Ja sam za Bojkot prema B92 a vi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
minos:
To samo ako se plasis da mogu da te izmanipulisu...ja tacno znam sta je kod njih objektivno a sta je iz njihove"kuhinje"...

Osim toga,imaju ubedljivo najbolje obrazovne emisije,narocito u vezi sa istorijom...

Aham...
Nikako da zaboravim kako su Srbi bili loše sluge Turcima i da su Rusi navalili na Afganistan da bi širili komunizam a dobri Amerikanci su tu uskočili da Rusi ne odu predaleko inače ih nije zanimalo...

Obrazovno i poučno...

Šta bi prikazivali onda u okviru seksualnog obrazovanja?
 
minos:
To samo ako se plasis da mogu da te izmanipulisu...ja tacno znam sta je kod njih objektivno a sta je iz njihove"kuhinje"...

Osim toga,imaju ubedljivo najbolje obrazovne emisije,narocito u vezi sa istorijom...
i obrazovne emisije koje se tamo pustaju imaju u sebi da te edukuju tako da vise volis hrvate nego srbe...
a sto se tice velikog brata,samo se raspitaj kakvo je misljenje crkve o njima i sve ce da ti bude jasno..dobro,ne kazem da je crkva u pravu i da nije kroz vekove gresila,ali to je nasa duhovna hrana i ne treba je gaziti
ps A sto mora uvek po neki mudzahedin da bude u V bratu ili mudzahedinka ,i da gledamo kako skace po nasoj pravoslavnoj sestri,a da njihova mudzahedinka drzi neki nivo?
necu bre da gledam velikog brata sve dok ima muslimana i ljudi koji ne vole srbiju
no name,grupa iz c gore....sta uradise crnogorci na evrop(j)esmi?mi za njih neki bod,oni samo za svoje....
 
major79:
i obrazovne emisije koje se tamo pustaju imaju u sebi da te edukuju tako da vise volis hrvate nego srbe...
a sto se tice velikog brata,samo se raspitaj kakvo je misljenje crkve o njima i sve ce da ti bude jasno..dobro,ne kazem da je crkva u pravu i da nije kroz vekove gresila,ali to je nasa duhovna hrana i ne treba je gaziti

Šta više voliš - televizor ili crkvu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top