zagrebu viću "Ubij tovara" u dalmaciji zagrebčanima "Ubij purgera", delije viću "Ubij grobara", partizanovci "Ubij cigana"...
što se tiće zastave. zastave su stavljene kao znak dobre volje organizatora u centru Zadra gdje po protokolu nisu morale stati. zbog problema koji su mogli proizići paljenjem srpske zastave, odlućeno je da se sve uklone, jer je manja šteta skinut ih nego palit.
paljenje auta. kako može biti propust organizatora ako nije zapaljeno vozilo neko od službenih vozila z:(. budala svugdje ima i sami smo svjedoci čak i na ovom forumu, a ti divljaci su uhvaćeni i sada leže u zatvoru. šta je moja država još trebala uradit? isto kao i premlačivanje jednog navijaća makedonije (uhvaćeni počinitelji biti će sankcionirani).
a vi sami će te imat priliku za koju godinu pa se bojim da da nećete ovako govorit.z:poz:
 
mislim da nisi u pravu. navijaći ko navijaći svugdje isti. dalmatincima u zagrebu viću "Ubij tovara" u dalmaciji zagrebčanima "Ubij purgera", delije viću "Ubij grobara", partizanovci "Ubij cigana"...
što se tiće zastave. zastave su stavljene kao znak dobre volje organizatora u centru Zadra gdje po protokolu nisu morale stati. zbog problema koji su mogli proizići paljenjem srpske zastave, odlućeno je da se sve uklone, jer je manja šteta skinut ih nego palit.
paljenje auta. kako može biti propust organizatora ako nije zapaljeno vozilo neko od službenih vozila z:(. budala svugdje ima i sami smo svjedoci čak i na ovom forumu, a ti divljaci su uhvaćeni i sada leže u zatvoru. šta je moja država još trebala uradit? isto kao i premlačivanje jednog navijaća makedonije (uhvaćeni počinitelji biti će sankcionirani).
a vi sami će te imat priliku za koju godinu pa se bojim da da nećete ovako govorit.z:poz:
Nešto mnogo budala imate.Mogu da vas spasu samo doktori,bodljikava žica i stražari sa psima.Čudne su to neke budale koje ne idu u ludaru ili zatvor.
 
па с обзиром на константна оваква дешавања не само на спортским теренима већ и веома често далеко од тога од стране твојих сунардњака реално је очекивати тако нешто и кад дођете у србију,зар не?некада су узроци битнији од последица!
 
па с обзиром на константна оваква дешавања не само на спортским теренима већ и веома често далеко од тога од стране твојих сунардњака реално је очекивати тако нешто и кад дођете у србију,зар не?некада су узроци битнији од последица!

uzroci pa evo ti najsvježiji uzrok --- prvo je spaljena hrvatska zastava u poreču!
 
A ti lupaš li lupaš.To ste vi Hrvati spalili da podmetnete Srbima.z:)

šta reć...

000201C7.gif
 
A ti lupaš li lupaš.To ste vi Hrvati spalili da podmetnete Srbima.z:)

otkako su onog Hrvata-branitelja zgembali u Vukovaru kako nešto škraba ćirilicom po po tim domoljubnim spomenicima, ovo je najverovatnije tačno.
Iskreno, Hrvati su se obrukali u Zadru, Poreč je bio više nego OK, a ona pripizdina na moru je sramota....iskreno, da se mene pita, na EP 2012 Hrvati bi sa aerodroma u hotel i samo iz hotela u dvoranu i nazad....ne bi nos smeli da promole napolje...drže ove naše rukometaše kao u logoru.....ljudi prošetali gradom uz pratnju specijalaca tokom "domjenka" kod gradonačelnika kod koga Bogu hvala nisu otišli.
 
otkako su onog Hrvata-branitelja zgembali u Vukovaru kako nešto škraba ćirilicom po po tim domoljubnim spomenicima, ovo je najverovatnije tačno.
Iskreno, Hrvati su se obrukali u Zadru, Poreč je bio više nego OK, a ona pripizdina na moru je sramota....iskreno, da se mene pita, na EP 2012 Hrvati bi sa aerodroma u hotel i samo iz hotela u dvoranu i nazad....ne bi nos smeli da promole napolje...drže ove naše rukometaše kao u logoru.....ljudi prošetali gradom uz pratnju specijalaca tokom "domjenka" kod gradonačelnika kod koga Bogu hvala nisu otišli.

Pa zar ti misliš da će biti drugačije?
Pa tamo vaša braća iz Obraza i sličnih zločinačkih organizacija ima da dežuraju danonoćno.
 
Pa zar ti misliš da će biti drugačije?
Pa tamo vaša braća iz Obraza i sličnih zločinačkih organizacija ima da dežuraju danonoćno.

pa bili ste u Bg 2005.
ne znam da li ste išli sa žandarmerijom i bili u hotelu kao u logoru
čitam neke hr portale...kaže lik na jednom, pa kao šta se Srbi žale jer je u utakmici CRO-ESP dvorana navijala za Špance, zašto bi u utakmici SRB-GER navijali za Srbe...to je tačno, samo što je tada dvorana skandirala Espanja-Espanja, a na utakmici sa Nemcima u Zadru "ubiji ubiji Srbina"
 
pa bili ste u Bg 2005.
ne znam da li ste išli sa žandarmerijom i bili u hotelu kao u logoru
čitam neke hr portale...kaže lik na jednom, pa kao šta se Srbi žale jer je u utakmici CRO-ESP dvorana navijala za Špance, zašto bi u utakmici SRB-GER navijali za Srbe...to je tačno, samo što je tada dvorana skandirala Espanja-Espanja, a na utakmici sa Nemcima u Zadru "ubiji ubiji Srbina"

Ti izgleda nisi gledao utakmicu Srbija-Njemačka.
 
pa bili ste u Bg 2005.
ne znam da li ste išli sa žandarmerijom i bili u hotelu kao u logoru
čitam neke hr portale...kaže lik na jednom, pa kao šta se Srbi žale jer je u utakmici CRO-ESP dvorana navijala za Špance, zašto bi u utakmici SRB-GER navijali za Srbe...to je tačno, samo što je tada dvorana skandirala Espanja-Espanja, a na utakmici sa Nemcima u Zadru "ubiji ubiji Srbina"

Sad sam tek skonto šta si napisao!
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Samo još reci da si mu povjerovao!
 
pa bili ste u Bg 2005.
ne znam da li ste išli sa žandarmerijom i bili u hotelu kao u logoru
čitam neke hr portale...kaže lik na jednom, pa kao šta se Srbi žale jer je u utakmici CRO-ESP dvorana navijala za Špance, zašto bi u utakmici SRB-GER navijali za Srbe...to je tačno, samo što je tada dvorana skandirala Espanja-Espanja, a na utakmici sa Nemcima u Zadru "ubiji ubiji Srbina"

jesili ti ikad ćuo za navijački folklor. nikad se, ama baš nikad na ovim područjima taj navijački poklić neće uklonit. uvjek će se u hrvatskoj vikat "Ubij srbina", "Ubij janeza"... u srbiji "Ubij ustašu", "Ubij šiptara"... z;)
 
jesili ti ikad ćuo za navijački folklor. nikad se, ama baš nikad na ovim područjima taj navijački poklić neće uklonit. uvjek će se u hrvatskoj vikat "Ubij srbina", "Ubij janeza"... u srbiji "Ubij ustašu", "Ubij šiptara"... z;)
Pa ja ne znam da ste ikad ubili nekog janeza niti imate m*da za to,a Srba ste dosta poslali na onaj svet i niste kažnjeni.
 

Back
Top