Smejali ste se, a niste smeli....

gost 114527

Veoma poznat
Poruka
14.555
Pa evo da ja počnem...
Smejala sam se par puta kada su mi ljudi saopštavali da je neko mrtav...
Smejala sam se kada su mi neki momci prilazili...bukvalno ljudima u lice...
Često se smejem kada ne smem i što je najgore ne mogu da prestanem...
U prethodna dva slučaja nisam ni znala šta je smešno...
 
Ја не знам зашто али увек се смејем на сахранама, мислим није сад да се ваљам по поду и да ме сви гледају контролишем се, али увек ми дође некако да се насмејем не знам зашто... Скапирао сам да имам превише смисла за црни хумор... :confused:
 
Joj...Kada su svi ozbiljni onda se ja smejem..I jos onako glasno i sa puno pokreta kako samo ja znam...Kada neko pokusava da mi objasni neku ''ozbiljnu'' stvar...I u bioskopu...Neka scena..Ljudi skoro prestali da disu,ja sa se cepam i naravno k'o sto bi reko neki celavko ''izazivam vibracije''... x D
 
Ja se stalno, ne znam ni sama shto, smejem bez razloga.Mama mi onako chudno i ljutito kazhe da se ne kliberim bez razloga, a ja ne mogu da se suzdrzhim.Evo, pishući ovaj post, ja se smejem, ali u sebi.:hahaha:Jednom me je razredni opomenuo zato shto sam uchila neshto drugo za vreme njegovog chasa, a ja umesto da pocrvenim k'o bulka, ja se smejem:rotf::lol:Nekad se sluchajno nasmejem chak i kada zadirkuju nekog djaka, a i sama znam da ne trebam da se smejem tudjoj nevolji.:neutral:
 
Ја не знам зашто али увек се смејем на сахранама, мислим није сад да се ваљам по поду и да ме сви гледају контролишем се, али увек ми дође некако да се насмејем не знам зашто... Скапирао сам да имам превише смисла за црни хумор... :confused:
Jednom mi je na sahrani nekog coveka koga nisam poznavao pao na pamet stih od PrtiBeeGee-a "Otrovan sam kao ljuta guja kobra, lik je bio sranje al' mu sahrana dobra" :rumenko: Osecao sam se posle ko ***** ceo dan! :(

Smejao sam se ko kreten kad mi je prodavacica u nekom gift-shopu davala crvenu svecu na kojoj pise apple i rekla citiram: "Ovo je aple ( :lol: ) sveca sa mirisom jagode"
 
Smejala sam se u gimnaziji na časovima, stalno... ali niko od profesora ne da nije smeo (uvek smeju), nego nije hteo ništa da mi radi.
Smejala sam se sa drugaricom prošle godine na onih par časova uvoda iz opšte lingvistike koje sam udostojila svog prisustva, pošto je asistentkinja teški smotanus, da ne upotrebim neke teže reči (a umela i volela bih... nažalost :neutral:)...
Smejala sam se neki dan kao luda na onu temu, ne sećam se gde sam je našla, valjda na Domu i porodici, o imenima dece Čedomira Jovanovića... mama mi je spavala u sobi pored, otvorena vrata, a ja se smejem kao idiot... na kraju sam morala da zatvorim temu iako je nisam pročitala do kraja.

U principu, ako se očekuje nešto haotično - nije bilo takvih situacija... Valjda ipak znam šta je red... donekle :P
 
Jednom mi je na sahrani nekog coveka koga nisam poznavao pao na pamet stih od PrtiBeeGee-a "Otrovan sam kao ljuta guja kobra, lik je bio sranje al' mu sahrana dobra" :rumenko: Osecao sam se posle ko ***** ceo dan! :(

:worth::mrgreen:
Нисам знао да си фан Пртија ;) Мени би нпр. тако нешто сто посто пало на памет или нека друга болештина на ту фору, али не бих се узрујао откуд знам, мени се хумор врти око црњака и тих болештина буквално нема теме која ми је табу и од које не могу спрдњу да правим од педофилије до некрофилије... :rumenko: Болестан сам у главу, бигаје...
 
ja se smijem swudje.u skolu,u kucu u grad...najbolja fora dobijamo pismeni iz srpskog i dobih 1 a ja se waljam po podu od smijeha...:)

Јел си добила 1 зато што си писала вв уместо в?

Никад нећу извалити како неко може 1 из писменог из српског да добије... Ко не може бар за 2 састав да напише треба да се убије најке ми...
 
:worth::mrgreen:
Нисам знао да си фан Пртија ;) Мени би нпр. тако нешто сто посто пало на памет или нека друга болештина на ту фору, али не бих се узрујао откуд знам, мени се хумор врти око црњака и тих болештина буквално нема теме која ми је табу и од које не могу спрдњу да правим од педофилије до некрофилије... :rumenko: Болестан сам у главу, бигаје...
Poslusam ponekad da se malo najsmejem i razveselim! :D

J b g, crnjaci su najace fore ubedljivo. Ali neke kontrole mora biti. Smatram da to smejanje nije bilo u redu prema tom coveku i njegovoj porodici bez obzira sto me niko nije video.
 
Smejala sam se pre neki dan kad mi je baba prichala kako je pala na sred ulice, ja se komirala, i taj dan se ja prospem na stepenicama,bolelo me sve zhivo :) :lol:
I na chasovima mi se stalno smeje.. jednom je jedna nastavnica samo smeshno akcentovala neku rech i ja i drugarica se komirale, morala sam da spustim glavu da nastavnica ne bi primetila jer bi popila keca...:)
 
Uvek mi je nesto smesno na sahranama, na pocetku se suzdrzavam, ali se na kraju uvek nasmejem...ali da niko ne primeti.

Jednom nam je razredni objasnjavao kako je neka devojka pala sa gelendera dok se spustala i padala je sa treceg sparata sve do prvog i tako poginula...a ja poceo da se kidam i da lupam neke fore na to:hahaha: Razredni 'teo da me ubije:lol:

Smesno mi je i kad pop dodje na slavu pa pocne da peva...
 

Back
Top