Da li bi dali zivot za ulazak Srbije u EU

Da li bi dali zivot za ulazak Srbije u EU


  • Ukupno glasova
    87
  • Anketa je zatvorena .
Dao bi zivot za Kosovo? Pa ajde onda vec jednom, sta cekas, pusku u sake pa na Kosovo :dash:

Ti koji ovako pricaju su i najvece kukavice

i ja kazem lepo neka odmah sada idu na kosovo niko im ne brani da daju zivot za kosovo, kao oni jadni arapi sto sttvarno veruju u nesto i stvarno zrtvuju pre svega sebe,

odmah idite lepo bombu na ledja pa ih terorisite ima nas vise jos bombom ako ubijete 3-4 a nas je i ovako 15 puta vise i eto oslobodicete kosovo, a i srbiju od vas, pa lepo kada takvi kao vi isceznete idemo u eu sa kosovom:hahaha:

ajde dosta tih praznih da ne kazem low iQ prica.

i da odgovorim na temu, idem u E.U da bi ziveo a ne da bi umro, za razliku od narodnjaka koji nude kosovo do smrti, E.U nije postavljala pitanje niti pominjala da se daje zivot za nju.
 
Poslednja izmena:
Teto, teto... Zajebana si k'o shljiva...

Joooj, mislila sam da je ovde "politika", a ono opet podsecanje na skolu!:D
Pa, raspust je ljudi, ko te pita za pravopis!?!;)
____________________________________________
tema : Ni u ludilu!

Pa dabome, ko te pita za pravopis!
Leto, odmori...a oni se drze pravopisa ko pijan plota!
 
i ja kazem lepo neka odmah sada idu na kosovo niko im ne brani da daju zivot za kosovo, kao oni jadni arapi sto sttvarno veruju u nesto i stvarno zrtvuju pre svega sebe,

odmah idite lepo bombu na ledja pa ih terorisite ima nas vise jos bombom ako ubijete 3-4 a nas je i ovako 15 puta vise i eto oslobodicete kosovo, a i srbiju od vas, pa lepo kada takvi kao vi isceznete idemo u eu sa kosovom:hahaha:

ajde dosta tih praznih da ne kazem low iQ prica.

i da odgovorim na temu, idem u E.U da bi ziveo a ne da bi umro, za razliku od narodnjaka koji nude kosovo do smrti, E.U nije postavljala pitanje niti pominjala da se daje zivot za nju.

Pa posto smo drzavljani iste drzave, u kojoj imamo prava, ali i DUZNOSTI, nadam se da ce jednog dana drzava resiti da se obracuna sa kosovskim separatistima.....Onda cu vrlo rado krenuti prvi, samo sto cu usput svratiti i do tebe, da i ti obavis svoju patriotsku obavezu....
 
@ postavljač teme

Ovakvo postavljeno pitanje insinuira da mi koji smo za ulazak u EU treba da ratujemo protiv nekog, zar ne?

E sad, jedino protiv koga možemo da ratujemo (što je obična glupost i pomisliti na rat zbog toga), je verovatno postavljač teme hteo da kaže kako je on jedan od tih "patriJota" koji bi da ubijaju sve one koji su za ulazak Srbije u EU,su "patriJote" kalibra Torentea,Jerry-ja, Slobode i sličnih...............

Ako je tako ratovao bih protiv vas jer, očigledno takvi kao vi ako misle da ratuju zbog EU protiv svog naroda, niste normalni i takvi nam u Srbiji i ne trebaju..............

Savet za sve "ratoborne" "patriJote": Idite u Zimbabve................................
 
Moze da se kaze i "zadnji" i "poslednji", svejedno je, a pogotovu u svakodnevnom govoru!
Medjutim, samo hrvati kazu "zadnji puta", kao i prepismeni nam DADA. I niko vise!
Da nije Dada ipak gasterbajter?

antonimi su "prvi" i "poslednji" i "prednji" i "zadnji"...
i nije gramaticki ispravno reci "zadnji put"... da ne navodim sad jos primera.... :roll:
:roll:
 
@ postavljač teme

Ovakvo postavljeno pitanje insinuira da mi koji smo za ulazak u EU treba da ratujemo protiv nekog, zar ne?

E sad, jedino protiv koga možemo da ratujemo (što je obična glupost i pomisliti na rat zbog toga), je verovatno postavljač teme hteo da kaže kako je on jedan od tih "patriJota" koji bi da ubijaju sve one koji su za ulazak Srbije u EU,su "patriJote" kalibra Torentea,Jerry-ja, Slobode i sličnih...............

Ako je tako ratovao bih protiv vas jer, očigledno takvi kao vi ako misle da ratuju zbog EU protiv svog naroda, niste normalni i takvi nam u Srbiji i ne trebaju..............

Savet za sve "ratoborne" "patriJote": Idite u Zimbabve................................

NE-lose si shvati yo je rekao tvoj predsednik tadic da treba da ginemo za eu tj rekao je da eu nema alternativu,a to ti je maltene to:bye:
 
Свјесно себе стављати у ситуацију гдје ћеш сигурно изгубити живот-ја то не могу да схватим!!! Борити се у рату, када то мораш-да, од тога нисам бјежао. Схватао сам оне који су бјежали од тога али такве је требало адекватно казнити односно такве поступке дестимулисати. Ни у скупштини не гласају сви за све законе па их се опет сви морају придржавати. Није у реду од државе ни то што ставља у исти ранг оне који су учествовали и нпр.рањени са онима који су избјегли обавезу. Да оставимо моралност по страни, то није сврсисходно за државу јер ће јој сви грађани временом постати ''паметни'' па неће моћи да се одбрани ни од слабијих држава.
 
pa znam ja to buraz ne boj se,ali ja samo navodim situaciju u kojoj te niko nece ni pitati.....:bye:ti si stvarno prso kada mislis da ti je sve dozvoljeno,a i vidim ne znas elementarne zakone drzave:hahaha::hahaha:
dakle ako izbije frka tj rat bilo gde,ne raspisuje se referendum ko hoce ko nece,koga boli stomak koga ne:hahaha::hahaha:nego odvode po kucama:mrgreen::bye::bye:

Ti jos uvek zivis u srednjem veku...ja branim samo svoju porodicu, a za ostale me bash...
 

Back
Top