Zasto se ocekuje od zene da se seli?

Sve je to u prici tako....a onda ce mi nekoliko ljudi prosuti uvijenu pricu kako je takav red(!?)...
Ma nije bitno, nije da sam bas popustljiva na "takav je red" price, cisto me zanima sto bi bio bas takav red?

Moj brat ima teoriju da se muskarci ne osecaju prijatno(posle nekog vremena), ako nisu na "svom terenu".....Cisto me je interesovalo da li to ima ikakvog rezona (osim sovinistickog)..
 
Zato sto ako njegov matori ili matora otkace i pocnu da se istresaju na snajci on moze da podvikne i da zavede red, a ako njeni matorci pocnu da se izd*kavaju na njemu ona ce se prva povuci a ruzno je da se svadjas sa starcem...

ovo je apsolutno netacno....(osim ako imas neke specificne roditelje)...pristvovala sam cesto upravo obrnutim situacijama...mada u startu uzimam da ziveti u zajednici bilo koje strane nije prihvatljivo....
 
Poslednja izmena:
Šta se očekuje?:?: Ko očekuje?:?: Danas je takva stiska za stambeni prostor, da se to pitanje i ne postavlja, glavno da nisu podstanari.:)

A možda su žene i pametnije? Kad joj dosadi, ona lepo kofere.... a ne da ne može da istera "skota" ...:mrgreen:

znam zene koje su isterivale "skotove" bez vecih problema:lol:

Veruj mi da recimo roditelji muskarca sigurno ocekuju da im se sin ne odseli od kuce...sigurno je tako..
 
Poslednja izmena:
Moj brat ima teoriju da se muskarci ne osecaju prijatno(posle nekog vremena), ako nisu na "svom terenu".....Cisto me je interesovalo da li to ima ikakvog rezona (osim sovinistickog)..
Verujem da tvoj brat zaista misli to sto je rekao. Takodje verujem da postoji izvestan broj muskaraca koji isto osecaju.
Zdravorazumski gledano, to je poprilicno besmislen trip.

Ali mi nije jasno zasto takav rezon nazivas sovinistickim. Nidje veze.

Pretpostavljam da tom tvrdnjom zelis da odas utisak osobe koja zna o cemu prica i cvrsto i nepokolebljivo stoji iza istine do koje je dosla. Ali, u stvari, takvom besmislicom iritiras (umesto da zainteresujes) i dovodis u sumnju svaki buduci sud koji budes iznela.
 
Verujem da tvoj brat zaista misli to sto je rekao. Takodje verujem da postoji izvestan broj muskaraca koji isto osecaju.
Zdravorazumski gledano, to je poprilicno besmislen trip.

Ali mi nije jasno zasto takav rezon nazivas sovinistickim. Nidje veze.

Pretpostavljam da tom tvrdnjom zelis da odas utisak osobe koja zna o cemu prica i cvrsto i nepokolebljivo stoji iza istine do koje je dosla. Ali, u stvari, takvom besmislicom iritiras (umesto da zainteresujes) i dovodis u sumnju svaki buduci sud koji budes iznela.

Mislim da nisi najbolje shvatio....tj uopste...to se odnosi na komentare koje ovde ostavljaju, odnosno da me sovinisticki komentari ne interesuju...
To da li ja znam ili ne sta pricam nisi pozvan uopste da procenjujes....takav nastup ostavi za sebi bliske..
Posledni si ti koga mi je potrebno da zainteresujem ...buduci da te prvi put i vidim na ovom celom forumu..:bye:
 
o tome govori veliki broj podstanara i manjak stanova.......prosečna srpska porodica nema pordične kooće.........žive u stanovima...i tamo gde roditelji žive sa jednim ili dvojicom odraslih sinova u prosečnom srpskom stanu.....nekih 40-50km2....još ukooćana je noožno zlo.........a ne želja roditelja..
 
razoomem ja tebe..da ti imaš uslove....i da tu ne postoji saglasnost tvog mooža....koliko kapiram...ne znam, iskreno, kako bih ja postoopio.....meni bi bilo mnogo draže da..ajde recimo postoje uslovi...koje ja nemam.....ti imaš plac...pa bih neku montažnu kooćicu koopio..to nije skoopo......naravno, pored tvojih, sve normalno...misim, teško mi je da se prebacim u takvu sitooaciju..al ja mislim da mlad par treba da vodi odvojen život od roditelja...u smislu.....volimo ih sve...ali ne moramo da stalno boodemo zajedno...eto, tako nešto...nemo se ljootiš....
 

Back
Top