Moram vas pitati!

Zvezda vodilja

Zainteresovan član
Poruka
301
Dragi moji i drage moje,

imam dilemu za koju mi je neophodna vasa omoc. Pa tako hvala svim iskrenim i dobronamernim ljudima ovog foruma.

islim da sam nasla svog zivota. Prepametan je, obrazovan, sve, pratim e mentalno kao niko do sada. Uzivam u njemu. Mocan je neverovatno. Na mene deluje opustajuce ma prosto uzivam. Jednom recju, po dosad vidjenom covek mog zivota...

Da li je verovatno da ce nam i fizicki kontakt biti tako dobar? Da li imate slicna iskustva? Malo se plasim...ne znam, ne bih volela da se razocaram jer mi je i taj segment bitan, vrlo bitan pa rekoh da pitam vas.

Da li je moguce imati kraj sebe nekog ko vas mentalno, fizicki, emotivno totalno zadovoljava i vise od toga? Ili trazim previse?

I sta mislite, ako vec ne moze sve od jednom, koji je segment od pomenutih najbitniji. Bez kog dela ne bi ste mogli a koji deo vec mozete i tolerisaati i ako nije bas naj, naj?

Hvala unapred!
 
Da li je verovatno da ce nam i fizicki kontakt biti tako dobar? Da li imate slicna iskustva? Malo se plasim...ne znam, ne bih volela da se razocaram jer mi je i taj segment bitan, vrlo bitan pa rekoh da pitam vas.

Da li je moguce imati kraj sebe nekog ko vas mentalno, fizicki, emotivno totalno zadovoljava i vise od toga? Ili trazim previse?

I sta mislite, ako vec ne moze sve od jednom, koji je segment od pomenutih najbitniji. Bez kog dela ne bi ste mogli a koji deo vec mozete i tolerisaati i ako nije bas naj, naj?

Hvala unapred!

Zdravo, Zvezdo.

Drago mi je zbog tebe.:D

Ukratko - moguće je. Ne tražiš previše. To se zove "kompletan odnos".
Nema najbitnijeg segmenta; svi su podjednako bitni /ovo je moje, krajnje lično mišljenje/.
 
Ako se toliko poklapate, mislim da seks ne može da bude loš. Evo baš sam na jednoj drugoj temi o tome pisala. Gledam prema sebi. Loš seks je onaj gde je makar jedan sebičan, gleda samo sebe da zadovolji. Ja sam sebična samo kada me boli uvo za tipa. Dakle njemu mora biti loš taj seks. A kada nekoga volim, kada mi prija u svemu, imam neke emocije, onda želim da oboje uživamo. Pretpostavljam da tako i muškarci razmišljaju. Nije mi jasno kako neko može da ima loš seks, a da mu je stalo do te osobe. Možda ako je velika frka, pa ne vladaš sobom, ali to ne može biti stalna situacija i ako se desi prvog puta, samo se kresnite ponovo. :)
 
Dragi moji i drage moje,

imam dilemu za koju mi je neophodna vasa omoc. Pa tako hvala svim iskrenim i dobronamernim ljudima ovog foruma.

islim da sam nasla svog zivota. Prepametan je, obrazovan, sve, pratim e mentalno kao niko do sada. Uzivam u njemu. Mocan je neverovatno. Na mene deluje opustajuce ma prosto uzivam. Jednom recju, po dosad vidjenom covek mog zivota...

Da li je verovatno da ce nam i fizicki kontakt biti tako dobar? Da li imate slicna iskustva? Malo se plasim...ne znam, ne bih volela da se razocaram jer mi je i taj segment bitan, vrlo bitan pa rekoh da pitam vas.

Da li je moguce imati kraj sebe nekog ko vas mentalno, fizicki, emotivno totalno zadovoljava i vise od toga? Ili trazim previse?

