A koliko si ih imala do sad?

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.557
Juče ujutru....na mojim vratima...drugarica....sva uplakana......Tri reda suza...kutija maramica...šmrc, šmrc....da bi nakon pola sata uspela da mi kaže zašto lije gorke suze po mojoj dnevnoj sobi...Elem...ona i njen verenik....godinu dana u ozbiljnoj vezi...svadba za par meseci...da bi pre neko veče on izgovorio čuveno pitanje "A koliko ih je bilo pre mene?"... Ona....sasvim prirodno...kaže mu istinu....da je on drugi...Na to on razjareno skoči....ljut....uvređen...."zašto ona njega laže...pa nije on budala....što mu lepo ne kaže istinu....svakoj od vas je svaki sledeći drugi...da možete tvrdile bi da ste nevine..." Totalno ludilo!!! On besan...ona uvređena....veza u raspadu...
Ono što mene zanima je:
1. Zašto muškarci postavljaju to famozno pitanje ako već na njega znaju (tj. misle da znaju) odgovor...?
2. I da li zaista mogu da provale sa koliko je tipova njihova devojka bila pre njih?
A pitanje za ženski deo Foruma: Kada su vas pitali o bivšim ljubavnicima da li ste govorile istinu ili ste lagale?
 
zavisi kome. ne lazem, ali ako necu da kazem zavucem nekako da bude da nisam slagala, ali nisam ni rekla ono sto je hteo, konkretno. ma sta to koga briga? meni taj podatak o njima ne treba, pa ne znam zasto bi i oni imali o meni. a i sta to govori o kome uopste? higijena i odnos prema zastiti je jedina stvar o kojoj treba voditi racuna i to je sve.
 
MYOB:
zavisi kome. ne lazem, ali ako necu da kazem zavucem nekako da bude da nisam slagala, ali nisam ni rekla ono sto je hteo, konkretno. ma sta to koga briga? meni taj podatak o njima ne treba, pa ne znam zasto bi i oni imali o meni. a i sta to govori o kome uopste? higijena i odnos prema zastiti je jedina stvar o kojoj treba voditi racuna i to je sve.
Sve ja to kapiram....ali kao što će većina žena pitati "A da li si neku voleo više od mene?" tako će i svaki tip pitati "A da li se neki yebao bolje od mene?".....
 
1. Pitanje se postavlja zato sto neko zeli da vidi da li mu je devojka iskrena, ako vec zna odgovor, raspitao se npr. Zatim, ako vec zna da je iskrena, da sazna koliko je bila u prometu, da li je sposobna za duge veze ili ide sa cveta na cvet. Ima jos razloga ali me mrzi da pisem, mozda malo kasnije. U svakom slucaju, to saznanje ume da bude mac sa dve ostrice i da nadvije senku sumnje nad jednu perspektivnu vezu. Zato je bolje ne pitati ako nisi dovoljno jak da to prihvatis i ako ti je previse stalo do nje. 2. Inace, ne moze se provaliti nikako.
 
ludopileglodjekosku:
Juče ujutru....na mojim vratima...drugarica....sva uplakana......Tri reda suza...kutija maramica...šmrc, šmrc....da bi nakon pola sata uspela da mi kaže zašto lije gorke suze po mojoj dnevnoj sobi...Elem...ona i njen verenik....godinu dana u ozbiljnoj vezi...svadba za par meseci...da bi pre neko veče on izgovorio čuveno pitanje "A koliko ih je bilo pre mene?"... Ona....sasvim prirodno...kaže mu istinu....da je on drugi...Na to on razjareno skoči....ljut....uvređen...."zašto ona njega laže...pa nije on budala....što mu lepo ne kaže istinu....svakoj od vas je svaki sledeći drugi...da možete tvrdile bi da ste nevine..." Totalno ludilo!!! On besan...ona uvređena....veza u raspadu...
Ono što mene zanima je:
1. Zašto muškarci postavljaju to famozno pitanje ako već na njega znaju (tj. misle da znaju) odgovor...?
2. I da li zaista mogu da provale sa koliko je tipova njihova devojka bila pre njih?
A pitanje za ženski deo Foruma: Kada su vas pitali o bivšim ljubavnicima da li ste govorile istinu ili ste lagale?
u ovom slucaju koji si navela momak oce da zbrise, tako mi se cini
 
Boze, kakva budala je taj verenik!!!

Mrzim ljude kojima je to bitno i kriterijum, sta te boli uvo!!!

Inace, ako smatram da bash taj dechko koji me je pitao treba da zna-uvek kazem istinu, pa kome se svidja, ok, kome ne-pa, jbg, sta da radim, ne krijem stvari o sebi. Jer to sam ja, i kao takva-bilo kakva treba da mu se svidjam, a ne sa milion nekih skrivenih stvari.

Ako me to pita neki nebitnjakovic, mis'im, sta te briga...
 
Dana2503:
Boze, kakva budala je taj verenik!!!

Mrzim ljude kojima je to bitno i kriterijum, sta te boli uvo!!!

Inace, ako smatram da bash taj dechko koji me je pitao treba da zna-uvek kazem istinu, pa kome se svidja, ok, kome ne-do vidjenja. Jer to sam ja, i kod mene je uvek sve na cistac.

Ako me to pita neki nebitnjakovic, mis'im, sta te briga...
Sve ja to znam ...da je moj....bilo bi "Mama, isprati dragog mi bivšeg verenika do izlaznih vrata.....Ne vidi dobro od masnice na oku!!!"....ali...nisam ja u pitanju tako da......
 

Back
Top