Gala skotski ovcar

Ovaj vikend smo bile u potrazi za ovcama:D, ali je Galu lose vreme sprecilo da ih pricuva :sad2:
Zato je "cuvala" sve druge zivuljke koje je stigla :D, a ja pokusavala da je fotografisem u pauzama...evo par relativno uspesnih pokusaja :hahaha:











nemojte nam zameriti sto nemamo propisnu frizuru :hahaha: ipak su ovo ovcarski psi pre svega:D
 
Poslednja izmena:
Na ovim slikama Gala toliko liči na Donu da ... mogla bih ih zameniti! :hahaha:
To sam i ja pomislila kada sam odgledala onaj vas snimak :hahaha: Ko zna, mozda su i neki dalji rod :think:

Gala je predivna.
Moram priznati da ti zavidim na agilityu. To mi jeveć dugo želja lai najbliži agility nam je 300 km dalje!
I super su ti fotke!!!
:zag: slatkici
Hvala! Sto se tice agilitya, sad pravimo pauzu, za sta sam najvise ja kriva...ali improvizujem ja prepreke, pa da i dalje po malo vezba ;)
 
Svaka cast!:klap:Ja i Fibi smo zbrisale na odmor,pa sam propustile nove slikice.:ajmo:Inace,Fibi je trebala da ide na svoju prvu izlozbu,CACIB u Cupriji.Medjutim,tog dana je bilo uzasno hladno i padala je kisa pa sam odustala.Grozno vreme za odlakane pse a kamo li za mog bez dlaka.Bas mi je bilo zao ali stvarno nisam smela da je vodim:sad2:Sad ce u septembru u Cacku pa cemo ici.Dolazite li i vi mozda?:cao:
 
Hvala :) ...sto se tice izlozbi, toliko ih puno ima, Fibi ce moci da se pokaze, a drzim palceve da bude uspesno:D Rado cu doci na izlozbu u Cacak, samo ukoliko u tom periodu opet budem u Bg-u :) Mi uvek volimo da svratimo u Cacak :) puno:cmok2:
 
Super...:super:Fibi od 20.avgusta krece malo u pripremu pred izlozbu,banda Viloticka raspustena,posto nema ni povodac oko vrata nego onaj oko strukica.To da ona ide samo sa leve strane,pa jos u ringu sa ostalim kucama...Nema sanse.:roll:Vukla bi na koju stranu ona hoce,da bi prisla drugarima da besne zajedno.:zurka: Ali,"ima leka apoteka".:zper:Nas komsija ima odgajivacnicu Cane Corso,veliki je ljubitelj i poznavalac zivotinja pa ce nam pomoci da se malo "uvedemo u red".Vec smo zakazali treniranje.Poslusna je ona,i to jako,nego sam je ja pustila da radi sta hoce zato sto je maza medenica.:zaljubljena:Valjda se necemo obrukati na izlozbi.:rumenka:Pozz za tebe i Galu:cmok2:
 
Ovo je da čovek samo gleda i uživa. :D :D
Gala je divna, ma predivna, lepotica prava :heart:... fotografije su fantastične. :klap: :klap:

Jooooooooj... kako vam zavidim!
Moja Dona kad vidi vodu... pa još da se neko kupa - zapali punom brzinom u suprotnom pravcu, nema šanse da je stigneš! :roll:
Gala je predivna (i) u vodi! :super:

Hvala vam!!
Sto se tice kupanja, sad je postojao novi problem...kad Gala izlazi iz vode, dlaka je toliko teska, da se ona tetura dok hoda, sve dok ne uspe da se otrese:zcepanje:...mnogo je smesna :zcepanje:
 
Poslednja izmena:

Back
Top