I sta mislite, ako vec ne moze sve od jednom, koji je segment od pomenutih najbitniji. Bez kog dela ne bi ste mogli a koji deo vec mozete i tolerisaati i ako nije bas naj, naj?

Hvala unapred!
Шта је овде дилема? :roll:

Најбоље би било, да пре него што ишта покушате, потражите савет од неког астролога, нумеролога и сл...
Милслим.. ипак је то превелики ризик...
Замисли да те разочара?! :shock:
Страшно...

Не знам да ли тражиш превише... вероватно си јако сигурна да се он неће разочарати, па се само за себе бринеш...:roll:
 
Hvala borce za prava zivotinja! I na komentaru i na tome sto ti je drago. Prica je krajnje komplikovana ali eto...da ne duzim. Mislim ne sa njim i samnom, vec samnom i nekim drugim.

Elem ovaj covek je nsto sta nikada nisam imala. I tako mi neizmerno prija. I razumem ja da i ako se razocaramo (mislila sam i na sebe i na njega i ak se to jasno ne vidi u ptanju) mozda i nije ceo svet. Ali meni bi i bio...jer mi je to takodje vazno i neophodno sa jedne, a sa druge strane ne zelim "skrnaviti" savrsenog...

I jos nesto, ja sam imala veliku ljubav sa losim sexom. Niko nije bio sebican, ja sam bila premlada a on nije umeo samnom...ili hemija prosto. Ne znam...Samo znam da nije nemoguce...

Hvala puno.
 
Da, pa hemija. Kako nema hemije, ako ima ljubavi? Ok, ne kažem da sam u pravu, mnogi tvrde da ima toga. Meni samo nikako nije jasno na koji način. To me potpuno zbunjuje. Ali možda je i za seks potreban talenat, kao za umetnost. Šta znam. Mislila sam da svi mogu biti odlični, samo zavisi sa kime su.
 
Ako se toliko poklapate, mislim da seks ne može da bude loš. Evo baš sam na jednoj drugoj temi o tome pisala. Gledam prema sebi. Loš seks je onaj gde je makar jedan sebičan, gleda samo sebe da zadovolji. Ja sam sebična samo kada me boli uvo za tipa. Dakle njemu mora biti loš taj seks. A kada nekoga volim, kada mi prija u svemu, imam neke emocije, onda želim da oboje uživamo. Pretpostavljam da tako i muškarci razmišljaju. Nije mi jasno kako neko može da ima loš seks, a da mu je stalo do te osobe. Možda ako je velika frka, pa ne vladaš sobom, ali to ne može biti stalna situacija i ako se desi prvog puta, samo se kresnite ponovo. :)

Cim ona misli da ce joj biti los sex onda ce joj i biti. :twisted: :lol:
Sve to ide iz glave, a ona ocigledno vuce komplexe iz prethodnih veza, dok god se ne resi problema u svojoj glavi dotle to nece biti ono sto treba da bude. I moze nju neko psihicki da umiri nekim recima i da joj to prija, al ja sam skeptik da to moze da valja.
 
Da, slažem se da seks ide iz glave. Zato ne shvatam kako neko može da voli i da ima loš seks sa tom osobom. Razumem, Zoro, šta si napisao. Danas ima mnogo tema sa ovim problemom, pa razmišljam o svim temama. A mislim da si u pravu u vezi postavljačice ove teme.
 
Da, slažem se da seks ide iz glave. Zato ne shvatam kako neko može da voli i da ima loš seks sa tom osobom. Razumem, Zoro, šta si napisao. Danas ima mnogo tema sa ovim problemom, pa razmišljam o svim temama. A mislim da si u pravu u vezi postavljačice ove teme.

Meni je zao kad vidim da je neko dozivotno osakacen u mozgu, sve se kao nadamo da je to samo trenutno stanje i da ce se to vremenom promeniti ali cinjenica je da ima mnogo osoba kod kojih je to trajni poremecaj. Inace ne verujem u ljubav osobe koja razmislja o pojedinacnim "segmentima", to nije ljubav.

