Uticaj plate na platonsku ljubav

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Na forumu se cesto muskarci i zene svadjaju oko svega. Sta mislite da li kad bi imali dobre plate da li bi se svi vise torbali, manje svadjali i bili sretniji?

Sta mislite kolika plata je najidealnija (a da se ne pretera i ode u ekstrem tipa zapostavljanje partnera zbog sopinga itd.) da bi veza bila najbolja sto je moguce?

E, sad ako nema kesha onda nema ni seksa kod partnera, a oni i dalje budu zajedno, sto meni sve govori da je to onda platonska ljubav. - to je cest slucaj u nasoj zemlji (ne torbaju se, a zive zajedno)
 
Pa ne vidim da si zadovoljan. Barem prema temama.

Zasto imas toliku potrebu da ubedis mene kako sam nezadovoljan svojim zivotom?

Cesto to rade ljudi koji su nezadovoljni njihovim zivotom. Sretao sam ljude koji su ziveli bolje od mene sto puta, ali oni su mislili da ja bolje zivim od njih i bili mi zavidni, a samo iz razloga sto sam ja vesele naravi i nisam nadrkane njuske.

Onaj koji kuka ce kukati i da mu ceo svet das, e to su malodusni ljudi. Tako kad sledeci put budes lepila etiketu prvo procitaj uputstvo:lol::ok:
 
Zasto imas toliku potrebu da ubedis mene kako sam nezadovoljan svojim zivotom?

Cesto to rade ljudi koji su nezadovoljni njihovim zivotom. Sretao sam ljude koji su ziveli bolje od mene sto puta, ali oni su mislili da ja bolje zivim od njih i bili mi zavidni, a samo iz razloga sto sam ja vesele naravi i nisam nadrkane njuske.

Onaj koji kuka ce kukati i da mu ceo svet das, e to su malodusni ljudi. Tako kad sledeci put budes lepila etiketu prvo procitaj uputstvo:lol::ok:

Uopšte, dragi, nemam potrebu da te ubeđujem da si nezadovoljan. Ne bavim se tvojim životom.
 
Bila sam sasvim mirne prirode, volela sam šumu i cveće, i igrala se često sa šumskim životinjama. Mnogo sam volela leptire i tako sam jednog dana uhvatila malog, crnog leptira...
Gajila sam ga dugo, mazila sam ga po glavi i pevala mu "Leptiriću, šareniću, dođi k meni amo".

Bilo je to jedno divno iskustvo. Sve do trena dok moja majka nije... o ne ne neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
Pa uporedi ljubav u Srbiji sa ljubavlju na Zapadu,pa pomnoži plate na Zapadu sa platama u Srbiji i nadji srednju vrijednost svega toga...Ako se Švajcarci najviše i najkvalitetnije "torbaju" onda je njihova plata idealna ili Englezi ili Azijati...Hvala lepo volim da se torbam sa Srbinom i bez plate pa veruj ili ne veruj.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top