Istopolni brak?

Istopolni brak

  • Za

  • Protiv

  • Za,ali bez usvajanja dece


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
boze kako je strasno ovo sto kazes...
kakva bre greska prirode?
i hitler je tvrdio da su jevreji greska prirode...

Meni je strašno što ljudi guraju decu "takvim" ljudima. Izvini što se tebi stalno obraćam ali mi deluješ razumna pa zaista želim da shvatim zašto neko kao ti razmišlja na ovaj način.

Moje je mišljenje da decu ne treba izlagati ovakvom neprirodnom životu. Ne treba to ozakoniti. Homoseksualizam nije samo seksualno opredeljenje, nego je neprirodno tj. greška prirode. Ili ćeš i ti reći da je to potpuno normalno i prirodno???

Što reče YBS, neka ih, nek žive, sve je ok dok ne ugrožavaju nikog. Ali deca su svetinja, a oni svojim načinom života nameću kontradiktornosti i stvaraju haos u dečijim glavama.
Neke stvari jednostavno ne idu. Koliko god to homoseksualcima ne odgovara. Ne uskraćuju im ljudi njihova prava, priroda im je to uskratila. Jer nisu trebali ni da postoje kao takvi.
 
Meni je strašno što ljudi guraju decu "takvim" ljudima. Izvini što se tebi stalno obraćam ali mi deluješ razumna pa zaista želim da shvatim zašto neko kao ti razmišlja na ovaj način.

Moje je mišljenje da decu ne treba izlagati ovakvom neprirodnom životu. Ne treba to ozakoniti. Homoseksualizam nije samo seksualno opredeljenje, nego je neprirodno tj. greška prirode. Ili ćeš i ti reći da je to potpuno normalno i prirodno???

Što reče YBS, neka ih, nek žive, sve je ok dok ne ugrožavaju nikog. Ali deca su svetinja, a oni svojim načinom života nameću kontradiktornosti i stvaraju haos u dečijim glavama.
Neke stvari jednostavno ne idu. Koliko god to homoseksualcima ne odgovara. Ne uskraćuju im ljudi njihova prava, priroda im je to uskratila. Jer nisu trebali ni da postoje kao takvi.
ti i ja smo vec imali diskusiju na nekoj temi, gde se nismo razumele.
ni sad se ne razumemo, i ne mozemo se razumeti, nikad. jer za mene svako ljudsko bice, i ono nemo, i gluvo, i bez noge, i ako kao takvo nesavrseno, i dalje jeste ljudsko bice.
za tebe ocito nije. ako ti za homosexualce, koji postoje od kad je ljudskog roda, kazes da nisu trebali ni postojati, ja ne umem na to da ti odgovorim. nema tu potencijala. oni postoje. i osecaju, i sposobni su da vole. i da podizu decu. i tu je za mene kraj diskusije.
 
Хајде да пробамо овако:
Нека заговорници тезе да хомосексуалци треба да усвоје децу дају аргументе зашто би баш хомосексуални парови требало да усвоје децу, али да то не буде прича, боље него да су у дому, јер тако можемо рећи нека га усвоји било ко.

Зашто баш хомосексуалци да усвоје децу?

Где је ту предност за дете?

Коме да припадне дете приликом развода таквог пара?
 
ti i ja smo vec imali diskusiju na nekoj temi, gde se nismo razumele.
ni sad se ne razumemo, i ne mozemo se razumeti, nikad. jer za mene svako ljudsko bice, i ono nemo, i gluvo, i bez noge, i ako kao takvo nesavrseno, i dalje jeste ljudsko bice.
za tebe ocito nije. ako ti za homosexualce, koji postoje od kad je ljudskog roda, kazes da nisu trebali ni postojati, ja ne umem na to da ti odgovorim. nema tu potencijala. oni postoje. i osecaju, i sposobni su da vole. i da podizu decu. i tu je za mene kraj diskusije.

Niko ne spori da su oduvek postojali, ali da su prirodni onda ne bi bilo ljudskog roda jer ne bi mogao da se reprodukuje.
Ne sporim ja njihovu sposobnost da osećaju i vole, nisam nikada rekla da nisu ljudi, rekla sam da imaju poremećaj i da je priroda ljude stvarala bez tog poremećaja, a u svakoj tvorevini ima i škarta.
Znam da vam se ne sviđa moj način razmišljanja i izražavanja, ali to su činjenice.

Što se tiče podizanja dece, za to su svi ljudi sposobni. Ovde je reč o načinu na koji se deca podižu. Već sam rekla da nije dovoljno da se deca samo "uvale" dvema odraslim osobama, nego je neophodno da to budu ljudi koji će im pružiti bezbrižan život. Bez problema, trauma, večitih pitanja, dvoumljenja i komplikacija. To se u startu mora sprečiti.

I ja završavam sa diskusijom. U neverici da ljudi mogu tek tako da se frljaju decom. Da bi se udovoljilo odraslima, a bez razmišljanja o deci i njihovoj sreći.
 
Pa na njima se i zasniva cela vaša teorija o homoseksualcima i njihovim pravima.
Nema blage veze sa životom.

Svaka ti čast Vragana na obrazovanosti, načitanosti i ostalom. Za to si prva liga.
Ali si za život totalni promašaj...

evo je opet; sta tebe boli patka za moj "promaseni zivot"? z:lol:
i mojne mi "cestitas" na necem sto te izgleda duboko... vrijedja?
licemjerno je...

a ovo boldovano je otprilike... dokaz da ti glava sluzi za ukras z:mrgreen:
 
Хајде да пробамо овако:
Нека заговорници тезе да хомосексуалци треба да усвоје децу дају аргументе зашто би баш хомосексуални парови требало да усвоје децу, али да то не буде прича, боље него да су у дому, јер тако можемо рећи нека га усвоји било ко.

