Zrtvovana ambasada Amerike???!!!

Ha-Nocri

Iskusan
Poruka
6.818
Nije bilo policije ispred americke ambasade kako je javio b92 kada su demonstranti poceli da se okupljaju. Da li su uopste dosli?

Ovakvi skupovi kao sto je bio ovaj danas predstavljaju uvek veliki rizik po bezbednost. Ja uopste ne sumnjam da je policija znala da ce meta biti i ambasade drzava koje su priznale nezavisno Kosovo. Mislim da samo debil nije to mogao znati nakon nedeljnih protesta i vandalizama. Gotovo da nema dileme da je ovo bilo planirano, bar ne za mene. A za vas?
 
Nije bilo policije ispred americke ambasade kako je javio b92 kada su demonstranti poceli da se okupljaju. Da li su uopste dosli?

Ovakvi skupovi kao sto je bio ovaj danas predstavljaju uvek veliki rizik po bezbednost. Ja uopste ne sumnjam da je policija znala da ce meta biti i ambasade drzava koje su priznale nezavisno Kosovo. Mislim da samo debil nije to mogao znati nakon nedeljnih protesta i vandalizama. Gotovo da nema dileme da je ovo bilo planirano, bar ne za mene. A za vas?

A jesu tebe tvoji roditelji planirali?:D
A sada ozbiljnije: Zar nije dosta Srba u zadnje vreme pobijeno od svih drugih? Još treba i srpska policija da ubija Srbe?
 
Pravi je potez bio ne izvođenje policije da štiti ambasade zemalja koje su priznale nezavisnost Kosova, jer bi demostranti krenuli na njih i da je bilo policije, zato nema svrhe da žrtvujemo policajce radi zaštite ambasada zemalja koje su otvoreno stale protiv naše države. Uz to, one su nam učinile štetu da ne može biti veća, tako da paljenje njihovih ambasada i ne može više toliko da nam šteti, ali su barem životi policajaca i demonstranata sačuvani.
 
Koliko je samo Srba stradalo od pendreka podgojenih policajaca 90-ih?
Ali naravno da ne treba. Necu ici na tvoj nivo pa da bilo koje nasilje podrzim. Paljenje ambasade je protivdrzavni akt i nosi mnoge posledice.

Izvini, ali, ni država ne mora da štiti tuđu imovinu na taj način da stradavaju njeni građani! Odnosno, bira manje zlo po sebe!
Ameri su znali da bi moglo biti frke, zašto se nisu na vreme povukli!
 
Sve ovo je itekako planirano. Nisam bila kod Američke ambasade pa ne znam šta se tamo događalo ali u Knez Mihajlovoj policija baš i nije nešto posebno reagovala dok su razbijani izlozi.

Usput, da li neko zna što je blokirana Gospodar Jovanova, jedva sam prošla do kuće?
 
Izvini, ali, ni država ne mora da štiti tuđu imovinu na taj način da stradavaju njeni građani! Odnosno, bira manje zlo po sebe!
Ameri su znali da bi moglo biti frke, zašto se nisu na vreme povukli!

Mani me glupih fasisoidnih odobravanja. Nego sta nego da normalna drzava ne dozvoljava nekim glupim huliganima da prave stetu. I sta da nije Srbin?! NEsto manje vredi njegov zivot. Sta ponavljas Srbin stalno.
 
Izvini, ali, ni država ne mora da štiti tuđu imovinu na taj način da stradavaju njeni građani! Odnosno, bira manje zlo po sebe!
Ameri su znali da bi moglo biti frke, zašto se nisu na vreme povukli!

Mani me glupih fasisoidnih odobravanja. Nego sta nego da normalna drzava ne dozvoljava nekim glupim huliganima da prave stetu. I sta da nije Srbin?! NEsto manje vredi njegov zivot. Sta ponavljas Srbin stalno.
 

Back
Top