Crnogorci priznati na Kosovu

21 Dec 2008. 11:41 | Izvor: ND Vijesti

Crnogorci priznati na Kosovu

Kosovski Crnogorci juče su zvanično uvršteni u konsultativno-savjetodavno vijeće zajednica koje je ustanovljeno pod pokroviteljstvom predsjednika Kosova, saopštio je predsjednik Udruženja Crnogoraca Kosova Slobodan Vujičić.

"Predsjednik Kosova je juče inaugurisao za predstavnika crnogorske zajednice na Kosovu u navedenom vijeću diplomiranog elektroinžinjera Manojla Vujičića, a prva sjednica konsultativnog vijeća biće održana u ponedjeljak “, rekao je Vujičić.



...braća... z:mrgreen:
 
Nije samo to problem.Dobar deo Srba su vaspitani kao ateisti,međutim svaka šuša na Balkanu kad stupiš u bilo kakav kontakt ti nameće svoju religiju kao neku vrednost.A fakat je da religijske dogme zaglupljuju ljude,tako da je jednostavno zaključiti ko tu kome nanosi štetu.
 
Pazi...
Kralj Nikola je mom pradjedu, koji je bio veliki junak i nosilac najvecih odlikovanja u Crnoj Gori, junak sa Fundine, tada jos uvijek mlad decko... ponudio zemlju na Metohiji.
Ovaj je Nikoli rekao :" Eto tebe ne toliko koliko mi nudis nego 10 puta vise - pa idi ti tamo". Naravno bez persiranja. Znao je djede da to nije Crnogorska zemlja.

Koji mrceni ''Crnogorci na Kosovu''!!!!!!!

Pa sipci,su sve isterali,nisu pravili razlike.

Manji deo je pobegao u C.Goru,a veci u Srbiju.

Ovo foliranje,i postavljanje ''Milovih i Tacijevih'' ljudi,koji za ovo dobijaju debelu apanazu.

Ovaj na Kosovu nazovi ''Crnogorac'' je kao ovaj Stevovic u Vojvodiniz:dm3:

Btw,tacno,djede je znao da je to srpska zemlja.!!!
 
Da...
druzeci se i razgovarajuci sa Srbima, Albancima i Crnogorcima sa Kosova dolazim do zakljucka da su im navike, ponasanje i norme apsolutno iste. Bez razlike.
Mozda se razlikuju u tome sto su Albanci u glavnom muhamedanci a Srbi i Crnogorci pravoslavni. :zurka:

ovde ima bas svasta.
ne bi bilo vredno komentara da ovo ne govori o obrazovanju, kulturi pa i razumu postavljaca

prosto da se covek - forumas upita ako mu je je ovakav post (sacuvaj boze), pa po analogiji ni ostali ne zasluzuju paznju i vreme
 
ovde ima bas svasta.
ne bi bilo vredno komentara da ovo ne govori o obrazovanju, kulturi pa i razumu postavljaca

prosto da se covek - forumas upita ako mu je je ovakav post (sacuvaj boze), pa po analogiji ni ostali ne zasluzuju paznju i vreme

Da sam dao neki svoj licni stav o temi pa ajde i da razumijem tvoju reakciju koja je krajnje jadna, a kad smo kod kulture, kod mene neces naci ovako nesto...
A te sajtove mozes slobodno da pokazujes kobili koja te je otelila i da joj nabijes tamo odakle si oteljen.........
Prema tome, postedi me nebuloza.
 
21 Dec 2008. 11:41 | Izvor: ND Vijesti

Crnogorci priznati na Kosovu

Kosovski Crnogorci juče su zvanično uvršteni u konsultativno-savjetodavno vijeće zajednica koje je ustanovljeno pod pokroviteljstvom predsjednika Kosova, saopštio je predsjednik Udruženja Crnogoraca Kosova Slobodan Vujičić.

"Predsjednik Kosova je juče inaugurisao za predstavnika crnogorske zajednice na Kosovu u navedenom vijeću diplomiranog elektroinžinjera Manojla Vujičića, a prva sjednica konsultativnog vijeća biće održana u ponedjeljak “, rekao je Vujičić.

I koliko sad zajedno imaju ELEKTOINŽINJERA?z:(

:grudvanje::grudvanje::grudvanje::grudvanje:
 
Da sam dao neki svoj licni stav o temi pa ajde i da razumijem tvoju reakciju koja je krajnje jadna, a kad smo kod kulture, kod mene neces naci ovako nesto...

Prema tome, postedi me nebuloza.

Postedite ti ti tebi slicni nas,i vaseih zakljucaka ko je jadan.........pa postavljate ovde siptarske provokatorske sajtove,svesno zadiruci u teritorijalni integritet nase zemlje.......imate lovcen pa njega delite,pose.rem vam se na sred njega.
 

Back
Top