Kako neko (ds,g17+,spo,lsdv) moze sa........

anarog

Ističe se
Banovan
Poruka
2.877
...........38% osvojenih glasova,da sebe proglasi pobednikom?
Jos pri tome Tadic i preti ostalim tzv. silama mraka?
Za nekog neutralnog posmatraca koji nista ne zna o Srpskoj politickoj sceni ovo izgleda kao da su ovi iz DS-a radikali?!
Da nije to sve malo debilski i amaterski bez iole politicke drzavnicke mudrosti?!
Predsednik jedne Drzave treba da je odmeren a ne da se ponasa kao fen na fudbalskoj utakmici?!
Ovo je stvarno DEKADENTNO i jos toj svoj grotesnoj komediji fali Dzej i co. pa da sve
izgleda kao scena na kraju filma "Podzemlje",od Kusturice?!
 
...........38% osvojenih glasova,da sebe proglasi pobednikom?
Jos pri tome Tadic i preti ostalim tzv. silama mraka?
Za nekog neutralnog posmatraca koji nista ne zna o Srpskoj politickoj sceni ovo izgleda kao da su ovi iz DS-a radikali?!
Da nije to sve malo debilski i amaterski bez iole politicke drzavnicke mudrosti?!
Predsednik jedne Drzave treba da je odmeren a ne da se ponasa kao fen na fudbalskoj utakmici?!
Ovo je stvarno DEKADENTNO i jos toj svoj grotesnoj komediji fali Dzej i co. pa da sve
izgleda kao scena na kraju filma "Podzemlje",od Kusturice?!

BoTa ima mrak i crne rupe u mozgu.Cak mu se ucrtale na kosi glave:lol:
 
...........38% osvojenih glasova,da sebe proglasi pobednikom?
Jos pri tome Tadic i preti ostalim tzv. silama mraka?
Za nekog neutralnog posmatraca koji nista ne zna o Srpskoj politickoj sceni ovo izgleda kao da su ovi iz DS-a radikali?!
Da nije to sve malo debilski i amaterski bez iole politicke drzavnicke mudrosti?!
Predsednik jedne Drzave treba da je odmeren a ne da se ponasa kao fen na fudbalskoj utakmici?!
Ovo je stvarno DEKADENTNO i jos toj svoj grotesnoj komediji fali Dzej i co. pa da sve
izgleda kao scena na kraju filma "Podzemlje",od Kusturice?!

Slazem se da bezveze slav demokrate. Koliko cujem u tome se slazu i neke pristalice DS-a. Kako je danas Vucic lazov rekao, a to se odavno zna, da je pobednik onaj ko formira vladu.
 
Poslednja izmena:
ti beše rekla da se iščlanjuješ iz stranke ako SPS udje u vladu?
A ti nemaš preča posla nego da čitaš baš SVE moje postove na ovom pdf? ;)
ja mogu da uradim šta hoću, jer moj život i sreća ne zavise od članstva u nekoj stranci. Bitno je da, bila ja član ne bila - opet ostaje ona činjenica koja vas boli - da su radikali i dss na ovim izborima - "ispušili", a posle opet, po ko zna koji put, pokazali da su - gubitnici, i to loši, i najveći zlotovori i štetočine, demagozi kojima ništa osim vlasti nije važno. Ponovo, znači - lažni patrioti.
 
Ja nisam clan ni jedne partije :idea:
Niste ni svesni koliko ste se poseljacili cekajuci bolje sutra a bolje sutra ne zavisi od
politickih partija,nego jedino od samog pojedinca?!
Mani me tih žvaka "ja nisam član..." Sa Jupitera se vidi da si simpatizer radikala, a to mu dođe na isto.
Drugi deo posta ti je tek bez veze. To "polje sutra" s - radikalima, koji jednako samo obećavaju, čekate - vi. Ja - lično - itekako radim za svoju porodicu i sebe, - sama, nikog i ništa ne čekam da mi "baci s neba". Nikad ni nisam. Nije u tome ovde poenta, već u nekim principima.
 
