U mojoj Vladi Kostunica nece biti premijer

Karamazov

Ističe se
Poruka
2.450
Vesti: http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=13&nav_category=418&nav_id=289021
______________________________________________________________

Najjaci komentari :lol::lol::lol: :

Biću Tomo, samo ti to još ne znaš.
(Voja Koštunica, 13. mart 2008 16:34)

"Koštunica neće biti premijer" - xa, to je mislila i Demokratska Stranka. Ako udjete u koaliciju, obrlatice Voja i vas.
(Petar Srdanovic, 13. mart 2008 16:50)

Ja nisam obavesten o tome da mogu da ne budem opet predsednik vlade!?
(Vojislav Kostunica, 13. mart 2008 18:00)

_______________________________________________________________

Izgleda da su svi konacno shvatili da je Voja, kako je to nedavno rekao jedan od visokih funkcionera SRS-a, "stari prevarant"... I sta sad? Sta ce u toj kombinaciji biti carobni Voja? Ja mislim da je on bio ubedjen da ce i tu biti premijer... Ali Grobar ne da... Mozda ministar pravde, ili mozda vera? Ili cemo opet gledati staru ekipu: DSS-DS-NS-G17, sa Vojom na celu?
 
Vesti: http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=13&nav_category=418&nav_id=289021
______________________________________________________________

Najjaci komentari :lol::lol::lol: :

Biću Tomo, samo ti to još ne znaš.
(Voja Koštunica, 13. mart 2008 16:34)

"Koštunica neće biti premijer" - xa, to je mislila i Demokratska Stranka. Ako udjete u koaliciju, obrlatice Voja i vas.
(Petar Srdanovic, 13. mart 2008 16:50)

Ja nisam obavesten o tome da mogu da ne budem opet predsednik vlade!?
(Vojislav Kostunica, 13. mart 2008 18:00)

_______________________________________________________________

Izgleda da su svi konacno shvatili da je Voja, kako je to nedavno rekao jedan od visokih funkcionera SRS-a, "stari prevarant"... I sta sad? Sta ce u toj kombinaciji biti carobni Voja? Ja mislim da je on bio ubedjen da ce i tu biti premijer... Ali Grobar ne da... Mozda ministar pravde, ili mozda vera? Ili cemo opet gledati staru ekipu: DSS-DS-NS-G17, sa Vojom na celu?

Nisu radikali DS, nece dati oni Kostunici da bude premijer, previse je Toma tvrd i pre bi ostao u opoziciji nego da dozvoli Voji da ga ucenjuje kao Tadica...
 
a možda se dogovore da je za srbiju, u ovako važnom i presudnom trenutku, neophodno da imamo dva premijera:mrgreen::lol:

haha, sve je moguce... ali pazi, ako Kostunica bude kojim slucajem premijer, izgubice sva ministarstva, ali bukvalno sva, mozda mu ostane kultura... sta li bi velja tu radio... mozda novo ministarstvo, za gajenje ovaca... i ne vidim kako bi to funkcionisalo... zato sam uvek sumnjao u koaliciju dss-srs...
 
haha, sve je moguce... ali pazi, ako Kostunica bude kojim slucajem premijer, izgubice sva ministarstva, ali bukvalno sva, mozda mu ostane kultura... sta li bi velja tu radio... mozda novo ministarstvo, za gajenje ovaca... i ne vidim kako bi to funkcionisalo... zato sam uvek sumnjao u koaliciju dss-srs...
nece dace mu radikali spoljne poslove jer su tu malo slabiji i MUP ce ostati jer to DSS udbasi ne daju ni za zivu glavu , mozda bude ministar spoljnih poslova a ne premijer
 
Што се тиче премијерског места у случају коалиције СРС-ДСС-НС,наравно да не може неко са тако малом подршком имати то место.Па,нису радикали она жута похлепа која је спремна да прихвати све не би ли се дочепала фотеља.
 
Ma napraviće Voja novo ministarstvo za Velju...biće ministar Grand Show-a
Ма,шта се ви секирате за Вељу?
Ја бих се на вашем месту бринуо за Ђиласа,министра без портфеља.Он,човек,сад навикао на позицију где нема одговорности,а прима дебеле паре на лепе жуте окице.Па,како ће он преболети губитак таквог "радног" места из снова?:D
 

Back
Top