crnogorci

Pojam '' kvazi drzava '' je izmislio Kostunica...
CG-ora je drzava njenih stanovnika od vajkad je tako i bilo !!! koji su odlucili SAMOVOLJNO kamo i kako ce...Kao i u ostalom drugi narodi bivse YU...
Tenzije i pretenzije u komsiluk je odavno prevazidjena drangulija...Sad je kud koji mili moji...
Hej sad se u CG-ori vozi upaljenim svetlima na autu.. Nemoj posle nisam znao ...


da da izuzetno "legitiman" referendum na kojem su mogli glasati svi sem 250.000 drzavljana crne gore koji zive u Srbiji izjasnjavaju se nacionalno kao Srbi.

Mogli su glasati cak i albanci koji nisu znali rec srpskog ali nisu mogli glasati oni ciji su preci ugradili voje kosti u temelje crne gore.

tako da bolje da me ne zasmejavas, albanac....
 
Yebes zemlju gde su se ljudi ceo zivot pitali, jel' im tu crnje ili gore pa zemlju prozvase Crna Gora :P a sada salu na stranu, CG nije losa, ali tih para nije vredna, prema tome ja ne mogu zamisliti sebe na njihovoj obali, a uslugu necu ni da komentarisem pa mi dodju ravni tu nekoj Albaniji, i oni imaju more i nista vise.
 
Личани су, нису Херцеговци, а тај деда је нажалост преминуо пре неколико година, али великом броју људи је помогао, а није наплаћивао ништа. И нису биле креме, него неки чај који се инхалирао, само је требало два пута да одеш тамо, добро каже Славка.

А кћер му је, ако се не варам, лекарка, и живи у Зрењанину негде на 4. Јулу. Нисам чуо да се она тиме бави.
Hvala,
ma naci cu ja broj telefona, pa cu se cuti sa njom.
Sa ovim mojim sinusima ne znam vise sto da radim. LUDILO. Evo ovo vrijeme -vlazno i promjenjivo utice jako. Bas uzeh maloprije Defrinol i on mi pomogne ali to nije rjeshenje.
 
Vanja, imate vi vase pisce, imate li? Jes da je Njegos bolji od svijeh vasijeh zajedno, ali ja ne bi ni te vase zapostava.

Ne javljaj se vise papcino, devojka i Bogart su te ispalili k'o mladog majmuna, a Njegosa ne uzimaj u zvalje vise, on se danas u grobu prevrce zbog gamadi koja mu se nakotila u drzavi, a ti obavezno rokaj bensedine kad citas Njegosa da ti ne pozli od svega onog SRPSKOG sto spominje ;) :P
 
Yebes zemlju gde su se ljudi ceo zivot pitali, jel' im tu crnje ili gore pa zemlju prozvase Crna Gora :P a sada salu na stranu, CG nije losa, ali tih para nije vredna, prema tome ja ne mogu zamisliti sebe na njihovoj obali, a uslugu necu ni da komentarisem pa mi dodju ravni tu nekoj Albaniji, i oni imaju more i nista vise.
Slazem se da smo debelo NEPISMENI, NEKULTURNI... i skoro sve sto si rekao je na mjestu. Niste ni vi u Srbiji mnogo odmakli, po bilo kom pitanju u odnosu na nas.
Ali i to je razumljivo. U zajednici smo bili cca 100 godina.
Vjeruj da sam i ja sklon opravdanoj kritici.
 
Ето, нисам знао. Моја тетка ју је познавала, мислим да ми је рекла да је завршила медицину, ваљда нисам нешто побркао.
U svakom slucaju - hvala.

Ne,preselila se u Karadjordjevo,a tu je samo Cerkka i Zet

Zena se zove Jelena Djukic,koja leci sinuse
Ja sam blizu tog naselja sa Lesnine
Da, tako je... znaci nisam prezime zaboravio. Moj ce poznanik ici u Zrenjanin sada u maju, pa ce poci i kod nje - svojih problema radi.
 
Hvala,
ma naci cu ja broj telefona, pa cu se cuti sa njom.
Sa ovim mojim sinusima ne znam vise sto da radim. LUDILO. Evo ovo vrijeme -vlazno i promjenjivo utice jako. Bas uzeh maloprije Defrinol i on mi pomogne ali to nije rjeshenje.

Извини што се мешам у разговор тебе и Славке, али ако та жена има рецепт за тај чај, и бави се тиме, најтоплије ти саветујем да ако треба потегнеш чак до овамо да то средиш, јер лично знам случај једне девојке која је патила од тешких синусних главобоља и којој је већ била заказана операција, да се на овај начин "прочистила", и то је била само једном. Каже, како јој је нос прорадио, два дана је само седела код куће и дувала у марамице. :lol: Ишла је после и на контроле, тим једним одласком је излечила све упале и зачепљења. Од тад је прошло 8-9 година, и од онда је ниједном глава од синуса није заболела.
 
