Kuda ide Srbija

drvasic

Primećen član
Banovan
Poruka
887
Čitajući komentare nekih sa ovog foruma koji pokušavaju da daju opravdanja vlasti i koji tom prilikom "zastupaju" interese demokratije i sadašnje vlasti potpuno je jasno ko vlada Srbijom. Onakav naboj mržnje, osvetoljubivosti i samog zla,koje se oseća kroz ton i način njihovog izlaganja, govori kuda ide Srbija. U propast srpkog naroda.. Ako predpostavimo da su stavovi koji oni iznose na ovom mestu i mišljenja onih koji su na vlasti isti, ali ovi drugi to ne mogu da kažu javno, onda nam se ne piše dobro. Fašisti su stvarno nevini u odnosu na njih.
 
Fašisti su fašisti,i ''Mein Kampf'' je jezgro njihove ideologije.Oni kao takvi ne smeju da postoje.Problem je što su Čanak,Čeda,Dulićka i ekipa takođe fašisti,sa razlikom da se ne pozivaju na Hitlera,nego na liberalizam.
Fašizam nikako ne može i ne sme da se koristi kao ideologija.;)
 
Čitajući komentare nekih sa ovog foruma koji pokušavaju da daju opravdanja vlasti i koji tom prilikom "zastupaju" interese demokratije i sadašnje vlasti potpuno je jasno ko vlada Srbijom. Onakav naboj mržnje, osvetoljubivosti i samog zla,koje se oseća kroz ton i način njihovog izlaganja, govori kuda ide Srbija. U propast srpkog naroda.. Ako predpostavimo da su stavovi koji oni iznose na ovom mestu i mišljenja onih koji su na vlasti isti, ali ovi drugi to ne mogu da kažu javno, onda nam se ne piše dobro. Fašisti su stvarno nevini u odnosu na njih.
53ewnis.jpg
 
Fašisti su fašisti,i ''Mein Kampf'' je jezgro njihove ideologije.Oni kao takvi ne smeju da postoje.Problem je što su Čanak,Čeda,Dulićka i ekipa takođe fašisti,sa razlikom da se ne pozivaju na Hitlera,nego na liberalizam.
Fašizam nikako ne može i ne sme da se koristi kao ideologija.;)

Vi ste ljudi ozbiljno prolupali:D:D:D
Pa Canak , Ceda , i ostali LDP politicari, imaju manje od 9 % glasaca.......:D

Gde je onih 90 % ???.......radikali, demokratska , kostunicini zombiji, G 17???:D:D:D

Mnogo ste smesni, ako ste se usrali od 9% birackog tela.......bas su vam oni krivi sto nemate leba da jedete, a od putovanja ste videli samo put do babinog sela......:roll:
 
Fašisti su fašisti,i ''Mein Kampf'' je jezgro njihove ideologije.Oni kao takvi ne smeju da postoje.Problem je što su Čanak,Čeda,Dulićka i ekipa takođe fašisti,sa razlikom da se ne pozivaju na Hitlera,nego na liberalizam.
Fašizam nikako ne može i ne sme da se koristi kao ideologija.;)

Upravo tako.
 
Fašisti su fašisti,i ''Mein Kampf'' je jezgro njihove ideologije.Oni kao takvi ne smeju da postoje.Problem je što su Čanak,Čeda,Dulićka i ekipa takođe fašisti,sa razlikom da se ne pozivaju na Hitlera,nego na liberalizam.
Fašizam nikako ne može i ne sme da se koristi kao ideologija.;)

Rekao sa fašisti jer je to sad malo kao vruće ali mogao sam da kažem i komunisti i bilo koja druga pogubna opcija. Suština moje zabrinutosti ja količina skrivenih negativnih emocija u mozgovima demokrata i njihovih istomišljenika.
 
Vi ste ljudi ozbiljno prolupali:D:D:D
Pa Canak , Ceda , i ostali LDP politicari, imaju manje od 9 % glasaca.......:D

Gde je onih 90 % ???.......radikali, demokratska , kostunicini zombiji, G 17???:D:D:D

Mnogo ste smesni, ako ste se usrali od 9% birackog tela.......bas su vam oni krivi sto nemate leba da jedete, a od putovanja ste videli samo put do babinog sela......:roll:


Svi ti gore pobrojani politicari i politicke stranke su isto sranje samo drugo pakovanje i zanima ih samo licni interes i punjenje vlastitih dzepova.

