Uputstva, predlozi, i pitanja za Kulinarstvo

Ja sam nova ovde na forumu pa me interesuje nesto vezano za ove reputacije.
Da li postoji odredjen broj kao neki limit ili ne,jer sam ja danas i juce podelila jedan broj recimo oko 10 i vise mi ne da.
A druga stvar koja me interesuje je da li mogu da vidim ko mi je dao reputaciju ili ne,i dali drugi vide kojima sam ja dala?
 
Da, postoji odredjen broj reputacija koji se moze dati u 24 sata ali ne znam koliki je.
Svi mogu da vide reputacije koju su dobili - ide se na korisnicki profil, ako imate teme koje pratite reputacije su odmah ispod a ako nemate teme, prepostavljam da odmah vidite reputacije. Vidi se lepo ko je dao kada za koju temu a ako se klikne onda se vidi i nakoji post se odnosi
 
Jedno pitanje : Nedavno sam čuo za biljku sremuš ,da je jako zdrava i tako to.Da spada u familiju lukova.Kako se sprema ,molim vas ? Našao sam je na pijaci ,ali neću da kupim dok se još ne informišem.:think:Hvala.

Ja sremus iseckam i pomesam sa zelenom salatom , dodam malo belog luka i zacinim kao i obicno. jako je zdravo i lepo. Moze se dodati i list maslacka.
 
tema "ukrašavanje torti, rođendanske torte" je premašila 20 hiljada postova i zbog toga je zatvorena. treba da otvorimo novu, ali ja razmišljam o tome da razdvojimo teme na dečije i ostale torte. Šta mislite o tome?

POdrzavam!
Ako nije veliki problem mozda ne bi bilo lose ni da se nprave kategorije: torte ukrasene slagom i torte ukrasene fondanom. I mozda decije, svadbene i ostale...
Ne razumem se u proceduru otvaranja tema i pracenja u funkciji moderatora pa ne znam da li ima smisla ovo sto sam rekla ali eto neka bude predlog pa uzmite u razmatranje
 
Naravno da sam pitanje i postavila da bih čula razna mišljenja. I naravno da ne očekujem "blanko" potvrde kako je to genijalna ideja :zcepanje: već da li da uradimo tako ili ne...
Sve ima svoje i pozitivne i negativne strane. zato ja i ne bih previše da "razbijam" temu (ljude će mrzeti da ih otvaraju, a one koji se time ne bave baš i ne zanima previše radi li se o fondanu ili šlagu, mnogo više kako to izgleda i žele li takvu tortu), ali nekako mi se učinilo da dečije i ove druge mogu biti na dva mesta. Ne mora da znači da dobro mislim ;). Zato vas i pitam.
 

Back
Top