Pariz u Septembru

'Ajde da je pokusamo razumjeti,mozda ona tako zbog ogorcenosti iz licnog iskustva.
Ali ako muz prevari zenu,uvijek se krivi ljubavnica,zasto.Da nije "ta" bila bi neka druga.
I ko je tu krivac,pacenik,gad sta vec.I treba li se zamisliti zasto je on otisao kod druge,ali ga nista ne opravdava.Za mene su ti muzevi mizerije.
 
Ma idi bre mačkice, vratiste me u realnost, al onako grubo. Sad ne znam da li da idem na temu snahe i svekrve, da li da krpim mužu čarape, da li da sredim dvorište, mnogo neko lišće napadalo, ili...
A, ne, nedam se ja lako. Pronaći ću DVD sa filmom "Mostovi okruga Medison", to mu nekako dođe i za ono i za ovo vreme. Čim završim ručak.
 
Pa to i radim curo, ne dam da me ubije svakodnevna rutina. Žao mi samo što su neki to rogobatno shvatili, a nije bilo ništa na kvarnjaka, nikome nisam ništa otimala, sve je već bilo bez veze, čak bih rekla, možda sam ja "zaslužna" što se on vratio porodici.
 
'Ajde da je pokusamo razumjeti,mozda ona tako zbog ogorcenosti iz licnog iskustva.
Ali ako muz prevari zenu,uvijek se krivi ljubavnica,zasto.Da nije "ta" bila bi neka druga.
I ko je tu krivac,pacenik,gad sta vec.I treba li se zamisliti zasto je on otisao kod druge,ali ga nista ne opravdava.Za mene su ti muzevi mizerije.

Hocete da pokusate da razumete zasto se gadim ljudi koji idu tako nisko da razaraju porodice, kradu nekoj deci buducnost i normalan zivot.

Jeste, slobodno se sablaznjavajte na moje "visoke" moralne kriterijume, a ja cu uvek dozivljavati mucninu i poriv za povracanjem kada cujem ovakve odusevljene usklike nad nekim "romansama".

fuy, fuy, fuy
stidite se!
 
Neke ne uspeju, neke i ne pokusaju, svejedno kvare kao crvi. Kada bih mislila da ima smisla da pisem svoje misljenje ili stavove da obrazlazem ucinila bih to... ali vidim da ovde nema smisla biti ozbiljan.

Ima ljudi koji vole na primer crvrljive sireve, a ne smeta im ni da jedu crvljive tresnje, ali ja svaku otvorim i pogledam pre nego stavim u usta.
 
Jeste... i moj muz kaze da za mnom ide samo onaj ko me voli.

... jer sam jako crvrsta u svojim principima i to ume da bude prilicno neprijatno, ali tako ti je to. Da ja pojedem sve slatke tresnje onda ne bi bilo za druge. Zato ja vise trosim visnje. One nisu tako otvoreno slatke zbog prvog udara kiseline, ali ostavljaju mnogo jaci utisak na konzumenta.

i to nije slucajno
 

Back
Top