Srbija momentalno nema politicku partiju/licnost kojoj bi srpski nacionalni interes bio iznad svega, ali se bojim da, dok se ta osoba/partija ne pojavi, nece biti ni Srba ni Srbije :(((
 
Vi ste ljudi ozbiljno prolupali:D:D:D
Pa Canak , Ceda , i ostali LDP politicari, imaju manje od 9 % glasaca.......:D

Gde je onih 90 % ???.......radikali, demokratska , kostunicini zombiji, G 17???:D:D:D

Mnogo ste smesni, ako ste se usrali od 9% birackog tela.......bas su vam oni krivi sto nemate leba da jedete, a od putovanja ste videli samo put do babinog sela......:roll:
Ma mene zab*le što neko nema da jede...nemaju da jedu oni koji su nesposobni da zarade ili se snađu.U svakom slučaju za takve postoje centri za socijalni rad,a ako nemaju mozga da odu tamo,i treba da budu gladni.
Ali ja nisam pričao o tome.
Reč je o drugoj stvari,Čeda i ekipa žive od para poreskih obveznika.Ako ti smatraš da oni u svom programu donose tebi boljitak,niko ne može da ti brani da ih podržavaš.
Ja u njima vidim samo debile koji imaju dobar način da žive na tuđ račun,i ništa ne rade!:roll:
 
Ma kakve "demokrate" i patriJote..sve je to isto sranje i zove se-Savez Komunista.
Zemlja koja je do pre 15-ak godina imala preko 3 miliona"drugova chlanova" je demokratska do mojega.
Sve su to ista govna crvena.
Zato je i normalno shto nema prave nacionalno osveshcene stranke,nego samo "Jevropejci"i PatriJote.
 
Ma kakve "demokrate" i patriJote..sve je to isto sranje i zove se-Savez Komunista.
Zemlja koja je do pre 15-ak godina imala preko 3 miliona"drugova chlanova" je demokratska do mojega.
Sve su to ista govna crvena.
Zato je i normalno shto nema prave nacionalno osveshcene stranke,nego samo "Jevropejci"i PatriJote.

Ali imaju zajednički imenitelj - biznis...Tu se sekire momentalno zakopavaju, a dobermani se zatvaru po štenarama... :cool:
 
Ima da budemo zemlja penzionera. Za 20 godina ce pola stanovnistva da ima 60 i vise godina... Tako da ce biti para ili za penzije ili za plate onih koji rade, posto nece biti za oba. A to apsolutno bez uticaja bilo cega domaceg ili inostranog.
Prvo ce totalno sve da se isprazni (a i sada je vec pola teritorije mrtvo po demografiji), i ostace samo par gradova. Beograd stoji po broju stanovnika vec sada, a bio bi vec znacajan pad, da nije bilo prisilnog doseljavanja mnogih (izbeglice).
Domovi za stare ce da primaju jedno 30% populacije... osim ako se ne sete pa ne bude obavezan rad do 70 godine zivota, bez obzira na godine staza.

Pa ako to prezivimo kao narod od ove drzave... da pricamo ko ima koji interes...
 
Čitajući komentare nekih sa ovog foruma koji pokušavaju da daju opravdanja vlasti i koji tom prilikom "zastupaju" interese demokratije i sadašnje vlasti potpuno je jasno ko vlada Srbijom. Onakav naboj mržnje, osvetoljubivosti i samog zla,koje se oseća kroz ton i način njihovog izlaganja, govori kuda ide Srbija. U propast srpkog naroda.. Ako predpostavimo da su stavovi koji oni iznose na ovom mestu i mišljenja onih koji su na vlasti isti, ali ovi drugi to ne mogu da kažu javno, onda nam se ne piše dobro. Fašisti su stvarno nevini u odnosu na njih.

PametanJerGaNeRazumem.JPG
 
Fašisti su fašisti,i ''Mein Kampf'' je jezgro njihove ideologije.Oni kao takvi ne smeju da postoje.Problem je što su Čanak,Čeda,Dulićka i ekipa takođe fašisti,sa razlikom da se ne pozivaju na Hitlera,nego na liberalizam.
Fašizam nikako ne može i ne sme da se koristi kao ideologija.;)

mishoni se vraca u trku za najimbecilnijeg forumasha! :D
kozar, chuvej se! 8)
 
Свако ко ставља акценат на причу политичара,а не на оно што раде,треба да се запита ко му је сипао кисело млеко у лобању!:lol:
 