Зашто баш хомосексуалци да усвоје децу?

Где је ту предност за дете?

Коме да припадне дете приликом развода таквог пара?


Pitas se kakva je prednost da se dete usvoji umesto da se ne usvoji, hmmm.
Posle razvoda dete obicno pirpadne onom roditelju sa kojim sud odluci da ce mu biti bolje.
 
Niko ne spori da su oduvek postojali, ali da su prirodni onda ne bi bilo ljudskog roda jer ne bi mogao da se reprodukuje.
Ne sporim ja njihovu sposobnost da osećaju i vole, nisam nikada rekla da nisu ljudi, rekla sam da imaju poremećaj i da je priroda ljude stvarala bez tog poremećaja, a u svakoj tvorevini ima i škarta.
Znam da vam se ne sviđa moj način razmišljanja i izražavanja, ali to su činjenice.

Što se tiče podizanja dece, za to su svi ljudi sposobni. Ovde je reč o načinu na koji se deca podižu. Već sam rekla da nije dovoljno da se deca samo "uvale" dvema odraslim osobama, nego je neophodno da to budu ljudi koji će im pružiti bezbrižan život. Bez problema, trauma, večitih pitanja, dvoumljenja i komplikacija. To se u startu mora sprečiti.

I ja završavam sa diskusijom. U neverici da ljudi mogu tek tako da se frljaju decom. Da bi se udovoljilo odraslima, a bez razmišljanja o deci i njihovoj sreći.
ja pricam o ljubavi i brizi, ti o uvaljivanju. ja o ljudima , ti o skartu.
ja nisam u neverici. i ako si ti posle svih postova na ovoj temi koja sam napisala, zakljucila da podrzavam usvajanje zato da bih udovoljila odraslima, a na ustrb dece, potpuno se slazem da zavrsimo sa diskusijom.
 
Хајде да пробамо овако:
Нека заговорници тезе да хомосексуалци треба да усвоје децу дају аргументе зашто би баш хомосексуални парови требало да усвоје децу, али да то не буде прича, боље него да су у дому, јер тако можемо рећи нека га усвоји било ко.

Зашто баш хомосексуалци да усвоје децу?

Где је ту предност за дете?

Коме да припадне дете приликом развода таквог пара?

Teško da ćeš dobiti odgovor...

Pitas se kakva je prednost da se dete usvoji umesto da se ne usvoji, hmmm.
Posle razvoda dete obicno pirpadne onom roditelju sa kojim sud odluci da ce mu biti bolje.

Kažeš:roditelju...govoriš o hetero,i nisi odgovorila na pitanje...
 
Не, питала сам где је предност да га усвоји баш хомосексуални пар?

aham...a zasto bi to uopce bila prednost tj. zasto bi zivot
sa "tatom i mamom" bio prednost?

prednost je da te usvoje normalni LJUDI umjesto da ostanes u domu
ili da zavrsis kod nekog tko bas i nema dobre namjere;
npr. zeli uzimati cash od drzave zato sto ti daje budjav kruh i vodu... : )))
 
Од почетка питам, зашто два брата не могу да усвоје дете?
Зашто не могу брат и сестра?
Зашто не могу баба и ујак?

Зар то исто није дискриминација?
 
Kapiram ja sve ovo i TEMA jeste zaista škakljiva ! Naravno ja sam veliki emotivac i totalno sam PROTIV nasilja i zloostavljanja bilo kakve vrste !

Jedino što bi trebalo da se Zna da ako Istopolni parovi reše da usvoje dete - a u porodici se pojavi bilo kakav vid Zloostavljanja > nesmeju da se kriju iza bilo kakve ´´Diskriminacije´´ !

Kako se sudi heterosexualnim parovima za zloostavljanje tako i isto treba da se sudi i homosexualnim parovima (bračnim ili ne) !!!
Da se svima sudi ISTO !!!

Ma njima ne sme ni da se dozvoli da usvoje dete,pa neka zive u svom zacaranom i imaginarnom svetu,ali nemoj da truju druge....
Kako to sad odjednom toliko gejova,a pre ih nije bilo?
Ili su se krili,i to dobro,ili ih stvarno nije toliko bilo?
Pricam o nekoliko vekova unazad!
Ja mislim da je svet totalno odlepio,sa modernizacijom!
 
A moje pitanje je zasto bi osobe istog pola mogle da usvoje dete,mislim zasto bi im to dozvolili zakonom,kad jedna osoba,recimo zenskog pola ne moze?
,Tj,valjda u Srbiji zakonski moze,ali teoretski se nikada ne ostvari!???
 
e, vala bas... evo, oma cu; da ne povrijedim krhke emocije divnih empaticnih ljudi koji
se vise brinu za komsijinu nego za vlastitu...kravu* <3
QUOTE]

Не знам шта си мислила под овим, али ја дефинитивно не спадам у ту групу
Жао ми је што имаш потпуно погрешну представу
 
Crnci nisu greška prirode, a homoseksualci jesu. Da nije tako, mogli bi da se reprodukuju bez suprotnog pola.

:mrgreen:

Joj dobra si.Pročitaj još jednom prvi deo mog odgovora na postavljeno pitanje da li sam ja gay ,a zatim ovaj deo gde se navode crnci.Da probam ovako.Da li ti misliš da su se za prava žena borile isključivo žene ili je bilo i učešća muškaraca?Ako si već dotakla pitanje boje kože,crnce upravo jesu smatrali nekada greškom prirode,doduše ima još onih koji ih smatraju na isti način,ali će biti zakonski gonjeni ako otvoreno sprovedu svoje "šta je prirodno mišljenje".U nekim zemljama takođe se primenjuje ovo pravilo u slučaju homoseksualaca.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top