Osecam se lose...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
i meni je lose,bole me bubrezi od subote,prehladila sam se,zuji mi desno uvo krajnje iritirajuce od sinoc i sanjala sam da mi je neki nazi koji je dosao brodom oteo prsten i da mi je neko pojeo dorucak za koji sam sinoc rekla da mi ostave za sutra pa sam se probudila tuznjikavo neraspolozena.na svu srecu i prsten i dorucak su tu samo uvo i dalje zuji a i opet cu se navuci na kapi za nos ko najgori pacenik sa bednim sinusima.
 
i meni je lose,bole me bubrezi od subote,prehladila sam se,zuji mi desno uvo krajnje iritirajuce od sinoc i sanjala sam da mi je neki nazi koji je dosao brodom oteo prsten i da mi je neko pojeo dorucak za koji sam sinoc rekla da mi ostave za sutra pa sam se probudila tuznjikavo neraspolozena.na svu srecu i prsten i dorucak su tu samo uvo i dalje zuji a i opet cu se navuci na kapi za nos ko najgori pacenik sa bednim sinusima.

imam ja neki narodni lek za sinuse:lol:
 
Lopatu pa u rudnik (po mogucnosti Trepca).Nece ti biti do seksa sigurno (barem 2 prva mjeseca),neces biti ni privlacan pa te nece matorke ni hteti a pogotovo te placati i sto je najvaznije bices prilicno siromasan ali "posten i castan" gradjanin svoje otadzbine.Tada mozda i nadjes slicnu djevojku,ljubav svog zivota!

radi u rudniku i zivot joj nije lak
zato ne voli ne voli muziku
ona voli ritam jak !!!
 
..Kad pomislim o svom zivotu! :-( :cry:


Kako da se izvucem iz takvog zivota.... Meni treba prava ljubav, iskrena, neke fine smerne i skromne devojke, a ne divlji sex sa estra matorkama i kesh! :(

POMAGAJTE!

Pa, za početak, razmisliš o tome čime bi se volio baviti da nisi to što jesi?
Jel' ima nešto drugo što te interesuje i za šta imaš dara...slučajno?
I da li si spreman da mijenjaš život koji imaš za nešto skroz drugačije?

Kad to skontaš, ostalo je lakše...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top