Da li sam ja nenormalna

  • Začetnik teme Neuroticna
  • Datum pokretanja
N

Neuroticna

Gost
Interesuje me misljenje vas, da li je ono sto ja radim i osecam normalno ili ima jos nekog kome se to isto desava. Evo sad cu da vam ispricam...
Vec godinu dana sam sa deckom zbog koga sam ostavila dugogodisnjeg bivseg, a koji je takodje ostavio svoju dugogodisnju bivsu devojku. Bilo je tu dosta teskih trenutaka, a narocito zbog njegove bivse sa kojoj je ziveo 6 godina... Pazili smo samo nju nekako jos da ne povredimo, nije me vodio u svoj grad (koji je inace mali i svi se znaju) da me upozna sa drugarima i porodicom kako nas ona ne bi srela jer bi je to dotuklo... Pre nekoliko dana sreli smo se na ulici, ona je bila sa deckom koji je mom sadasnjem decku poznanik(ne druze se al se dobro znaju). I tu sam se ja bas iznervirala, jer mislim da je mog decka to vrlo pogodilo, ali on to vesto prikriva. Ispostavilo se da smo mi zbog nje pazili(i ja sam bila povredjena zbog toga) a ona mu sad tako vraca(najbanalnije receno). Posvadjali smo se opasno, ja ne znam sta u stvari hocu da postignem sa tim, ali se zbog neceg uzasno osecam, poludela sam, pa se pitam da li je moja reakcija normalna? Pomozite, please...
 
Vjerovatno se zanosio da ce ona tugovati sto godina i voljeti ga do groba, pa mu je ovo bio hladan tus. :wink: Imam dosta drugova sa tim stavom.
Tvoja reakcija je normalna,samo mislim da nisi trebala odmah da ga napadas. Shvati, ljudi provedu sest godina sa kucetom, pa im je tesko kad se nesto desi, a kamoli ovo. Daj mu malo vremena, da shvati da je i za nju zivot krenuo dalje.
Oladi malo, nije on tu nista kriv.
 

Back
Top