Kamenovani antifašisti u Novom Sadu
Uhapšeno više od 50 neonacista
Autor: M. M. - Ž. B. | 08.10.2007 - 08:00
Uhapšeno više od 50 neonacista

Novosadska žandarmerija uhapsila je juče oko 17 časova Gorana Davidovića, neformalnog lidera neregistrovane neonacističke organizacije „Nacionalni stroj“ i preko 50 članova ove organizacije koji su iz bašte Doma Vojske Srbije kamenicama gađali učesnike antifašističkog skupa preko korodona žandarmerije koji je sa spoljne strane čuvao ogradu. Uhapšena su, kako saznajemo, i dva učesnika antifašističkog skupa zbog gađanja kamenicama.

Do incidenta je došlo kada su učesnici skupa pod nazivom „Stop fašizmu“, nakon okupljanja kod Zmaj Jovinog spomenika, prolazili kraj ograde bašte Doma Vojske Srbije, predvođeni političkim liderima Nenadom Čankom, Čedomirom Jovanovićem i Bojanom Kostrešom. Neonacisti su iz bašte počeli da dovikuju „Srbija - Srbima“ i „Vojvodina - Srbija“, razvivši srpsku zastavu sa dvoglavim orlom na kojoj je pisalo „nacionalna sloboda“ i „socijalna pravda“. Na to su antifašisti počeli da skandiraju „Pobićemo fašiste“ i „Smrt fašizmu“.
Potom su članovi „Nacionalnog stroja“ krenuli prema ogradi, i popevši se na nju, gađali kamenicama učesnike antifašističkog skupa, bacivši na spoljnu stranu i jednu dimnu bombu. Jasno se čulo njihovo obraćanje na nemačkom jeziku „Was los?“.
U Kliničkom centru Novi Sad „Blicu“ je saopšteno da su nakon intervencije policije kod Doma Vojske primljena četiri pacijenata sa lakšim povredama. Za sada je poznato da su kamenice koje su letele sa strane okupljenih neonacista pogodile u glavu Pavela Domonjija iz Helsinškog odbora za ljudska prava, kao i asisistenta TV ekipe B-92. Kamen je pogodio i fotoreporterku „Blica“, koja je prošla bez težih posledica. U incidentu je lakše povređeno još nekoliko učesnika protesta „Stop fašizmu“, a kamenice su pogodile i pojedine pripadnike policije i žandarmerije
Inače, okupljanje „Nacionalnog stroja“ koje je prvobitno bilo najavljeno kod spomenika Jaši Tomića policija je zabranila, te su se oni okupili u bašti Doma Vojske. Novinarima nije promaklo da se Davidović prilikom hapšenja smejao i izgledao vidno raspoložen.
Prethodno je, kod spomenika Jovanu Jovanoviću Zmaju u centru Novog Sada, antifašistički skup protekao skoro neometano, uz učesće više hiljada građana. Tridesetak članova Otačastvenog pokreta „Obraz“, kojima je policija takođe zabranila najavljeni marš, pedesetak metara dalje su ispred Saborne crkve razvili zastavu „Obraza“ i pevali „Sprem’te se, sprem’te, četnici“, ali je žandarmerija kordonom sprečavala da dođe do incidenta. Oni su potom pokušali da prošetaju do Trga Slobode, ali im policija nije dozvolila.
Na antifašističkom skupu građanima su se obratili predstavnici nevladinih organizacija, nije bilo istaknutih političkih obeležja, a sa skupa je poručeno da se „pojava puzećeg fašizma mora sprečiti jer je već prerasla u galopirajući fašizam“ . Od Vlade Srbije zatraženo je da zabrani sve organizacije koje je MUP Srbije 2005. u svojoj informaciji okarakrerisao kao neonacističke i fašističke.


2 veoma zanimljive stvari

Nacionalni Stroj napada sa poseda Vojske Srbije dok panduri kuliraju

i druga
da je Obraz imao vishe smaracha na foruku ovih dana nego smradina na licu mesta
shto je veeeeeeoma zanimljivo 8)
 
Pa nek ovi iz SRS dodju do izrazaja. Ovako iz debele ladovine mogu da pricaju bilo sta.
Samo da podsetim da je vlada Srbije 1997-2000 bila sps-jul-srs, tako da smo imali priliku da ih vidimo na delu. Posebno zivo se secam Vucica, kao g. ministra informisanja, i po zakonu koji je doneo, a koji su kritikovali mnogi... A bilo je bas dosta primera....

