Da li ce LDP preci cenzus?

Precice ldp cenzus.

Iskreno cestitam ds-u ubedljivu pobedu na izborima i bez obzira na bar meni razocaravajuce rezultate ldp-a pobedila je pro-evropska svest gradjana ;)

Inace, ocekivao sam oko 7-8% ldp, mada stranka koja postoji nesto vise od 2 godine je postigla odlican rezultat
 
Precice ldp cenzus.

Iskreno cestitam ds-u ubedljivu pobedu na izborima i bez obzira na bar meni razocaravajuce rezultate ldp-a pobedila je pro-evropska svest gradjana ;)

Inace, ocekivao sam oko 7-8% ldp, mada stranka koja postoji nesto vise od 2 godine je postigla odlican rezultat

evo ja nisam zadovoljan rezultatima LDP-a, 7-8 % sam ocekivao sugurno,
ali sta da se radi idemo dalje [siri dalje] 5.2 % su barem sigurni glasaci LPD-a,
lecic je debil koji je rasuo sigurno neke demokracke glasove sta da se radi, ko da mu je neko paltio:roll:
DS je ostvario dobre rezultate, mogao je i bolje,
a nije mi jasno gde su onih 500 000 ljudi koji su prosli put izasli na predsednicke izbore,
 
evo ja nisam zadovoljan rezultatima LDP-a, 7-8 % sam ocekivao sugurno,
ali sta da se radi idemo dalje [siri dalje] 5.2 % su barem sigurni glasaci LPD-a,
lecic je debil koji je rasuo sigurno neke demokracke glasove sta da se radi, ko da mu je neko paltio:roll:
DS je ostvario dobre rezultate, mogao je i bolje,
a nije mi jasno gde su onih 500 000 ljudi koji su prosli put izasli na predsednicke izbore,

DS je vratio neke birace potpisivanjem sporazuma. Neka, nije mi zao kada je cilj tako jak. A ako LDP ne predje cenzus ja odgovornost prebacujem na Canka... bar deo odgovornosti
 
11. мај 2008. године
ПЕТА РЕДОВНА КОНФЕРЕНЦИЈА ЗА НОВИНАРЕ
Републичка изборна комисија одржала је пету редовну конференцију за новинаре 11. маја у 24 часа на којој су саопштени привремени резултати гласања на изборима за Народну скупштину Републике Србије одржаним 11. маја 2008. године.
Соња Бркић, председница Републичке изборне комисије отворила је конференцију за новинаре и реч дала директору Републичког завода за статистику Драгану Вукмировићу који је саопштио да су од 8.784 утврђена бирачка места обрађени резултати са 2.979 бирачких места или 33,91 одсто. На овим бирачким местима гласало је 960.671 или 62,48 одсто бирача.
Највећи број гласова и освојених мандата добила је Изборна листа ЗА ЕВРОПСКУ СРБИЈУ - БОРИС ТАДИЋ - 36,69 одсто гласова и 102 мандата. Изборна листа СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА - Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ освојила је 28,57 одсто гласова бирача и 80 мандата. Изборна листа Демократска Странка Србије - Нова Србија - Војислав Коштуница добила је 13,54 одсто гласова бирача и 37 мандата. Изборна листа Социјалистичка партија Србије (СПС) - Партија уједињних пензионера Србије (ПУПС) - Јединствена Србија (ЈС) освојила је 9,14 одсто гласова и 25 мандата. Изборна листа МАЂАРСКА КОАЛИЦИЈА - ИШТВАН ПАСТОР освојила је 1,24 одсто гласова или три мандата.Изборна листа БОШЊАЧКА ЛИСТА ЗА ЕВРОПСКИ САНЏАК - ДР СУЛЕЈМАН УГЉАНИН освојила је 1,15 одсто гласова и три мандата и Изборна листа ЛИБЕРАЛНО ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА - ЧЕДОМИР ЈОВАНОВИЋ освојила је 4,64 одсто гласова бирача.
Соња Бркић је најавила да ће Републичка изборна комисија одржати наредну конференцију за новинаре 12. маја у 12 часова.

IZGLEDA DA LDP IPAK NECE PRECI CENZUS!!! DAJ BOZE!!!!!!!!! :super:
 
Precice ldp cenzus.

Iskreno cestitam ds-u ubedljivu pobedu na izborima i bez obzira na bar meni razocaravajuce rezultate ldp-a pobedila je pro-evropska svest gradjana ;)

Inace, ocekivao sam oko 7-8% ldp, mada stranka koja postoji nesto vise od 2 godine je postigla odlican rezultat

Ako vec delis gradjane na proevropske i antievropske,ta tvoja ''proevropska'' je u manjini.Saberi mandate jednih i drugih,pa ce ti biti jasno.Ali,cifre su ti slabija strana,isto kao u slucaju ldp-ovih 7-8%:mrgreen:
 

Back
Top