Kako se zivi posle 5-og oktobra?

Da li zivite bolje ili losije posle 5.oktobra?


  • Ukupno glasova
    49
  • Anketa je zatvorena .
Nema to veze sa cenom droga vec sa okruzenjem i vaspitanjem. Ne vidim kakva je to katastrofa, ja npr. ne znam nikoga ko se drogira osim jednog komsije. Sve je to individualno, zavisi gde se kreces.

Pa nije bas.....sve zavisi upravo od drustva.......gleda se procentualno
Sto je manje toga i manje ce biti sanse da neka labilna osoba dodje u tu situaciju.
 
Без ратова,изолације,санкција...живи се боље то јест животари се боље.Ипак не могу да се отмем утиску да је лоповлука више или барем некада је било срамота красти,људи су то крили и од својих најближих док се данас јавно хвале својим подухватима а што је најгоре имају подршку и од својих најближих :mrgreen::mrgreen:
 
Ja imam utisak da su razlike neznatne. Generalno se malo bolje zivi, ali kriminal i korupcija i dalje su najbolji izvor zarade, samo su se ti likovi presvukli. I da, cini mi se da Srbi nikada nisu imali manje prava u sopstvenoj drzavi.

Upravo tako. Mi u nasoj sopstvenoj zemlji nemamo ama bas nikakva prava. Pa cigani imaju veca prava od nas, a nisu Srbi. Sve je vise kriminala,droge,korupcije,nezaposlenosti,a sve manje novca.
 
Kada mi neko kaze da je bolje ziveo za vreme 90ih,ja se odmah zapitam da nije neki ratni profiter ili "nosac gajbica"....
Prosto,nerealno je reci da se zivelo bolje u vreme kada ste od prosecne plate mogli da kupite jednu bananu.....
Naravno da ni sada Srbija nije zemlja blagostanja,da se jako puno krade,i da dosta ljudi lose zivi,ali nije gore nego 90ih!
 
Neki zive prividno bolje ali snovi ce im se uskoro rasprsiti kao snovi Partizana da prezime u Evropi ;)

:worth: :worth: :worth: :super:

Звезда освојила ЛШ и свет, Ђорђевић дао Хрватима тројку у задњој секунди, Батица изчупао Јарнију муда, Грбићи освојили све, а плус смо без престанка били у ударним вестима западних медија :super: Једино лоше што је Партизан освојио Евролигу :think:
 

Back
Top