Amerika postaje zemlja diktature

Obersturmfuehrer:
sem toga, naveo sam ti Moorov primer....covek pljuje na sve strane, od filmova do dodele oskara i nista mu ne fali....

Уопште мене чуди што си се јавио одмах да браниш Америку. Чуди ме што си у Србији. Или можда већ прдиш из дијаспоре?

Мур, а?!
А знаш ли ко је финансирао познати домаћи филм "Ране"!?
 
Тврдиш да Америка није диктатура.
Него, реци ти сад мени, ко је финансирао "Ране"... ајде уморан си а то јебило реторичко питање.
тај филм је спонзорисао РТС на велико залагање Вучеле.
Дакле, Слобина "Бастиља" је спонзорисала филм који показује оно најгоре у фамозним "деведесетим". Шта смо из тога научили?
 
Duh Sekire:
Тврдиш да Америка није диктатура.
Него, реци ти сад мени, ко је финансирао "Ране"... ајде уморан си а то јебило реторичко питање.
тај филм је спонзорисао РТС на велико залагање Вучеле.
Дакле, Слобина "Бастиља" је спонзорисала филм који показује оно најгоре у фамозним "деведесетим". Шта смо из тога научили?


Isti sistem ima i Amerika - prvo naprave problem, izginu ljudi, a onda kroz nekoliko godina, kad kriza prodje, snime o tome neki film i onda su oni demokrate. Niko ne može da im ospori. Jel tako? Priznali su grešku, prikazali bivšeg protivnika u pozitivnom svetlu, šta da im osporiš?

Mogli su oni (i SM i Amerika) da snimaju kakve god hoće filmove, od njihove demokratije puca kičma, pusti filmove.
 
Pa i ja bih bio diktator da me izaberu da budem predsednik.Pred izbore bi govorio će uđemo u Evropu za godinu,ma i to je mnogo nego za mesec ili čak nedilju dana...I kad me izaberu,kvrc svima od mojih obećanja...Odmah bi sklopio savez sa Severnom Korejom,Iranom,Venecuelom,Kubom Libijom i Rusijom.
Sećam se jednog svog sna,kad sam sanjao da sam bio diktator Irana i okupio sve drugove i drugarice iz odeljenja da im pokažem lansiranje nuklearne bombe.A na bombi bili nacrtani srp i čekić...
 
Duh Sekire:
Тврдиш да Америка није диктатура.

ne tvrdim, nego ne pristajem da poverujem u svakakve teorije zavere koje plasiraju dokoni ljudi...

Duh Sekire:
Него, реци ти сад мени, ко је финансирао "Ране"... ајде уморан си а то јебило реторичко питање.
тај филм је спонзорисао РТС на велико залагање Вучеле.
Дакле, Слобина "Бастиља" је спонзорисала филм који показује оно најгоре у фамозним "деведесетим". Шта смо из тога научили?

film je odvratan, ja nista nisam nacuio iz njega... :?
 

Back
Top