decaci,da li umete da volite?

Ma losa mi tastatura ne radi space kako treba,ali nema veze fala ti sto brines o mojoj pismenosti! Ma mozemo da placemo nekad npr. kad samo na samrti ili kada smo ranjeni ili kada je neki ne izdrziv bol ali obicno tada stezemo nesto (sipku od kreveta,zube stegnemo...) ili kukamo, vrlo nas je tesko rasplakati! Ili jesi ili nisi MUSKO!
 
Ma losa mi tastatura ne radi space kako treba,ali nema veze fala ti sto brines o mojoj pismenosti! Ma mozemo da placemo nekad npr. kad samo na samrti ili kada smo ranjeni ili kada je neki ne izdrziv bol ali obicno tada stezemo nesto (sipku od kreveta,zube stegnemo...) ili kukamo, vrlo nas je tesko rasplakati! Ili jesi ili nisi MUSKO!

Oke...ali ja ako ne gresim secam se nekog tvog posta ranije..rek'o si da si totalno besan i da si plakao. . nem pojma tako nesto. . to ne mora d aznaci da nisi musko. . meni je sasvim oke ako muska osoba zaplace. . necem odma' d amislim da je pi***. . . jeste da je glupo kada neko place zbog svakakvih gluposti, sto mu se desavaju svakodnevno i to. . xD
 
Ma losa mi tastatura ne radi space kako treba,ali nema veze fala ti sto brines o mojoj pismenosti! Ma mozemo da placemo nekad npr. kad samo na samrti ili kada smo ranjeni ili kada je neki ne izdrziv bol ali obicno tada stezemo nesto (sipku od kreveta,zube stegnemo...) ili kukamo, vrlo nas je tesko rasplakati! Ili jesi ili nisi MUSKO!

Slazem se sa tobom u potpunosti....Ako neko treba da place to smo mi!;)
 
:lol:

Nikad ne pomislim za momka kad plache da je manje mushko ili shta vec, niti mislim suprotno, ja jako retko plachem i to se deshava samo kad sam sama. Ne podnosim ljude koji cmizdre u javnosti, pred svima... Imam drugaricu, budalu, koja plache samo oko nekih sitnica i dupe joj pomeramo zbog toga.
Ali plakati je zdravo, shto je i nauchno dokazano...
 
Oke...ali ja ako ne gresim secam se nekog tvog posta ranije..rek'o si da si totalno besan i da si plakao. . nem pojma tako nesto. . to ne mora d aznaci da nisi musko. . meni je sasvim oke ako muska osoba zaplace. . necem odma' d amislim da je pi***. . . jeste da je glupo kada neko place zbog svakakvih gluposti, sto mu se desavaju svakodnevno i to. . xD

Da sam besan to jeste istina,ali da sam plakao ne! To nikad nebih napisao i da jesam (a nisam napisao)!;):D Pa ok je nekad ali ne uvek ili cesto!;)

Levicarsko92

Jesam i ponosan sam!

All you niggers can kiss my white ass!
 
Da sam besan to jeste istina,ali da sam plakao ne! To nikad nebih napisao i da jesam (a nisam napisao)!;):D Pa ok je nekad ali ne uvek ili cesto!;)

Levicarsko92

Jesam i ponosan sam!

All you niggers can kiss my white ass!

Blago tebi...

Ne raspravlja mi se o politici, znajuci sebe, i pretpostavljajuci o tebi uhvaticemo se za suprotne krajeve politickog spektra i vuci ko debili dok nas umereni sljam iz sredine ne popljuje i dok ne zaradimo ban...
 

Back
Top