Slazem se da smo debelo NEPISMENI, NEKULTURNI... i skoro sve sto si rekao je na mjestu. Niste ni vi u Srbiji mnogo odmakli, po bilo kom pitanju u odnosu na nas.
Ali i to je razumljivo. U zajednici smo bili cca 100 godina.
Vjeruj da sam i ja sklon opravdanoj kritici.

Nemam ja nista protiv crnogoraca, vi mozete reci da ste i japanci sto se mene tice :) ali glupo je negirati i svojatati velikane poput Njegosa, Kralja Nikole i mnogih drugih koji su se izjasnjavali srbima samo da bi opravdali postojanje "crnogorske nacije" kroz istoriju.
 
Ево, сад видим да Славка каже да има, и да се тиме бави. Ако је успешна у томе као и њен отац, исплати се доћи.
 
Извини што се мешам у разговор тебе и Славке, али ако та жена има рецепт за тај чај, и бави се тиме, најтоплије ти саветујем да ако треба потегнеш чак до овамо да то средиш, јер лично знам случај једне девојке која је патила од тешких синусних главобоља и којој је већ била заказана операција, да се на овај начин "прочистила", и то је била само једном. Каже, како јој је нос прорадио, два дана је само седела код куће и дувала у марамице. :lol: Ишла је после и на контроле, тим једним одласком је излечила све упале и зачепљења. Од тад је прошло 8-9 година, и од онда је ниједном глава од синуса није заболела.
Upravo sam cuo tu (takvu) pricu.
Kaze da iz sinusa izadje mnooogo gnoja i sluzi i da se napuni peshkir za tren ali poslije - problema nema.
 
ne letujem u Crnoj Gori.Ima vise od deset godina poslednji put '95 i lose sam spavao,klima :lol:
mada nisu bili becicji i zaliv Boke ,al opet mi se ne dopada ne bih da kazem zasto imam odbojnost ,verovatno i put do dole


p.s. ne slihtam se ,mrzim vas i vashe klanove,jer ja nemam vise osim matore bloodnice al jaka vajdai od nje kad ne zove a bas ubacih karticu :lol:
 
Hvala,
ma naci cu ja broj telefona, pa cu se cuti sa njom.
Sa ovim mojim sinusima ne znam vise sto da radim. LUDILO. Evo ovo vrijeme -vlazno i promjenjivo utice jako. Bas uzeh maloprije Defrinol i on mi pomogne ali to nije rjeshenje.

probaj sa cocaine-om
narodni lek za sinuse (ili si vec probao, pa bi sad da lecis:|)
 
Upravo sam cuo tu (takvu) pricu.
Kaze da iz sinusa izadje mnooogo gnoja i sluzi i da se napuni peshkir za tren ali poslije - problema nema.

Мени је најинтересантније што сам ја из Зрењанина за њега чуо од једне девојке из Сомбора (те што сам је споменуо). Само чуди ме како на мору имаш проблема са тим, боровина и морска вода би ту требало да делују јако благотворно.
 
kakve sad taj komentar ima veze s mozgom?
pa evo, studirala sam pola godine u hr i samo sam nosila odjecu sa sobom + laptop

a oni desetak dana pa kao ganci u pohodu :confused:

au pic...
daj bre ne seri vise
zaista nije cudno
da turisti iz Srbije
sa sobom nose neke stvari
koje inace ne bi trebali
jer su cijene nenormalno visoke
i zaista rijetko ko moze da priusti
sebi cak i da se pristojno nahrani dok je na moru
jer ovi ubijaju cijene ka maniti
te obavezan suncobran,te ulaz na plazu
te plati takse te plati smjestaj
te parking plati
koji ce ove godine biti jos i skuplji
svake godine je sve gore
zavrsis li u dom zdravlja
bez love
ces provesti dva,tri dana u cekaonici
gdje ces kompletirati
kolekciju bolesti koje vec nemas


sto se tice tvojih studija
Dubrovnik-Bijela
ujeee
tu nema ni sat vremena
kakbe veze taj komentar ima sa mozgom
 
Мени је најинтересантније што сам ја из Зрењанина за њега чуо од једне девојке из Сомбора (те што сам је споменуо). Само чуди ме како на мору имаш проблема са тим, боровина и морска вода би ту требало да делују јако благотворно.
Imam. Ja mislim da sa tim ima genetika veze. Ja sam vise ono sto bi se reklo gorshtachki tip (mada i ovi "domoroci" imaju problema) koji je vjekovima naucio na jednu vrstu klime. E sada ta genetika dolazi do izrazaja - ne znam. Na primjer, gore kod vas u ravnici (Slavoniji, Baranji, Sremu, Bachkoj...) mi odgovara klima ali ne podnosim ravnicu :(
 

Back
Top