Gala skotski ovcar

Gala ne samo da je prelepa (a koji škotski ovčar nije? ;)), slatka, bleskasta (i još puno toga), već je i izuzetno lep predstavnik svoje rase.
Mogla bih da potpišem da će pobrati sve pohvale, bude li se pojavila na izložbi.
O tome da je odlično odnegovana - da ne pričam. Vidi se i na slikama :heart::ok::zaljubljena:
Bacaj slike da i mi uživamo u toj lepoti! :)
 
Hvala na lepim recima :) :) ! Stavicu uskoro jos neke slicice :)
Sto se tice izlozbi, kako stvari stoje,ovu cemo da preskocimo, pa cemo na prolece negde :) Ionako su mi te ocene bitne, samo iz razloga sto bih htela da za odprilike 2 godine Gala ima stence :heart::heart:
 
Da postavimo snimak vezbice i u nas albumcic ...sad nas ima svuda :rotf::rotf:


Tek sad vidim ovaj albumcic.Mnogo ti je slatka Gala.:heart:I poslusna,vidi se na snimku.:klap:Nije kao moj Fibic pa da "ne sljivi zivu silu" :whistling:Moja drugarica je imala skotskog ovcara Boba.Identicna kombinacija boja kao kod tvoje Gale.Ja sam mislila da oni postoje samo u toj kombinaciji boja,medjutim u odgajivacnici gde sam kupila Fibi,vlasnica iste ima i Skotske ovcare,pa je pored standardne kombinacije imala i crno-bele tufnaste kao dalmatince.:heart:Nikada nisam imala prilike da vidim takve Lesike.Bas su neobicni.Kod nas u Cacku Lesike su uopste retke,nazalost.Kakva god im kombinacija boja bila stvarno su lepi psi.A tek kao stenci sa onim malim okruglim okicama i izduzenom njuskicom-ma med,nemam sta drugo da prokomentarisem.Kao tvoja Gala na pocetku albuma.:heart:
 
Hvala :)
Ja sam pre Gale imala jednog maleckog psa, mesanac tibetanskog spanijela, sladak kao secer, ali svojeglav, kako on hoce tako je uvek i bilo:whistling: izdresirao je on nas :think:...ali razumljivo, prvi pas nam je bio:heart:
Sto se tice skotskih ovcara, oni se uglavnom javljaju u tri kombinacije, zuto bela (takodje i zuto bela sa crnim prelivom), trikolori (to su crno beli) i blue merle (ti sa tufnicama) :D

U Cacku cete mozda i nas da vidite, svratimo cesto u taj kraj:super: Proslo leto se Gala par puta setkala po centru:D
 
Poslednja izmena:

Back
Top