Sangarepa do sangarepe

Mozda mozes nocu camcem da predjes preko Drine, al' do Pariza ces tesko da stignes...

On verovatno ima par odanih ljudi, ali daleko da je u pitanju nekakav mocan obavestajni sistem . A da ima para i takve mogucnosti, mogao bi covek da ode u neko letovaliste na Crnom moru i uziva do kraja zivota.

Eto recimo karadzic je sigurno tako nesto uradio, sklopio dil sa ko zna kime, pa ga prakticno niko i ne trazi. Al' karadzic je drugo.
 
Nema šanse da ne može. Bio je uticajan i mnogi veruju da će i dalje biti. To nisu bilo kakvi ljudi. A ne mora baš do Pariza, neka ode do Budimpešte, sedne pored lavova na Eržebet mostu i lane koju.
 
Ne verujem da moze, precenjuje se ta njegova 'moc'. To bi morala da bude ozbiljna drzavna intervencija, a drzava se time ne bavi (verovala karla&co ili ne).

Mozda je nekada trebalo nesto uraditi po tom pitanju, ali sad je kasno.
 
R.Mladic ima 64 godine...ako ga ne nadju za 5-6 godina, ko zna da li ce ga ikada pronaci.
Sto od njega moze naciniti legendu (ma kako to zvucalo bilo kome).
Obzirom da se o njemu nista nije culo bar par godina (mislim od 2003.) kolike su sanse da ce se uopste cuti.
Karadzic ima 62 godine.
Pa vi vidite kada cemo ispuniti uslov....kome je do uslova.
 
R.Mladic ima 64 godine...ako ga ne nadju za 5-6 godina, ko zna da li ce ga ikada pronaci.
Sto od njega moze naciniti legendu (ma kako to zvucalo bilo kome).
Obzirom da se o njemu nista nije culo bar par godina (mislim od 2003.) kolike su sanse da ce se uopste cuti.
Karadzic ima 62 godine.
Pa vi vidite kada cemo ispuniti uslov....kome je do uslova.


Људи нам лепо увели ''Болоњу'', нема више услова, само чиста...........
................хм, година.......:lol::lol::lol::lol:
 
Pa kako mislis da Ratko ode bilo gde?

Evo zar ti koga niko ne juri, mozes sad bez pasosa i vize da odes u Francusku i slikas se pored Ajfela? Naravno da ne mozes. A njemu bi bilo 100X teze. Znaci nemoguce.

E sad jedino da se slika ko bin-Laden u nekoj pecini i kaze 'ja sam na Kavkazu, hahaha', al' u to mu niko nece poverovati (cak i da jeste na Kavkazu :D)

A možda nema foto-aparat... :cool:
 
Da, baš na njega, patriotu, junaka, heroja.
Pitao sam te samo za mišljenje.
Ja, ovakav izdajnik i srbomrzac (osvedočeni) da sam na njegovom mestu, snimio bih poruku sedeći na klupi na nekom prepoznatljivom mestu u Evropi ili bilo gde drugde. Onda lepo odem i posle mesec dana pošaljem svim mogućim i nemogućim televizijama snimak, stavim na YouTube i pustim na net. I domovina ostaje čista što se tiče mene.

Dakle, tvoje mišljenje?

Kome on treba da se pravda??

Covek je u penziji prozivio je zivot sada uziva u prirodi u svojoj zemlji

Kome da se javlja??
i pravda
 

Back
Top