DA LI VISE VOLITE VISOKE DEVOJKE IZNAD 1.75

  • Začetnik teme SLATKA PCELICA
  • Datum pokretanja
:hahaha: what a theory


I ja sam visok (tacnije nizak :mrgreen:) 168 i takodje, nikad ne nosim stikle

Moja gospodza je 176 i vec sam dosta puta pisao na slicnim temama, cudno izgledamo kao par, ali da mi je to bila prepreka (ili pak njoj) nikad joj i ne bih prisao, let alone sve dalje

Hahah, i moj muz je od tih sitnih i kocopernih. :D
Nizi je od mene 2 cm, taman mozete da se druzite pa da budes veci od njega. Ali moras da mu pritom dovedes nekog od 150 da i on bude srecan. :lol:
 
Volim visoke, i bitna je visina , ne samo zbog estetike vec i zbog etike....
Manje kompleksa , ali veca senzitivnost visih devojaka....kao preovladajuci kurs, a ne kao pravilo ili apsolut.....

Nezgodno je sto su uocljive , pa onda kukolj iz tog zita ostavi veci utisak nego medju nizima....
Tako upoznah njih dve koje su nasilnici, jedna je i verovatno jaca od mene, sto ne znaci da bi mogla da me bije, ali tek da naglasim stepen snage....(50kg dize bez nekog stenjanja)
To je kad je nevaspitanje i zenska osionost nasla dobro utociste u zastrasenosti od visine i od snage.....ali to je i kod muskaraca slucaj, samo sto postoje zene koje vole igranje sa vatrom sa takvim pajserima....
 
Eh Nina, Nina, :( ja lepo napisao sta me muci, i da mi nije bas lagodno, a ti me jos vise...ala lazes..zasto bih lagao...mozda je ispalo da sad glumim, ne znam kao meni prilaze, a ja sad neki, NE, NE, nego stvarno uvek naletim na neku ili ona na mene a da smo knap ili 2-3 za nju! To ti kazem, sve mi bude bezveze nekako! To je Nina!

Pa prihvati i prigrli svoju nesrecnu sudbinu :D
Ili pocni da nosis cipele sa platformom (kao Tom Kruz)
 
Pa prihvati i prigrli svoju nesrecnu sudbinu :D
Ili pocni da nosis cipele sa platformom (kao Tom Kruz)

A ne nevolim da se zavaravam! Ja uvek nosim, uglavnom patike, i to ravne, tako navikao, i to je! Ne nisam od nekih da sam sebe zavaravam, time se ne bavim! Volim istinu, ono boli ali tako je, ne samo za ovo nego za bilo sta! Pa dobro valjda ce nesto i naici da me odobrovolji...
 

Back
Top