Naravoucenije se moze izvuci za buduca pokoljenja, da ne upadnu u lose veze i vezice koje ce im stvoriti takve probleme u glavi.
 
E pa bas zato sto sex ide iz glave a doticni je definitivno covek mog zivota za celu moju glavu i ne samo to, ja ovakvu fizicku zelju cini mi se nisam osetila ni za kim, dakle definitivno sve u krevetu dolazi iz glave. Ali eto prosto pitam...

Nismo bili u krevetu a nismo ni imali bilo kakav fizicki kontakt...

A za veliku ljubav bez sexa, ne znam zaista nemam bjasnjenja ali znam da je moguce. I ne ja nemam komplexe iz veza, n aprotiv samo sam izvukla iskustvo da mi je i to vrlo potrebno. Zato se sada i "brinem" da ne izgorim od ovolike zelje...i on oseca isto, koliko da se zna. I siguran je da ce i se biti lud...
 
E pa bas zato sto sex ide iz glave a doticni je definitivno covek mog zivota za celu moju glavu i ne samo to, ja ovakvu fizicku zelju cini mi se nisam osetila ni za kim, dakle definitivno sve u krevetu dolazi iz glave. Ali eto prosto pitam...

Nismo bili u krevetu a nismo ni imali bilo kakav fizicki kontakt...

A za veliku ljubav bez sexa, ne znam zaista nemam bjasnjenja ali znam da je moguce. I ne ja nemam komplexe iz veza, n aprotiv samo sam izvukla iskustvo da mi je i to vrlo potrebno. Zato se sada i "brinem" da ne izgorim od ovolike zelje...i on oseca isto, koliko da se zna. I siguran je da ce i se biti lud...

Ti se, zapravo, plašiš da će seks izneveriti tvoja očekivanja? Da u realnosti ipak neće biti savršen kao što ga sada zamišljaš?
 
Da upravo to Borce.... Plasim se ili prosto ne znam sta onda?! Ako npr sex ne bude "ludilo" a sve ostalo je "ludilo" za sva vremena? Plasim se da mi to pokvari ovu savrsenost....Prvi put u zivotu ali eto, i ja sam covek tj zena od krvi i mesa...

I znam da ne treba ocekivati nista ja to i ne radim ali sam luda za covekom. Ovo je skroz fatalno...obuzima, ne daje nikakvu alternativu. Samo on i ja...

Malo sam konfuzna, izvinjavam se, ali mi se ovo nije desavalo..prosto ne znam kako da postupim.
 
Da upravo to Borce.... Plasim se ili prosto ne znam sta onda?! Ako npr sex ne bude "ludilo" a sve ostalo je "ludilo" za sva vremena? Plasim se da mi to pokvari ovu savrsenost....Prvi put u zivotu ali eto, i ja sam covek tj zena od krvi i mesa...

I znam da ne treba ocekivati nista ja to i ne radim ali sam luda za covekom. Ovo je skroz fatalno...obuzima, ne daje nikakvu alternativu. Samo on i ja...

Malo sam konfuzna, izvinjavam se, ali mi se ovo nije desavalo..prosto ne znam kako da postupim.

Seks /hemija/ dolazi iz glave - to smo zaključili, i svi se složili.
Savršenstvo ne postoji, Zvezdo... ali može da bude blizu savršenstva.
Ne vidim zašto seks ne bi bio 'ludilo', tj. ispunio tvoja očekivanja. Biće onako kako oboje budete osećali u tom trenutku. Ali, moraš da probaš.. Sanjarenje je jedno, realnost često nešto sasvim drugo. Mada, ako oboje sanjarite o istom, onda se maštanja mogu pretočiti u stvarnost.
Opusti se i ... prepusti. ;)
 
Pazi ovog psihoanaliticara:
Cim ona misli da ce joj biti los sex onda ce joj i biti. :twisted: :lol:
Sve to ide iz glave, a ona ocigledno vuce komplexe iz prethodnih veza, dok god se ne resi problema u svojoj glavi dotle to nece biti ono sto treba da bude. I moze nju neko psihicki da umiri nekim recima i da joj to prija, al ja sam skeptik da to moze da valja.



