Da je besmisleno na ovom forumu pisati ozbiljno..?

Meni bi forum bio uzasno dosadan kad bi svi pisali samo ozbiljno isto tako bi mi bio isprazan kad nista ozbiljno ne bih mogao procitati, upravo mi se dopada sto mogu i jedno i drugo i da se zezam a i da budem ozbiljan, ima za svakog ponesto.
E sad ima i onih koji upadnu sa svojim posalicama na neku ozbiljnu temu pa je vulgarizuju i miniraju no ni to me preterano ne tangira jer i to spada u rok forumske sluzbe.
Nezgodno moze biti onima koji dodju sa nekim ozbiljnim problemom i u qrtcu su pa otvore temu trazeci pomoc a onda se pojave neki ljudi koji umesto da im pokusaju pomoci im jos dosole ranu i postavljaca teme jos izvredjaju i ispljuju.
Zato ja recimo nikad ne bih o svojim problemima u realu javno razglabao a kad bih to ucinio morao bih biti spreman da podnesem provokaciju i imam jak zeludac.
Zato onima koji to nemaju a slomljeni su psihicki ne bih preporucio da iznose svoju intimu javno.
 
Форум је велики "океан" пун свега, али свако одговара за себе. Злобне игноришеш, окренеш се позитивним људима, који се покажу добронамерни и који говоре о стварима које те занимају. Дакле, свако може да нађе оно што му одговара и да се не узбуђује претерано због злонамерних, јер кад пређу одређену границу толеранције увек можеш да учиниш да своју злобу осете на сопственој кожи и после да наставиш даље да их игноришеш.
 
Форум је велики "океан" пун свега, али свако одговара за себе. Злобне игноришеш, окренеш се позитивним људима, који се покажу добронамерни и који говоре о стварима које те занимају. Дакле, свако може да нађе оно што му одговара и да се не узбуђује претерано због злонамерних, јер кад пређу одређену границу толеранције увек можеш да учиниш да своју злобу осете на сопственој кожи и после да наставиш даље да их игноришеш.

Već sam više puta naglsila da su mnogi i različiti motivi koji ljude upučuju da se rgistruju na neki forum.Tema ima mnogo i svatko nađe za sebe nešto. Biti ozbiljan ne znači da si usmeren samo k ozbiljnim tema, već da komentarišeš, zabavljaš se pri tom nikog ne vređaš i napadaš. Istina sami smo odgovorni za sebe. Ako nekom dopustiš takvo ponaasnje sam snosiš posledice.:D
 
Da je besmisleno na ovom forumu pisati ozbiljno..?
Kada sam dosla na forum,
pisala sam odmereno, inteligentno itd...
A onda sam shvatila da to radim samo ja,
ostali se zezaju...
Vise ne pokusavam da trosim svoje znanje na forumase jer postoje tri razloga
(tri tipa forumasa...)...
1.Forumasima je bitnije da pisu, nego da citaju...(1 tip)
2.Devedestet posto forumasa oko mene pise neozbiljno...(2 tip)
3. I "ne moze se cista voda* uliti u prljav sud**...(3 tip)

(*cista voda-moje znanje...
**prljav sud, njihove glave(uglavnom isprani mozgovi)...


Dakle da li je jos neko pisao ozbiljno,
i da li jos neko pise ozbiljno...
(posto mi se omakne nekad neki ozbiljan post...)

Nije besmisleno. Samo treba zaobići budale i provokatore.
 
Da je besmisleno na ovom forumu pisati ozbiljno..?
Kada sam dosla na forum,
pisala sam odmereno, inteligentno itd...
A onda sam shvatila da to radim samo ja,
ostali se zezaju...
Vise ne pokusavam da trosim svoje znanje na forumase jer postoje tri razloga
(tri tipa forumasa...)...
1.Forumasima je bitnije da pisu, nego da citaju...(1 tip)
2.Devedestet posto forumasa oko mene pise neozbiljno...(2 tip)
3. I "ne moze se cista voda* uliti u prljav sud**...(3 tip)

(*cista voda-moje znanje...
**prljav sud, njihove glave(uglavnom isprani mozgovi)...


Dakle da li je jos neko pisao ozbiljno,
i da li jos neko pise ozbiljno...
(posto mi se omakne nekad neki ozbiljan post...)

Ne mislim da je besmisleno pisati ozbiljno.Odluka je na korisniku kako ce pisati,njegovo pravo.
Neki pisu iskljucivo ozbiljno,neki se samo zezaju,neki samo citaju.
Ja,ako nesto napisem,pisem ono sto tog trenutka osecam pa prenesem ovde neko svoje vidjenje ili prokomentarisem.
Kako ce ko pisati mene ne interesuje,ovo je forum,svi smo razliciti i svako na svoj nacin shvata forum
Na svakom korisniku je da odluci da li je besmisleno pisati ovde ili -ne.Svojom voljom se registruje,ako mu se ne dopada,ne mora da pise.
 
zavisi........
ako??????


Sledeći put kad' je nazoveš kurvom pred svojim društvom, seti se da si je donedavno zvao princezom! Sledeći put kad okreneš glavu od nje na ulici seti se da si joj nekada trčao u zagrljaj. Kad' je blokiraš na fejsu, seti se da si ujutro odmah išao upaliti komp samo da vidiš je li ti je poslala poruku. Sledeći put kad počneš ružno pričati o njoj, seti se da je jednom bila savršena za tebe. Kad' kažeš da je mrziš, seti se onoga dana kad' si joj prvi put rekao da je voliš. Sledeći put kad joj ne zaželiš sretan rođendan ili slično, seti se svih prethodnih slavlja kad' si je zvao u ponoć da joj prvi čestitaš. Sledeći put kad joj se poželiš javiti, seti se da si joj slomio srce!
 

Back
Top