Mani me tih žvaka "ja nisam član..." Sa Jupitera se vidi da si simpatizer radikala, a to mu dođe na isto.
Drugi deo posta ti je tek bez veze. To "polje sutra" s - radikalima, koji jednako samo obećavaju, čekate - vi. Ja - lično - itekako radim za svoju porodicu i sebe, - sama, nikog i ništa ne čekam da mi "baci s neba". Nikad ni nisam. Nije u tome ovde poenta, već u nekim principima.

Ja ne vidim tu nikakve principe osim cistog revansizma?!
Onaj ko sebe poistovecuje sa politickim partijskim vodjom je jadan a to sve korene vuce od titine doktrine i kao sto sam do sada rekao:BANDA CRVENA!!!!
 
Mislish na one koji bi u koaliciju sa SPS-om,je l tako?
ne mogu da kažem da sam srećna zbog toga. naprotiv. To, simbolično, moralno, i svakako jeste na određeni način - uvreda za sve nas koji smo se od početka borili protiv.
Ali... Isto tako sam veoma svesna i - REALNOSTI. Koje vi radikali - niste. Osim toga, I dalje je bitnije da radikali i dss , kako sam rekla - ostaju u ovom trenutku, osvedočeno - NAJGORA opcija za Srbiju, jer i dalje pokazuju svoje zle namere, i još jaču žudnju za vlašću. Kad Toma kaže - "ili vlada srs dss sps - ili novi izbori" - to pokazuje do čega je njemu najviše stalo, i koliko je to duboko zlo.
 
Ja ne vidim tu nikakve principe osim cistog revansizma?!
Onaj ko sebe poistovecuje sa politickim partijskim vodjom je jadan a to sve korene vuce od titine doktrine i kao sto sam do sada rekao:BANDA CRVENA!!!!
Ti onda, prosto - ne shvataš šta sam ja napisala.
A, ko to poistovećuje sebe s partijskim vođom? Ja ne sigurno. A vi - ponavljate te mantre, jer ništa drugo ne umete.
 
ne mogu da kažem da sam srećna zbog toga. naprotiv. To, simbolično, moralno, i svakako jeste na određeni način - uvreda za sve nas koji smo se od početka borili protiv.
Ali... Isto tako sam veoma svesna i - REALNOSTI. Koje vi radikali - niste. Osim toga, I dalje je bitnije da radikali i dss , kako sam rekla - ostaju u ovom trenutku, osvedočeno - NAJGORA opcija za Srbiju, jer i dalje pokazuju svoje zle namere, i još jaču žudnju za vlašću. Kad Toma kaže - "ili vlada srs dss sps - ili novi izbori" - to pokazuje do čega je njemu najviše stalo, i koliko je to duboko zlo.

I po chemu se tu razlikuje od Tadica?
I on je izvalio da ako njegovi ne formiraju vladu nece niko.
To nije bolest?
Treba da ga obaveste da smo izashli iz komunizma a i vas koji tako rezonuju.
Stvar je krajnje jednostavna-onaj ko ima vecinu za vladu taj je i formira.
U predizbornoj kampanji su svi pljuvali Koshtunicu da ce u vladu s Radiikalima a po chemu su to "demokrate" bolje ako ce sa Socijalistima?
Ne zavisi ni od Ds-a ni od ove druge strane nego od SPS-a ko ce bti na vlasti i ona druga strana koja tu izgubi to mora da prihvati.
 
I po chemu se tu razlikuje od Tadica?
I on je izvalio da ako njegovi ne formiraju vladu nece niko.
A gde je to, i kad, kao, "izvalio"? Ne širi dezinformacije.


Treba da ga obaveste da smo izashli iz komunizma a i vas koji tako rezonuju.
Opet, ništa pametnije od te glupe mantre? I, kome, bre, ti spočitavaš komunizam?


Stvar je krajnje jednostavna-onaj ko ima vecinu za vladu taj je i formira.

U predizbornoj kampanji su svi pljuvali Koshtunicu da ce u vladu s Radiikalima a po chemu su to "demokrate" bolje ako ce sa Socijalistima?
Ne zavisi ni od Ds-a ni od ove druge strane nego od SPS-a ko ce bti na vlasti i ona druga strana koja tu izgubi to mora da prihvati.
E, ne moraš meni "otkrivati toplu vodu".
 

Back
Top