KONZUL ORGANIZOVAO BEKSTVO SILEDZIJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:think::think:pa sto da trune covek celo vece u zatvoru:think:...jednostavno kazemo,pobego covek iz srbije imamo operativne podatke da se prikljucio AL CAIDI i da je sa njima,pa kada nadju osamu naci ce i njega:whistling:verovatno su zajedno........

pa ako bi bio u bekstvu to bi mu bila losa varijanta jer bi imao poternice u svim zemljama. ovako sudi mu se ovde osudimo ga na neku ultra blagu kaznu i case closed :ok:
 
pa ako bi bio u bekstvu to bi mu bila losa varijanta jer bi imao poternice u svim zemljama. ovako sudi mu se ovde osudimo ga na neku ultra blagu kaznu i case closed :ok:

Znas kako to ide,kada jednom uradis nesto lose i prodjes nekaznjeno,obicno ponovis to.
I sad mi treba da cekamo da udari nekog u Kuli ili odakle li je vec,da bi postali pametni i rekli da mora da odgovara za ono sto je uradio.
 
Znas kako to ide,kada jednom uradis nesto lose i prodjes nekaznjeno,obicno ponovis to.
I sad mi treba da cekamo da udari nekog u Kuli ili odakle li je vec,da bi postali pametni i rekli da mora da odgovara za ono sto je uradio.

citao sam komentare na b92 u vezi ove vesti i par ljudi iz kule kazu da je momak za primer , nikada nije pravio probleme i slicno sto znaci da ga je ovaj amerikanac bas maltretirao i provocirao i da je zasluzio da prodje tako kako je prosao :ok:
 
malo se skrenulo sa teme. meni je isto OK što je momak uspio pobjeć. ko im hebe mamu američku. ali način na koji je to uradio je katastrofa, ne za njega nego za srbiju. diplomat međunarodno priznate države (srbije) sa mandatom u SAD (najmočnijom državom svijeta) napravi takvo s.anje!!! ispada država neozbiljna
 
Ајмо туча интернет јунака!!!! Не дајте се јунаци... :dash: :dash: :dash: :dash: :dash:

Ma hocu samo da vidim da li marsowceva porodica rekla ono sto je on izjavio za ovaj slucaj : neka ga je.... Ili bi rekla krvnice sto nam unakazi sina debila.
A s obzirom da sam ja u dimenzijama 197/110,ne bi marsowac bas dobro prosao.
Sreca njegova,sto u vojsci ne nosimo vise one stare,tvrde JNA cizme,vec ove nove,mnogo lakse i mekse.
I sreca sto nema trunku mozga,tako da ne bi moglo doci do ostecenja istog.
 
Ma hocu samo da vidim da li marsowceva porodica rekla ono sto je on izjavio za ovaj slucaj : neka ga je.... Ili bi rekla krvnice sto nam unakazi sina debila.
A s obzirom da sam ja u dimenzijama 197/110,ne bi marsowac bas dobro prosao.
Sreca njegova,sto u vojsci ne nosimo vise one stare,tvrde JNA cizme,vec ove nove,mnogo lakse i mekse.
I sreca sto nema trunku mozga,tako da ne bi moglo doci do ostecenja istog.

i sta s tim sto si ti tih balvanskih dimenzija:dash::dash:svi znaju kakvi su takvi ljudi:mrgreen:
CAST IZUZECIMA kao ovom momku na primer
 
inace ovo je svojevrstan test za srpsku drzavu.

ako ova vladajuca koalicija podlegne pritisku i izruci ovoj momka amerikancima i tako prekrsi nas ustav , mozemo komotno da proglasimo da mi vise srbi nemamo drzavu i da zivimo u svojevrsnom americkom protektoratu.

na ovom primeru cemo videti dali je srbija drzava ili americka banana republika i evropski portoriko....
 
inace ovo je totalno AMERICKI PROPUST.

zamislite drzavu koja ti proverava bris bulje kad ulazis kod njih, nemaju na aerodromima kontrolu poternica :hahaha:

znaci svako ko ima poternicu neku u USA moze da zbrise kako volis :lol:

da imaju ne bi se ovaj nas tek tako izvukao :ok:

Pazi,Ameri se za ovo delo DB-a bune a kada je taj isti DB cutao dok su atentatori na Djikija sa privatnim avionom odleteli iz BG-a,nisu se bunili niti dizali prasinu?!:rtfm:
 
inace ovo je svojevrstan test za srpsku drzavu.

ako ova vladajuca koalicija podlegne pritisku i izruci ovoj momka amerikancima i tako prekrsi nas ustav , mozemo komotno da proglasimo da mi vise srbi nemamo drzavu i da zivimo u svojevrsnom americkom protektoratu.

na ovom primeru cemo videti dali je srbija drzava ili americka banana republika i evropski portoriko....

Evo, ja predlazem da se ti solidarishesh i predash umesto njega...:super:
 
inace ovo je svojevrstan test za srpsku drzavu.

ako ova vladajuca koalicija podlegne pritisku i izruci ovoj momka amerikancima i tako prekrsi nas ustav , mozemo komotno da proglasimo da mi vise srbi nemamo drzavu i da zivimo u svojevrsnom americkom protektoratu.

na ovom primeru cemo videti dali je srbija drzava ili americka banana republika i evropski portoriko....

mi odavno nemamo drzavu......cak i da ga ne izruce znacu da je to neka fora,kukao tadic tamo ne zbog srbine nego da nebi ispao totalni izdajnik:rtfm:
 
citao sam komentare na b92 u vezi ove vesti i par ljudi iz kule kazu da je momak za primer , nikada nije pravio probleme i slicno sto znaci da ga je ovaj amerikanac bas maltretirao i provocirao i da je zasluzio da prodje tako kako je prosao :ok:

A ti si bio tamo i znas sta je bilo? Kako mozes da komentarises nekoga koga ne poznajes?
A ti bas ne mozes da ne slazes?
Od 36 komentara na b-92,samo u jednom neka njegova drugarica kaze da je dobar decko.
To znaci nije par ljudi.
A drugo,mnogo dobrih ljudi je ubilo nekog. Pa zbog toga sto su dobri treba da im se oprosti??
 
Ma hocu samo da vidim da li marsowceva porodica rekla ono sto je on izjavio za ovaj slucaj : neka ga je.... Ili bi rekla krvnice sto nam unakazi sina debila.
A s obzirom da sam ja u dimenzijama 197/110,ne bi marsowac bas dobro prosao.
Sreca njegova,sto u vojsci ne nosimo vise one stare,tvrde JNA cizme,vec ove nove,mnogo lakse i mekse.
I sreca sto nema trunku mozga,tako da ne bi moglo doci do ostecenja istog.

ajde bre internet ratnik optrci 10 krugova oko zgrade da iskuliras :mrgreen:

mnogo si zayeban preko tastature :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top