Sve u svemu - znamo ih vec sada sve... svi su bili kratko ili duze, manja ili veca vlast
 
Čitajući komentare nekih sa ovog foruma koji pokušavaju da daju opravdanja vlasti i koji tom prilikom "zastupaju" interese demokratije i sadašnje vlasti potpuno je jasno ko vlada Srbijom. Onakav naboj mržnje, osvetoljubivosti i samog zla,koje se oseća kroz ton i način njihovog izlaganja, govori kuda ide Srbija. U propast srpkog naroda.. Ako predpostavimo da su stavovi koji oni iznose na ovom mestu i mišljenja onih koji su na vlasti isti, ali ovi drugi to ne mogu da kažu javno, onda nam se ne piše dobro. Fašisti su stvarno nevini u odnosu na njih.

Postoje razni stepeni vlasti i interesa.......Na nekom stepenu npr.Tajkuni imaju veliki uticaj.....Na nekom crkva.....
Propast je ,hvala Bogu, Prestala da postoji kao opasnost 5.oktobra:D......
 
Postoje razni stepeni vlasti i interesa.......Na nekom stepenu npr.Tajkuni imaju veliki uticaj.....Na nekom crkva.....
Propast je ,hvala Bogu, Prestala da postoji kao opasnost 5.oktobra:D......

Ove izjave jesu svojstvene demokratama tj. da neistina postaje istina ali samo u njihovim očima. Naime 5.okt.2000.g. je Srbija krenula u nazad i nakon samo par mesece se vratila 50 godina. Sad smo pred ponorom i uskoro ćemo saznati šta je na dnu , naravno ako se ne desi nešto što svi normalni ljudi priželjkuju a to je sigurno pad nazovi demokrata i njihove barbike.
 
drvasic: "Naime 5.okt.2000.g. je Srbija krenula u nazad i nakon samo par mesece se vratila 50 godina"

Da pitam par stvari... mozda mi nesto postane jasno...
PRE se tesko dolazilo do hleba, mleka, secera, brasna, ulja, benzina... Sad cu odmah cuti da je bilo jeftino... ma moglo je da bude i besplatno - ali ako se dobije 100 kila secera, a ja sam 101. u redu - dzaba...
Bilo je TESKO naici na gsp... A kad naidje, bilo je prilicno tesko uci, a tek onda je pocinjao cirkus, jer je uvek bio bar neko neokupan u vozilu...
NEMOGUCE je bilo imati kredite za bilo sta, a takodje je bilo nemoguce kupiti devize u banci / menjacnici

Mogu da pohvalim da je bila manja saobracajna guzva... ali to vise zato sto narod nije mogao, nego sto nije hteo, da ide negde... To mu ne dodje bas kao kompliment, sto se mene tice.

A jos cu i da pitam, gde je hleb za 3 dinara? Ja sam sa 2 penzionera... ustedelo bi se...
 
Vi ste ljudi ozbiljno prolupali:D:D:D
Pa Canak , Ceda , i ostali LDP politicari, imaju manje od 9 % glasaca.......:D

Gde je onih 90 % ???.......radikali, demokratska , kostunicini zombiji, G 17???:D:D:D

Mnogo ste smesni, ako ste se usrali od 9% birackog tela.......bas su vam oni krivi sto nemate leba da jedete, a od putovanja ste videli samo put do babinog sela......:roll:

Ma pusti brate... Ide ova Srbije u 3 p.m. ako glupi nastave da prodaju pamet...
 
Ove izjave jesu svojstvene demokratama tj. da neistina postaje istina ali samo u njihovim očima. Naime 5.okt.2000.g. je Srbija krenula u nazad i nakon samo par mesece se vratila 50 godina. Sad smo pred ponorom i uskoro ćemo saznati šta je na dnu , naravno ako se ne desi nešto što svi normalni ljudi priželjkuju a to je sigurno pad nazovi demokrata i njihove barbike.

Sad mi reci, ali najiskrenije, jesi li ti bolje ziveo tokom devedesetih ili sad?Ovo me podseti na scenu kad sam delio letke SZP ispred OO DS na Paliluli, i udelim ga nekom liku, onako, neobrijan, sa kajlom, i pita on mene, ''a sta je ovo, zasta je ovo''?Reko, za promene.On ce ''ma kakave pormene, meni je dobro ovako''.Ja reko, uzivaj dok mozes.I nije bas dugo uzivao.:D
 

Back
Top