Moj dragi na screensaver-u

pa to je sve vid zaljubljenosti i nedostajanja...ali ne mogu da objasnim masovnu pojavu na furumu da cim se neka forumasica porodi ona u avatar stavi sliku svoje nejake tek koliko 2 dana stare svoje bebe.
Ne razumem samopotvrdjivanje sebe kroz nekog drugog pa makar to bila i deca.
 
Ја могу да их разумем. Није то самопотврђивање. Оне су сада у тој фази да су првенствено маме, та нова улога их фасцинира, дете им је тренутно цео свет, то је баш посебан осећај, та свест о томе да си нечија мама...:)
 
Nikad nisam imala ni svoju ni partnerovu, ni zajednichku sliku na desktopu (sram me bilo :lol:), a sadashnji i bivshi su mesecima drzali zajednichke slike na desktopu, i jedan od njih je imao moju sliku u mobu, koja se pojavi kad zovem...
U sushtini mnogo je lepa stvar kad udjesh u sobu svog dragogo i na ogromnom monitoru vidish zajednichku sliku, ali to zaista nije bilo neshto shto sam ikada zatrazila...Na neki nachin to mi govori o tome koliko mu znachi nasha veza...
Meni desktop vishe nekako sluzi kao josh jedan estetski detalj moje sobe...Uklapam ga sa bojama u sobi i slichno...
Nego da iskoristim priliku da se pohvalim najlepshim desktopom koji sam ikada imala...i koji sad stoji na kompu:D

metallicwomenmx2.jpg
 
Da li ste ga stavile? Sta mislite o zenama koje stave sliku svoga dragog u mobilni kao pozadinu ili da se pojavi kada on zove ili kao screensaver na kompu.:)
nije na screensaveru nego lepo na desktopu (na poslu) da ga vidim.
da mi se osmehne ujutru dok pije kafu.
:D
sta mislim?
paaaaa, ludo sam zaljubljena i nedostaje mi ovih dana... :)


p.s. inace mi na desktopu ne stoji nista nikad... samo tamnosivoplava boja
 
Heh...pa ne znam...nesto mi smesno to da stavljam sliku dragog na desktop...to da stavim sliku i posebnu melodiju na fonu za osobe koje su mi drage deluje nekako ok...

Sem ako stavim zajednicku sliku na desktop...ako je bas neka otkacena i ekstra smesna..inace ne...

Ali ko voli nek izvoli.....
 
pa ne stoji mi njegova slika na takvim mestima,to mi je nekako bzv,sto rece banshee ono za cokoladu,e to...a i nekako mi je njegova slika na neki nacin intimna,da bi ga gledali svi koji gledaju mobilini ili komp...bzv bi mi bilo i da on drzi moju sliku slicno...meni to nije bilo zanilmjivo ni kada sam bila najzaljubljenija...
 

Back
Top