Razvodim se!

Sve jasno kao dan.

Nije. Ja nisam napisao da mora da ostane bilo ko ovde. Samo ako je neko aktivan i ima neku komunikaciju ok sa ljudima glupo je reći idi ko te yebe niko te nije zvao osim ako nije u dobrim odnosima sa nekim ko će to reći.
---------------------------------------------------------
@pikax Mi te ❤️. Pikax Mi te ❤️.
Sve je u redu , da ne uzvratim pozdrav jer bi podsećalo na nekog :D
 
Trolež na stranu sada.

pikax, specijaliziraj što prije.
Grabi tu specijalizaciju za vrat.

Ne moraš tražiti opravdanja, niti si ikome išta dužna, samo Tabu javi da imaš pametnijeg posla.

Ukoliko se odlučiš vratiti, dođi opušteno, kao forumaš.
Daj, smandrljaj tu specilazijaciju, ali ukoliko daš prednost forumu, nisi normalna.
Otaljigaj to još malo.
Cijeli svoj život učila si kao nespašena, pa možeš još to malo progurati.

Idi i konačno odradi to, zgrabi život za vrat.
Kad sam doživela da me Jugoslav juri sa knjigom. :D
Ali kao što znamo , to je zasluga i samo zasluga jednog čoveka, Gospodina Predsednika Aleksandra Vučića
NE mogu da verujem šta sam napisala :lol:
 
Treba da se žalite onome ko vas spojio.
Sad dal vas spojila familija, prijatelji, firma ili Bog nebitno.
Tu se ulaže reklamacija.
Mi sa Krstarice sa tim nemamo ništa.

E da - nije u redu da se odjavite samo u opštinu a crkvu ne obavestite.
Ionako ste smarali sa fotkama iz crkve.
Valjda taj neki dokaz, šta znam, za narod


Brak je ako niste znali i znale jedna kaca.
Na vrhu kace malo meda koji se brzo izede.
A ispod govna sve do dna.

Ko kaže da nije tako - sere! :rtfm:

Nego imam jednog komšiju alkosa, dugo neoženjen posle razvoda pa baca pare po Mozzartu... Ne radi nigde, 5 i po banke...


Šta znam, dobar čovek a ti eto slobodna...
Pa ko rekoh...
Sve si promašio. Nisu me fotkali jer sam bila pijana i nijesam se venčala u crkvi.
Ne zanima me , jedino volim mocart kugle sa pistaćima , a i mator je . Bezveze .
 
Nemam sad puno vremena, ali cisto da te na kratko obavestim da ti se ovo iz spojlera sve odbija!

Tacno sam znala da ce ti se on jednom popeti na glavu. Iskuliraj, odmori se i sakupi snagu i idemo dalje. :)

Cak se i Ivan pojavio na temi i udario lajk na vrlo znacajan post. To ti je kao da je Isus licno dosao odozgo da vidi sta se to desava. :D
Ako si provalila ko mi se popeo na glavu onda me razumeš.
Hvala ti Bambi :heart:
 
Može li meni netko od forumskih tračbaba objasniti što se točno dogodilo?

A pikax neka uzme godinu dana pauze od foruma, specijalizira, zbog toga što bi to trebao biti prioritet, a onda se vrati kao forumašica, moderatorica, supermoderatorica, administratorica, štoveć, nebitno.
Vuk sit, ovce na broju.
U junu polažem. Onda pazi šta si obećao - idemo na Politiku , ti pričaj ja ću da se smešim. Ako dođem.
 
Poslednja izmena:
Ne može da se razvede tako lako kako je ona zamislila.
Ne ide to tako: "Ja idem , i gotovo". Pa ja se razumem u to , ček da objasnim.
Dakle, ide prvo jedno ročište, pa pomirenje, pa socijalni radnici, pa kome će deca ( mi forumaši) , pa kako imovina da se deli, pa ima tu toliko toga. Sva ta komplikacija je razvod.
E jes, ima i alimentacija.
Ako odeš , i sve nas ostaviš ovde , (forumska deca) , moraćeš da daješ i alimentaciju mesečno. Jednostavnije ti je da ostaneš . :manikir:
Ti si ljudina. Ne mogu da verujem koliko se trudiš, a mislim da smo samo par reči razmenile. :heart:
 
