Zasluzujemo li "bolji zivot"

intimo band

Zainteresovan član
Poruka
202
Juche sam posle duzeg vremena bio na utakmici ....majko mila..kakva kolicina sirovosti , uzasne gluposti tih mladih ljudi .
Na blagajni ko je veci i misicaviji ,ide preko reda. Navijanje -katastrofa. Navodi se majka Srbija ,spominju se kletve lopovima,a svaki od njih bi krao 10 puta vise . Naravno mnogi su dosli dzipovima-kako ,odakle?
Atmosfera je toliko negativna da nije ni chudo sto "obichni" ljudi nedolaze.Chisto reketiranje i ucenjivanje uprave kluba ,koji naravno uopste nisu nevini ..itd.
Kakvi smo to postali,gde je to nase "pravoslavlje"?
Postavljam pitanje ,zasto se pobogu nesprovode zakoni-onaj o sportu.?
Odgovor bi bio da su i nasi politichari produkt te kulture , da su i sami "navijachi" i naravno svoje se meso nejede...
 
Karlito Brigante:
A šta si tražio na utakmici?
Moj mladji sin(antisportista) je izrazio zelju da vidi jednom fudbalski mech.A poslednji put sam bio pre 5-6 godina na JNA i letele su kocke i kamenje ,(tada sam bio sa starijim) .
Znachi nemenja se nista. Pricham o sledecem...Predrag Perunuchic kao najveci huligan medju rukometasima sada ,dobija neku funkciju u klubu ,umesto prezira. Ima takvih primera stotine. Juche sam prisustvovao kada je policajac opomenuo jenog "krupnog" a ovaj kaze "bezi bre nesmaraj"....zatim pandur poviche sta si rekao!!! i to je bilo sve...
To je to ...mi jednostavno nemamo pravnu drzavu..nepostujemo zakone ,nemamo institucuju koja ce kazniti choveka ako pusi na javnom mestu.
Kad mene na poslu se u kancelariji moze prshuta osushiti ,ali moji rukovodioci nikada nece prijaviti to.Reci ce meni izadji ako ti smeta...
Sitnice ? o ne....najbitnije su to stvari
 
imamo mnogo više drugih problema, pa ti "mali" i "svakodnevni su u zapećku.
Onda sa druge strane to se obilato koristi kao opravdanje za javašluk i nerad čijeg smo svedoci u svakoj prilici.
Pre neki dan slušam, u Danskoj, jednoj fabrici svi radnici pušači moraju da odrade sve one minute koje potroše za "puš-pauzu posle isteka radnog vremana. Nepušači izlaze po okončanju radnog vremana. Na taj način suzbijaju pušenje.
 
intimo band:
Kad mene na poslu se u kancelariji moze prshuta osushiti ,ali moji rukovodioci nikada nece prijaviti to.Reci ce meni izadji ako ti smeta...
Sitnice ? o ne....najbitnije su to stvari

Da su ti toliko bitne te "sitnice" znao bi da i ti a ne samo tvoj rukovodilac, imas pravo da pozoves nadleznu inspekciju koja ce kazniti onoga ko pusi, nadleznog rukovodioca i hijerarhijski do generalnog direktora. Prosledi im pismo (svom nadredjenom sa datumom i potpisom) u kome zahtevas od njega da postuje zakon taj i taj i cekas osam dana. Posle tog roka, ako ne dobijes pismeni odgovor, zoves inspekciju. Kazne su izuzetno visoke i mozes da ih zoves svaki dan po tri puta. Veruj mi, pali iz prve.
E sad, ako neces da se zameras, gusi se i dalje....
Preduzmi nesto a ne samo da kukas kako "ne valja ovo, ne valja ono..." . Don`t ask what country can do for you...;)
 

Back
Top