Pa onda zakljucak i potvrda dijagnoze koju je kolega ekspresno postavio:

Da, slažem se da seks ide iz glave. Zato ne shvatam kako neko može da voli i da ima loš seks sa tom osobom. Razumem, Zoro, šta si napisao. Danas ima mnogo tema sa ovim problemom, pa razmišljam o svim temama. A mislim da si u pravu u vezi postavljačice ove teme.



Na krilima iznenadnog uspeha, ZORO- zainteresovanom korisniku pojasnjava mehanizme koji dovode do sakatog mozga, sve sa naravoucenijem za buduca pokoljenja:

Meni je zao kad vidim da je neko dozivotno osakacen u mozgu, sve se kao nadamo da je to samo trenutno stanje i da ce se to vremenom promeniti ali cinjenica je da ima mnogo osoba kod kojih je to trajni poremecaj. Inace ne verujem u ljubav osobe koja razmislja o pojedinacnim "segmentima", to nije ljubav.

Naravoucenije se moze izvuci za buduca pokoljenja, da ne upadnu u lose veze i vezice koje ce im stvoriti takve probleme u glavi.




A naivna Zvezda vodilja je samo pitala da li se nekom desavalo da mu partner odgovara u svemu, a da seks ipak ne bude na nivou.
 
Mene nervira kad neko kaze ide iz glave..normalno da sve ide iz mozga..kad je sex u pitanju..ne treba preterano razmisljati..prepustiti se..experimentisati..sto se tice velike ljubavi bez sexa..samo mi padaju na pamet bajke za decu..princeza i princ na belom konju.
 
Ova je razvaljena sa utiscima, ne da brka slova i pravopis, već preskače čitave reči. Coo:D

Moje nekakvo mišljenje (nakon onog da ljudi precenjuju seks i još više precenjuju šta je to dobar sex) je da postoji ta neka glupa priča koja kruži okolo i unosi sumnju ljudima kako je moguće pronaći nekog ko vam potpuno odgovara, a onda dođe do fizičkog kontakta koji je nezadovoljavajući, i zbog koje se neko optereti i uprska taj odnos pre nego što je i započeo. Probate, možda i ne bude iz prve kako treba, ali uz dovoljno truda i vežbe stvari dođu na svoje; ni ne pomišljam na bilo kakvo odricanje od svojih zahteva u pogledu čega već, već na usklađivanje dve osobe, ili razilaženje ako baš ne ide, a nekom je bitno da je drugačije.
 
a doticni je definitivno covek mog zivota
Zato se sada i "brinem" da ne izgorim od ovolike zelje...i on oseca isto, koliko da se zna. I siguran je da ce i se biti lud...
Lud, lud. :lol:
A on je garant neki koji hoce samo kres semu sa tobom. :lol:

Шта је овде дилема? :roll:
... вероватно си јако сигурна да се он неће разочарати, па се само за себе бринеш...:roll:
Bas to ona se u stvari plasi da se on ne razocara. To meni lici na glavni strah.

Savršenstvo ne postoji, Zvezdo...
Opusti se i ... prepusti. ;)
Ovo ti je lepo receno.

A ja mislim da posto si tako nervozna da ce mu se spustiti u pola sexa i da ce ti onda reci da si katastrofa u krevetu. A jos ako ne vidi da svrsavas da 5-i komsija cuje tek onda ce te odma oterati od sebe kao skart robu. :lol: :lol:

Ima jedna lepa recenica "sve u svoje vreme" tj. i opustenost i dobar sex i razmisljanja o problemima tek ako se dese.
 

Back
Top