Nenad Canak: samo smo se salili!

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
Čanak: "Vojvođanski pasoši" šala
8. septembar 2007. | 13:22 | Izvor: Tanjug
Novi Sad -- Predsednik LSV-a Nenad Čanak kaže da je "vojvođanske pasoše" štampao podmladak njegove stranke i dodao da je reč o šali.

---------------

da je Srbija ozbiljna drzava ovog canka bi odavno strpala u zatvor
 
Jerry Ropero:
Čanak: "Vojvođanski pasoši" šala
8. septembar 2007. | 13:22 | Izvor: Tanjug
Novi Sad -- Predsednik LSV-a Nenad Čanak kaže da je "vojvođanske pasoše" štampao podmladak njegove stranke i dodao da je reč o šali.

---------------

da je Srbija ozbiljna drzava ovog canka bi odavno strpala u zatvor
Jerry, pokušaj bilo koga od njih da staviš u zatvor i loše će ti se pisati.
Sta misliš zašto pojedinci protiv kojih postoje dokazi još uvek šetaju?
 
Е сада мене само занима једно а то је: ШТА РАДИ ТУЖИЛАЦ И ШТА РАДИ ПОЛИЦИЈА И ШТА РАДЕ ПРАВОСУДНИ ОРГАНИ........ зна се шта следује за овакве "шале".......
 
eremita:
Е сада мене само занима једно а то је: ШТА РАДИ ТУЖИЛАЦ И ШТА РАДИ ПОЛИЦИЈА И ШТА РАДЕ ПРАВОСУДНИ ОРГАНИ........ зна се шта следује за овакве "шале".......
Polako, pravda je spora, ali je dostižna.
Kad bude odradio sve što treba ili kad im više ne bude trebao, ili ako im uticaj do te mere oslabi pa on zbog toga ne odradi šta treba, e, tad će da rade pravosudni organi i izvršioci.
Do tad- ćorak.
 
a do tada će srbi biti manjina u svojoj državi!! Pogledajte samo šta nam rade politiačre , samozvane nam demokrate, poskupljuju sve što stignu pa čak im nije sveto ni mala beba koja plače za mlekom pa daj udri porez i digni cenu na taj proizvod, a ovamo kao bore se protiv bele kuge, ma zabole njih za naraštaj srba, njima su preči muslimani, ustašei ostale manjine, da ih ima što više jer preko njih i dobijaju na izborima!!
 
Jerry Ropero:
Čanak: "Vojvođanski pasoši" šala
8. septembar 2007. | 13:22 | Izvor: Tanjug
Novi Sad -- Predsednik LSV-a Nenad Čanak kaže da je "vojvođanske pasoše" štampao podmladak njegove stranke i dodao da je reč o šali.

---------------

da je Srbija ozbiljna drzava ovog canka bi odavno strpala u zatvor

Uh i ne bi bio usamljen u tom zatvoru... Jos bih dodala, ali ajde.
 
Jerry Ropero:
Čanak: "Vojvođanski pasoši" šala
8. septembar 2007. | 13:22 | Izvor: Tanjug
Novi Sad -- Predsednik LSV-a Nenad Čanak kaže da je "vojvođanske pasoše" štampao podmladak njegove stranke i dodao da je reč o šali.

---------------

da je Srbija ozbiljna drzava ovog canka bi odavno strpala u zatvor

И не само Чанка, већ и сличне чанкове, чанчиће и чанколизе, јер се брже размножавају од амеба. Нека иде на Балатон. Ионако му се слаже с физичком изгледом.
 
petarpan_2007:
a do tada će srbi biti manjina u svojoj državi!! Pogledajte samo šta nam rade politiačre , samozvane nam demokrate, poskupljuju sve što stignu pa čak im nije sveto ni mala beba koja plače za mlekom pa daj udri porez i digni cenu na taj proizvod, a ovamo kao bore se protiv bele kuge, ma zabole njih za naraštaj srba, njima su preči muslimani, ustašei ostale manjine, da ih ima što više jer preko njih i dobijaju na izborima!!

Па тај "Салфорд" који је откупио већину млекара је чини ми се из Британске фирме што би рекли "чист пријатељ" као и усташа Тодорић - на истом су "радном задатку" чији резултат је: КУПУЈТЕ СУРУТКУ - ЈЕР СМО ВАШЕ МЛЕКО ОДНЕЛИ НАШОЈ КУЋИ.........
 
Jerry Ropero:
Čanak: "Vojvođanski pasoši" šala
8. septembar 2007. | 13:22 | Izvor: Tanjug
Novi Sad -- Predsednik LSV-a Nenad Čanak kaže da je "vojvođanske pasoše" štampao podmladak njegove stranke i dodao da je reč o šali.

---------------

da je Srbija ozbiljna drzava ovog canka bi odavno strpala u zatvor
Zatvor?
Tu ustasku krmcinu bi trebalo obesiti na najblizu banderu (pod uslovom da postoji bandera koja bi mogla da izdrzi pola tone masti i gowana...hm, mozda kran?)
 
Ја само једва чекам да се Банат издвоји из Војводине. Што те новосадске лопуже не волим, па то је страшно.

Још и тај Костреш. Тата му Босанац, он сам из комуњарске фамилије, изиграва неке "Војвођане" са тим фејк нагласком, а док је био у Зрењанину дизао хајке са својом ЛСВ против Василија Крестића који је овде рођен пре него што се Кострешов деда доселио. Катастрофа.
 
Bogart:
Ја само једва чекам да се Банат издвоји из Војводине. Што те новосадске лопуже не волим, па то је страшно.

Још и тај Костреш. Тата му Босанац, он сам из комуњарске фамилије, изиграва неке "Војвођане" са тим фејк нагласком, а док је био у Зрењанину дизао хајке са својом ЛСВ против Василија Крестића који је овде рођен пре него што се Кострешов деда доселио. Катастрофа.
Koštreš je jadan.
 
Bogart:
Ја само једва чекам да се Банат издвоји из Војводине. Што те новосадске лопуже не волим, па то је страшно.

Још и тај Костреш. Тата му Босанац, он сам из комуњарске фамилије, изиграва неке "Војвођане" са тим фејк нагласком, а док је био у Зрењанину дизао хајке са својом ЛСВ против Василија Крестића који је овде рођен пре него што се Кострешов деда доселио. Катастрофа.

Па ја лепо кажем да СВА сра*а у Србији праве и даље комуњарска гамад и њихове ларве......

Нисам знао да је стока Костреш "јурио" Василија Крестића ------ е невероватно, па тај Крестић је ПОЈАМ интелекта и поштења........
 
eremita:
Нисам знао да је стока Костреш "јурио" Василија Крестића ------ е невероватно, па тај Крестић је ПОЈАМ интелекта и поштења........

Највећа је иронија што је Крестић Банаћанин, а од њега Костреш брани "Војводину" тако што га чини "персоном нон грата" у сопственом граду.
 

Back
Top