oral je majka znanja

  • Začetnik teme chika_doktor
  • Datum pokretanja
C

chika_doktor

Gost
da li smatrate da se na osnovu odradjenog felacija moze zakljuciti kakve motoricke sposobnosti posjeduje djevojka?...to je za mene cin gdje zena moze da iskaze svu svoju kreativnost i gdje je muskarac relativno pasivan...ja npr.odma znam kako bi ta djevojka strikala priglavke ili radila kukichanje....:) a sad dosta moram da idem :D
 
:lol: Obozavam ove "opaljene" muzjake...
Pa kako?Obrnuta proporcija il ne?Mislim,ako je dobra u oralu...onda sta?Tobro strika i to...Ili ako je losa onda je dobra u domacinskim poslovima?Pa kakva su ti iskustva?
 
da li smatrate da se na osnovu odradjenog felacija moze zakljuciti kakve motoricke sposobnosti posjeduje djevojka?...to je za mene cin gdje zena moze da iskaze svu svoju kreativnost i gdje je muskarac relativno pasivan...ja npr.odma znam kako bi ta djevojka strikala priglavke ili radila kukichanje....:) a sad dosta moram da idem :D

......bacio si me u razmishljanje .............:lol::lol::lol:
 
da li smatrate da se na osnovu odradjenog felacija moze zakljuciti kakve motoricke sposobnosti posjeduje djevojka?...to je za mene cin gdje zena moze da iskaze svu svoju kreativnost i gdje je muskarac relativno pasivan...ja npr.odma znam kako bi ta djevojka strikala priglavke ili radila kukichanje....:) a sad dosta moram da idem :D

Chiko...bolje ti obrati paznju na to kako ti riba lize sladoled....ako to dobro radi...bome ce i dobro da ti p**i....

Tako...sledeci put izvedi devojku na sladoled...pa se igrajte malo...:lol::lol:
 

Back
Top