Ej,savremeni muskarci,moram da vas pitam...

jagodica:
Milow:
MILLA@:
...kakve poklone volite da dobijete za rodjendan ili neki drugi lep i svecan povod? To me je od uvek zanimalo. Sta vi to volite a da nije sex?! :D
Filtere za ulje, vazduh, gorivo i kabinu.

sta je filter za vazduh? onaj mirisac u spreju?
kabinu - mislis unutrasnjost automobila?
Filter za vazduh je filter koji čisti vazduh koji se usisava u ulaznu granu motora na kolima. Prevedeno to je filter koji čisti vazduh koji ulazi u motor.
 
Nažalost, poklone koje vole muškarci, žene teško mogu da im kupe jer se ne razumeju u materiju.

Od skupljih poklona voleo bih nokijin telefon sa symbian operativnim sistemom, digitalni fotoaparat sa bar 3x optičkim zumom ili neko odelo koje ne moram da probam pre kupovine, a od jeftinijih može i neki časopis o mobilnim telefonima, pakovanje praznih CD za narezivanje, a može i ono gorepomenuto pivce, ako će odma da se načne.

Nažalost obično dobijem penu za brijanje, dezodorans, kinesku košulju i da nema sexa na kraju džaba bilo i rođendana.
 
eh, blago tebi, muzu od apotekarke, najozbiljnije... ja to imam, pa vise ni sam ne znam sta da pozelim za rodjendan... A evo ga, tu je za manje od 2 meseca...

Ustvari evo, zelim moju blondiku u 'bezobraznom' izdanju... Ne treba mi ni jedan drugi poklon... Obicno sta mi zatreba, to kupim, i preduhitrim sve koji pokusaju nesto da mi poklone ;) ... shta ces kad sam 'geek' pa ne mogu bez najnovijih tehnickih stvarcica, i ne mogu da docekam rodjendan da mi neko kupi iste :?

Gazdinka, ti to mislis na http://babelfish.altavista.com/babe...daimaoh.kir.jp/ho/menssom.htm&lp=ja_en&tt=url ??? :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top