LJUBAV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...nacrtao mi pre mnogo godina, na parčetu papira, zvezdicu...Kasnije nazvao i rekao: ti si moja zvezda vodilja...I ja to bukvalno shvatila...I dan danas sam...
 
Љубав није романтика. Нити се показује само романтичним гестовима.
Чак шта више..
Љубави романтика уопште није потребна.


Još, hvala Bogu, nisam došla u situaciju da mi, na primer, neko ko me voli, poklanja svoj bubreg.:mrgreen:
To bi zbilja bilo "romantično". :roll:
Ako ljubavi nije potrebna romantika, šta joj je potrebno? :)
 
Видим да на тебе позитивно утиче критика модератора.

Ово је скоро па романтичан одговор упућен мени...:lol:

Први у коме ниси објаснила колико сам сујетна, глупава, ненормална, итд...:mrgreen:

Да. То сам ја. Неко ко је нашао лек за тебе. :wink:

Ne. Ja samo postujem kada me neko zamoli da mu se TI skines sa vrata .
U ovom slucaju moderator koga si opsedala.
I vidis, interesantno...ja tebe ni ranije prva nisam " dirala"...mogla si da primetis da to ni ne cinim...No ti kao da ti djavo ne da mira...
Posle si u cudu ako ti neko kaze da si glupava...:dontunderstand:
Da si "nenormalna" to ti nikada nisam rekla, jer to nije moja terminologija...

Ajd sad....pisi moderatoru...:lol:
 
Još, hvala Bogu, nisam došla u situaciju da mi, na primer, neko ko me voli, poklanja svoj bubreg.:mrgreen:
To bi zbilja bilo "romantično". :roll:
Чак и ако ти није потребан. :lol:
Па хоће то ти романтични... да угуше...:roll:
Ako ljubavi nije potrebna romantika, šta joj je potrebno? :)
Јој.. само да са тобом не почињем ову причу...:lol:
Ево.. предајем се...:confused:
 
Ne. Ja samo postujem kada me neko zamoli da mu se TI skines sa vrata .
U ovom slucaju moderator koga si opsedala.
I vidis, interesantno...ja tebe ni ranije prva nisam " dirala"...mogla si da primetis da to ni ne cinim...No ti kao da ti djavo ne da mira...
Posle si u cudu ako ti neko kaze da si glupava...:dontunderstand:
Da si "nenormalna" to ti nikada nisam rekla, jer to nije moja terminologija...

Ajd sad....pisi moderatoru...:lol:
:) :) :)
 
Tema LJUBAV, a od ljubavi jedva slovo "lj"... :confused:

Tacno.
Izvinjavam se.

Evo , prvo sto meni pada na pamet je tip koji je bio kod mene..upoznali smo se...( Francuz...ne zezam se majke mi :lol:)...posto je trebao da putuje nazad, seo u bus i krenuo...
Nista medju nama nije bilo.
Posle nekih dva sata neko kuca navrata. On.
Izasao ladno iz autobusa, na nekih 35km od mene, i vratio se peske.
Nisam mogla da verujem, i secam se da sam se smejala ko luda...ali to je bio onako bas lep gest.
 
Tacno.
Izvinjavam se.

Evo , prvo sto meni pada na pamet je tip koji je bio kod mene..upoznali smo se...( Francuz...ne zezam se majke mi :lol:)...posto je trebao da putuje nazad, seo u bus i krenuo...
Nista medju nama nije bilo.
Posle nekih dva sata neko kuca navrata. On.
Izasao ladno iz autobusa, na nekih 35km od mene, i vratio se peske.
Nisam mogla da verujem, i secam se da sam se smejala ko luda...ali to je bio onako bas lep gest.

:rotf: joj...pacenika
 
Lyon..
Nije uopste pacenik...
Treba da ga vidis..tj. da mu vidis radove...da vidis koji je otkacenjak...
I devojka, koja je takodje u udruzenju....super je lik...
Kapiram da jedno drugom stalno priredjuju takve ludosti.


A ti mislio na ovog mog...?
A pa ne znam...
Svakako ja nisam mislila o njemu kao o paceniku...smejala sam se i bilo mi simpaticno...:lol:
 
