Kako saznati koliko je zena jaka?

:)Uvek velicam zenu-sebe,ko ne voli sebe ,jos manje voli druge,volim da pisem o zeni kao bicu,volim da citam a procitala sam i jednu prelepu izjavu Ducica"Zena je najvisa u svojim bespolnim ljubavima:u ljubavi majke,sestre, ili kceri covekove.",kao i "Zene su unele vise b
lagosti i ugladjenosti medju ljude,nego svi moralisti ovog sveta." Zar nije dobro i istinito?:)
odgovor za Alal.
 
Alal sta bi rekla na ovo;cerebralna paraliza,epi,osrecen vid-sve je to u jednom bicu koje je pokraj mene,-moj sin,danas mu je 29-i rodjendan da ne crpim energiju iz pozitivnih stvari ,mozda me ne bi bilo,zivot se zivi ne samo za sebe ,zivot se zivi za svoje voljene,vredi ,motivise,i kazem da je zivot lep,,treba ga sebi samo dobro objasniti.
 
Alal sta bi rekla na ovo;cerebralna paraliza,epi,osrecen vid-sve je to u jednom bicu koje je pokraj mene,-moj sin,danas mu je 29-i rodjendan da ne crpim energiju iz pozitivnih stvari ,mozda me ne bi bilo,zivot se zivi ne samo za sebe ,zivot se zivi za svoje voljene,vredi ,motivise,i kazem da je zivot lep,,treba ga sebi samo dobro objasniti.
rekla bih svaka cast na pozitivnoj energiji, sigurno je prenosis i ljudima oko sebe.
oduvek sam se divila ovakvom stavu. valjda zato sto mi manjka takav pogled na stvari... ali ucim se...
 

Back
Top