Ako si provalila ko mi se popeo na glavu onda me razumeš.
Hvala ti Bambi :heart:
@Bambi to ti je onaj osećaj kada ti dođu pravo sa klonje i pričaju kako ti je um zatvoren i svašta nešto, i to stalno i stalno..a ja bi poručila da se drže te klonje jer im tu dobro ide , a ostave Variolu Veru meni , uz insert iz filma, naravno ne upućen tebi jer si srdašce:
 
Pukla tikva na dva dela , ali nije pukla bruka...dobro je.
Našao je crnku, a njih je uvek više voleo. Neka ga čovek , neka bude srećan. Pustila sam ga.
Šta sad , kako dalje , koju posluku porati?
Izgledam dobro, kažu ljudi da sam pametna , kao dobar čovek , ali ne smor ..dakle da preskočim ono pod c) rad na sebi. Može i bolje , ali da se ne zamaramo time jer je život kratak zar ne?
Saveti: Da li putovati sada, pauzirati , kako prebroditi patnje i boli jer ipak radi se o emotivnom krahu. Ne znam zašto se smejem.



Razvodim se, ali od Krstarice jer ovde obitavaju takvi ljudi, i u ulozi moderatora, da bi bila potpuna ljigavost sa moje strane da boravim ovde.
Da vidim i uzgred da li su forumaši iznad klik bajt tema. :D
pitaj je jel dete tvoje ako je tvoje nemo se razvodis
 
Pukla tikva na dva dela , ali nije pukla bruka...dobro je.
Našao je crnku, a njih je uvek više voleo. Neka ga čovek , neka bude srećan. Pustila sam ga.
Šta sad , kako dalje , koju posluku porati?
Izgledam dobro, kažu ljudi da sam pametna , kao dobar čovek , ali ne smor ..dakle da preskočim ono pod c) rad na sebi. Može i bolje , ali da se ne zamaramo time jer je život kratak zar ne?
Saveti: Da li putovati sada, pauzirati , kako prebroditi patnje i boli jer ipak radi se o emotivnom krahu. Ne znam zašto se smejem.



Razvodim se, ali od Krstarice jer ovde obitavaju takvi ljudi, i u ulozi moderatora, da bi bila potpuna ljigavost sa moje strane da boravim ovde.
Da vidim i uzgred da li su forumaši iznad klik bajt tema. :D
Provalio sam o cemu se radi, moderatorka ti preotela momka sa foruma i spetljala se sa njim.
 
Није пиках оћунећкало

лепо је рекла да је до принципа.

а код принципа нема клацкалице.

како би ркео чехов, или нешто није у реду са вашом идејом или са вашим карактером ?

принципи су принципи . онда гази и по себи ако их погази.

капито ?

јасно је да јој се смучило. и да принципи не допуштају да ...
A bre ne zahebavaj, principi oko online caskanja.
P ja bih se sprdao. Znaci odlazim, cao, pozdrav svima koji su me voleli i dusmanima koji nisu, onda posle 3 dana eeee sta ima ljudi? Este dobro? Ko me citirao? Nina aj lav ju.
 
Pukla tikva na dva dela , ali nije pukla bruka...dobro je.
Našao je crnku, a njih je uvek više voleo. Neka ga čovek , neka bude srećan. Pustila sam ga.
Šta sad , kako dalje , koju posluku porati?
Izgledam dobro, kažu ljudi da sam pametna , kao dobar čovek , ali ne smor ..dakle da preskočim ono pod c) rad na sebi. Može i bolje , ali da se ne zamaramo time jer je život kratak zar ne?
Saveti: Da li putovati sada, pauzirati , kako prebroditi patnje i boli jer ipak radi se o emotivnom krahu. Ne znam zašto se smejem.



Razvodim se, ali od Krstarice jer ovde obitavaju takvi ljudi, i u ulozi moderatora, da bi bila potpuna ljigavost sa moje strane da boravim ovde.
Da vidim i uzgred da li su forumaši iznad klik bajt tema. :D
obicno pre ovakih dogadjaja sledi dugogodisnja uvertira koja dovodi do ovakvog finala. U tom preiodu, i te kako su primetne promene licnosti i odnosa medju njima. Daklem krah nije nastao iznenada pa da sada patis. Znala si ti to jos od ranije ali radi nekih razloga nisi prihvatala pa se nisi ni pripremala za ovako nesto.
Sada ucini ono sto si trebala mnogo ranije. Zaboravi ga i nemoj ga kriviti jer se svi menjamo kroz zivot i neki parovi te promene uspeju uskladiti a neki ne.
Neradi se ni o kakvoj prevari, izdaji.........to je jednostavni prirodni proces razvoja ljudske psihe.
 

Back
Top