Juce , oko 15 sati dobih PP u kojoj me jedna nasa draga kolegica, forumasica pozva, da se licno upoznamo u realnom zivotu. Naravno, pocastvovan bijah njenim pozivom. Razmisljao sam 2 sata o tome da li da prihvatim poziv ili ne. Ipak,znajuci je od ranije sa ovog foruma, odlucih da poziv prihvatim. Pozvah je telefonom, predstavih se kao sto dolikuje normalnim ljudima u svakodnevnom zivotu.
U rekordno kratkom roku sam u gomili stolova i gomili ljudi (gomile) spazih taj dragi lik koji nisam imao sanse da vidim u zivo ali... intuicija je uradila svoje. Pruzajuci ruku, sjedoh za njen sto. Konobarica pridje, ljubazno pitajuci sto zelim. Kolegica sa foruma je ponudila da pojedem nesto. Sit sam bio GOMILE stolova i GOMILE ljudi koja me okruzivase.
Uzeh crnu kafu sa secerom - ne po obrazu... vec zbog konobarice koja je bila crna, vruca ali ne bas i slatka.
Kao i svi normalni ljudi, draga forumasica I ja, razgovarali smo i pogledima, ne samo rijecima koje su uobicajene u svakodnevnom zivotu, rijecima koje vjetar nosi niz put. Razgovarali smo o svima nama. Slozili smo se da su svi okay osobe. Naravno, izdvojili smo neke po svojoj umnoj snazi, bogatstvu duha I sposobnoscu logickog zakljucivanja....ostale nismo komentarisali. Konstatovali smo i to da je "virtuelna stvarnost" jedno, a realan zivot nesto sasvim drugo. Dirnut bijah komplimentima koje dobih. Ne, to nije bilo laskanje, bilo je to ono sto je govorilo srce, oci, tijelo...
Ne, da ne protumacite pogresno, nisam dao povoda za tako nesto niti jednim gestom, niti jednim nesvjesnim pokretom, niti jednom rijechju. Naravno ni ona nije meni dala povod za slicno razmishljanje. To je bio fluid koji struji vazduhom i vrlo cesto ljudi ga ne mogu prepoznati.
Vrijeme za njen odlazak neumitno je isticalo, u ostalom, kao i moje vrijeme sa kojim sam uvijek u krizi…
 
Evo , prvo sto meni pada na pamet je tip koji je bio kod mene
................
Nisam mogla da verujem, i secam se da sam se smejala ko luda...ali to je bio onako bas lep gest.
problem sa ovim stvarima je što je to tvoje intimno sećanje koje tebi nešto znači..
al ti ga ipak deliš ovde sa nama.. i znaš, možeš da očekuješ neke komentare koji će ti naružiti to sećanje..
mislim, meni ta priča ni malo nije ni lepa, ni nežna, ni ništa.. tek o ljubavi ne govori nio malo... meni ona malo više govori o njemu "ha ha, vidi kako sam samo blesav, vraćao sam se 35km pešaka da bi neznamnijašta" mislim, maraton se trči za 3-4 sata, al ajd.. nisam to bzvz rekla, takva prenaglašavanja i preuveličavanja samo govore o narcisoidnosti osobe koja taj gest sprovodi, i opet, o njenom potpunom nerazmišljanju o bilo čemu osim o slici koju o sebi stvara.

zato ja ne volim te velike reomantične gestove. svakodnevne pažnje su mnogo bitnije, prisnije i lepše.
 
problem sa ovim stvarima je što je to tvoje intimno sećanje koje tebi nešto znači..
al ti ga ipak deliš ovde sa nama.. i znaš, možeš da očekuješ neke komentare koji će ti naružiti to sećanje..
mislim, meni ta priča ni malo nije ni lepa, ni nežna, ni ništa.. tek o ljubavi ne govori nio malo... meni ona malo više govori o njemu "ha ha, vidi kako sam samo blesav, vraćao sam se 35km pešaka da bi neznamnijašta" mislim, maraton se trči za 3-4 sata, al ajd.. nisam to bzvz rekla, takva prenaglašavanja i preuveličavanja samo govore o narcisoidnosti osobe koja taj gest sprovodi, i opet, o njenom potpunom nerazmišljanju o bilo čemu osim o slici koju o sebi stvara.

zato ja ne volim te velike reomantične gestove. svakodnevne pažnje su mnogo bitnije, prisnije i lepše.

ma sve su to chupe narkomani kazem ti ja
 
problem sa ovim stvarima je što je to tvoje intimno sećanje koje tebi nešto znači..
al ti ga ipak deliš ovde sa nama.. i znaš, možeš da očekuješ neke komentare koji će ti naružiti to sećanje..
mislim, meni ta priča ni malo nije ni lepa, ni nežna, ni ništa.. tek o ljubavi ne govori nio malo... meni ona malo više govori o njemu "ha ha, vidi kako sam samo blesav, vraćao sam se 35km pešaka da bi neznamnijašta" mislim, maraton se trči za 3-4 sata, al ajd.. nisam to bzvz rekla, takva prenaglašavanja i preuveličavanja samo govore o narcisoidnosti osobe koja taj gest sprovodi, i opet, o njenom potpunom nerazmišljanju o bilo čemu osim o slici koju o sebi stvara.

zato ja ne volim te velike reomantične gestove. svakodnevne pažnje su mnogo bitnije, prisnije i lepše.
Sad nisam sigurna da sam razumela ovaj tvoj post.
Ti mislis da se to nije dogodilo....da se dogodilo ali da je on lud...ili jeste se dogodilo ali nije izasao iz busa tek nakon 35og km..lupam...?

:lol:
E pa dogodilo se.
Sta da ti kazem.
Mislim da sam negde napisala da izmedju nas niceg nije bilo. Kako tad tako ni posle. Tako da je to samo jedna situacija koje se setim ponekad...i nasmejem...
Nista toliko strasnoo sto ne bih ovde mogla podeliti sa vama. Nista toliko " intimno".

:lol:
 
jok, samo mislim da nije mogo da za dva sata pređe 35 km pa da me ebeš..
onda, ne razumem, jel to tebi romantičan gest ili ti je smešno što je on.. ne znam.. trčao? i kakve to onda veze ima sa temom?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top