Да ли треба постављати бомбе по сопственој земљи?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
НЕ!

Минирање нечега што сте ви градили, подметање бомби пред супермаркете где иду ваше жене и деца, паљење џамија (ма шта ја мислио о исламу) је у ствари рушење сопствене земље. Шта нам онда треба НАТО пакт када ми то сами можемо, зар не!?

За неке залуђенике Талибанима и осталим манијакалним култовима, морам да вам објасним следећа:
Нису американци убили милион Ирачана, него има стотиан таквих будала као ви па поставе бомбу на пијаци која убије 2 американца и 102 Ирачана.
Верујте ма шта ја мислио о Американцима, они су мала деца у односу на то шта Ирачани раде сами себи. Прошли пут у "Борби против агресора" изскористили су две редардиране жене(али заиста ретардиране) да унесу бомбе на пијаце кућних љубимаца. Те "Ирачке патриоткиње" убиле су десетине људи и мале деце који су дошли да купе птице, маце и златне рибице. Борба против окупатора мој к*рац!
Лично више мислим да су зло такви "ослободиоци" него амерички окупатори и агресори!

Но да се вратимо на Меркатор.
- Словенцима треба једноставно забранити да буду на нашем тржишту.
- Кажњавати радње које узимају Словеначку робу

А што се тиче грађанског протеста- понављам цигла у излог радње која продаје Словеначку робу је сасвим довољна, уз бушење гума на газдиним колима.
Никакве бомбе! Никаква разарања, и наравно никаква кривична дела.

Ако хоћете да се организујете, организујте се па по вашем граду идите по радњама електро уређаја (заборавите супице, мајонезе и осталу робу, техника је главно) и штампајте летке на којима позивате газду да не профаје Словеначку робу. Немојте по великим тржним центрима већ по мањим радњама је роне имају већи промет, па ако смањите продају "Горења" за 30%, победили сте!

Дакле заборавите неке што пропагирају "Ирачке ослободиоце" јер са таквим ослободиоцима ми окупатор и не треба.
ДАаље, Американцима и НАТО-у би најбоље било да сада настане нека терористичка организација по Србији која би сама убијала Србе, да се они не муче, дакле свако разарање Србиеј иде на руку Американцима и Шиптарима.

Поломити излог и бушити гуме- да, бомбе-НЕ!

388278891_7da3ca1acf.jpg

"Ослободиоци" уништили пијацу кућних љубимаца
 
НЕ!

Минирање нечега што сте ви градили, подметање бомби пред супермаркете где иду ваше жене и деца, паљење џамија (ма шта ја мислио о исламу) је у ствари рушење сопствене земље. Шта нам онда треба НАТО пакт када ми то сами можемо, зар не!?

За неке залуђенике Талибанима и осталим манијакалним култовима, морам да вам објасним следећа:
Нису американци убили милион Ирачана, него има стотиан таквих будала као ви па поставе бомбу на пијаци која убије 2 американца и 102 Ирачана.
Верујте ма шта ја мислио о Американцима, они су мала деца у односу на то шта Ирачани раде сами себи. Прошли пут у "Борби против агресора" изскористили су две редардиране жене(али заиста ретардиране) да унесу бомбе на пијаце кућних љубимаца. Те "Ирачке патриоткиње" убиле су десетине људи и мале деце који су дошли да купе птице, маце и златне рибице. Борба против окупатора мој к*рац!
Лично више мислим да су зло такви "ослободиоци" него амерички окупатори и агресори!

Но да се вратимо на Меркатор.
- Словенцима треба једноставно забранити да буду на нашем тржишту.
- Кажњавати радње које узимају Словеначку робу

А што се тиче грађанског протеста- понављам цигла у излог радње која продаје Словеначку робу је сасвим довољна, уз бушење гума на газдиним колима.
Никакве бомбе! Никаква разарања, и наравно никаква кривична дела.

Ако хоћете да се организујете, организујте се па по вашем граду идите по радњама електро уређаја (заборавите супице, мајонезе и осталу робу, техника је главно) и штампајте летке на којима позивате газду да не профаје Словеначку робу. Немојте по великим тржним центрима већ по мањим радњама је роне имају већи промет, па ако смањите продају "Горења" за 30%, победили сте!

Дакле заборавите неке што пропагирају "Ирачке ослободиоце" јер са таквим ослободиоцима ми окупатор и не треба.
ДАаље, Американцима и НАТО-у би најбоље било да сада настане нека терористичка организација по Србији која би сама убијала Србе, да се они не муче, дакле свако разарање Србиеј иде на руку Американцима и Шиптарима.

Поломити излог и бушити гуме- да, бомбе-НЕ!

Iskreno se nadam da nadležni čitaju ovakve izjave. I da kažnjavaju inicijatore akcija.
 
Da stvarno je glupo postavljati bombe to treba ztvoriti i proterati iz srbije na drugi nacin .Njihovu imovinu oduzeti i vratiti im na isti nacin ,zasto bi mi postovali njihovu svojinu kad oni ne postuju nasu.

Да, зашто рушити сопствену земљу?
Словеначку робу протерати и готово.
 
Нисам ни за бомбе, ни за истеривање, потребно је само да створмо услове за слободну конкуренцију за домаћа предузећа, али са лимитираним маржама. Обезбедити услове другим компанијама са територије Србије, односно компанијама које профит задржавају у Србији и реинвестирају, да добијају кредите за инвестиције по повољнијим условима и пореске олакшице. Наравно увести прогресивни порез на добит и доходак и повећати контролу и казне за утају, нешто као Шведска и ето....

Тренутна политика је пре свега усмерена на привлачење Страних директних инвестиција , што се прилично коси са избацивањем и постављањем бомби. Боље онда да избацимо Динкића....:wink:
 
Iskreno se nadam da nadležni čitaju ovakve izjave. I da kažnjavaju inicijatore akcija.


Naravno, ponavljanje teme i pozivanje na organizovano krivično delovanje je protiv pravila ovog foruma.
Bilo da bacite bombu ili kamen na nečiji posed vi ste u oba slučaja prekršili krivični zakon.
Ovaj forum ne može da služi za izdavanje takvih instrukcija pa sve da se gorepomenuti Ameri i Iračani pomire i predju u zajedničku veru!
Pozivanje gradjana da kamenicama rešavaju političko pitanje nas zaista vraća u kameno doba.

p.s.
Slovenci takodje prodaju i srpsku robu, uzimaju procenat doduše...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top